Kafa kafaya FastComet Vs SiteGround performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli barındırma özelliklerine bakarak karşılaştırma – bu iki web barındırma hizmetleri arasında seçim yapmanıza yardımcı olmak için.


Toplam puan

FastComet

Toplam puan

SiteGround

FastComet en iyi Cloud Hosting (VPS Sunucuları) sağlayıcısı olarak bilinir. Web sitenizi ölçeklendirmek, işlemler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak ve yükleme hızınızı artırmak istiyorsanız, sitenizi bir VPS sunucusuna taşımayı düşünmelisiniz. Ancak, bir VPS sunucusu çok daha fazla kontrol ve ölçeklenebilirlik sunsa da, aynı zamanda dik bir öğrenme eğrisi ile geldiğini unutmayın. Ya biraz programlama bilmeniz ya da VPS sunucunuzu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak istiyorsanız birisini tanımanız gerekir.

SiteGround profesyonel blogcuların ve küçük, orta ölçekli işletme sahiplerinin tercih ettiği web sunucusudur. Destek ekibinin soruları dakikalar içinde yanıtladığı biliniyor. Destek için ortalama bekleme süresi 3 dakikadan azdır. Destek ekibi, kaydolduktan sonra web sitenizi başka bir ana bilgisayardan SiteGround hesabınıza ücretsiz olarak taşıyacaktır. Hizmetlerine VPS hosting, WordPress hosting ve paylaşılan hosting dahildir.

SiteGround ile FastComet karşılaştırması

SiteGround Bu iki web barındırma hizmetleri karşılaştırıldığında kazanır. Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda FastComet Vs SiteGround hakkında daha fazla bilgi edinin:

sağa kaydır

FastComet

SiteGround

Hakkında:FastComet, yalnızca SSD sunucusunu kullanan ve yıl boyunca 7/24 müşteri desteğine sahip bir web barındırma hizmetidir. Sonsuza kadar ücretsiz alan adı sağlama gibi şaşırtıcı özelliklere sahiptir.SiteGround’un, beraberindeki teknik özellikler ve şaşırtıcı müşteri desteği ile birlikte müşterileri için makul fiyatlı planları olduğu bilinmektedir..
Da kuruldu:20082004
BBB Değerlendirmesi:bir+bir
Adres:1714 Stockton St # 436, San Francisco, CA 94133SiteGround Ofisi, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofya 1776, Bulgaristan
Telefon numarası:(855) 818-9717(866) 605-2484
E:Listelenmemiş[Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Chicago, Dallas, Londra, Amsterdam, Frankfurt, Singapur, TokyoChicago Illinois, Amsterdam Hollanda, Singapur ve Londra İngiltere
Aylık Fiyat:Aylık $ 2.95’dan başlayan fiyatlarlaAylık $ 3.95
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:EvetHayır (10GB – 30GB)
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet (Başlangıç ​​planı hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.99% 99.90
Para iade garantisi:45 Gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:FastComet size sınırsız bant genişliği ve trafik, çok sayıda veri depolama alanı, SSD sürücüler ve CDN sağlar. Üç kıtadan veri merkezi seçimi, iyi güvenlik özellikleri, ücretsiz alan adı kaydı ve yenileme, anında kurulum ve çok daha fazlası.CloudFlare içerik dağıtım ağı (CDN). Ücretsiz yedekleme ve geri yükleme araçları (Başlangıç ​​planı hariç). Bir yıl boyunca ücretsiz özel SSL sertifikası (StartUp hariç).
İyi: FastComet size ücretsiz alan adı kaydı veya geçişi ve bunun üzerine ücretsiz yenilemeler sunar.
FastComet, stratejik olarak üç farklı kıtada (Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya) bulunan birden fazla veri merkezine sahiptir ve trafiğinizin nereden geldiğine bağlı olarak veri merkezinizi seçme seçeneği sunar.
FastComet tüm aboneliğiniz boyunca uygun fiyatlı, sabit fiyatlar sunar.
FastComet, CloudFlare CDN’yi planlarıyla birleştirir – ziyaretçileriniz nerede olursa olsun, yıldırımları hızlı yüklemek için web sitenize güvenebilirsiniz.
Ücretsiz Premium Özellikler: SiteGround otomatik günlük yedeklemeler, CloudFlare CDN ve SSL sertifikalarını her planla şifreleyelim gibi gelişmiş özellikler içerir.
Optimize Edilmiş Planlar: SiteGround, WordPress, Drupal ve Joomla gibi içerik yönetim sistemlerinde veya Magento, PrestaShop ve WooCommerce gibi e-ticaret platformlarında en iyi performans için özel olarak tasarlanmış barındırma paketleri sunar.
Harika Müşteri Desteği: SiteGround, tüm müşteri destek kanallarında neredeyse anında yanıt sürelerini garanti eder.
Sağlam Çalışma Süresi Garantisi: SiteGround size% 99,99 çalışma süresi vaat ediyor.
Kötü: FastComet’in sağlam çalışma süresi hizmetine rağmen, yeni kurulan bazı web siteleri kesinti sorunları yaşar; ancak, çoğu kullanıcı hesapları açıldıktan sonra sitelerin aksamadan yayınlandığını belirtmiştir. Sınırlı Kaynaklar: SiteGround’un daha düşük fiyatlı planlarından bazıları, alan adı veya depolama alanı sınırları gibi sınırlamalarla örtülüdür.
Yavaş Web Sitesi Taşıma İşlemleri: Mevcut bir web siteniz varsa, çok sayıda kullanıcı şikayeti SiteGround ile uzun bir transfer sürecine hazırlanmanız gerektiğini belirtir.
Windows Barındırma Yok: SiteGround’un artırılmış hızı kısmen en yeni Linux kapsayıcı teknolojisine dayanmaktadır, bu nedenle burada Windows tabanlı barındırma beklemeyin.
Özet:FastComet’in diğer ilginç özellikleri (inceleme) mevcut alan adlarının ücretsiz olarak kaydedilmesini ve aktarılmasını içerir. Ve böyle bir hizmetin yenilenmesi de tamamen ücretsizdir. Bu hizmet için Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da veri merkezleri bulunmaktadır. Bu, kullanıcıların ücretsiz Cloudflare CDN aracılığıyla tüm dünyaya içerik dağıtmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcı verilerinin güvenliğinin günlük ve haftalık olarak ücretsiz olarak yedeklenmesi ve 45 günlük para iade garantisi ile de bilinir..SiteGround (inceleme), kullanıcıların bloglarını veya web sitelerini barındırmaları için mükemmel bir temel çerçevedir. Tüm planlar için SSD sürücüleri ve NGINX, HTTP / 2, PHP7 ve ücretsiz CDN ile gelişmiş hızlı performans gibi özellikler şaşırtıcı. Diğer özellikler arasında ücretsiz SSL sertifikası ve bir kullanıcı uygulaması güncellenir. Tescilli ve benzersiz güvenlik duvarı güvenlik kuralları, kullanıcıların sistem güvenlik açıklarından kaçınmalarını sağlar. Ayrıca üç kıtaya yapılan ücretsiz web sitesi transferi ve hizmetleri de mevcuttur. Son derece duyarlı canlı sohbetin yanı sıra WordPress için premium özellikler de var.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me