FastComet İncelemesi

Bir web sitesine sahip olmak, işinizi tanıtmanın ve ürün veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanın en iyi yoludur. Bunu başarmak için büyük bir web barındırma sağlayıcısı ile ortak olması çok önemlidir.


Giriş FastComet. Çünkü Bu en iyi web hosting seçeneklerinden biridir yeni başlayanlar ve toplam yeni başlayanlar için ve bu konuda bir web sitesi başlatmak isteyen herkes için. FastComet web hosting sektöründe dikkate alınması gereken yeni bir güçtür.

twitter üzerinde fastcomet yorumları

FastComet, sektörde şaşırtıcı bir şekilde bilinmiyor ama çok yüksek sunucu hızları, olağanüstü özellikler,% 100’e yakın çalışma süresi, güvenlik, uygun fiyatlı planlar, 24 saat destek, ve diğer birçok fayda.

İşte benim FastComet inceleme Ben size iyi olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için bu web barındırma sağlayıcısı hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir özet verecek.

Eğer bana sadece 10 dakika zaman verirseniz, o zaman ben size web barındırma söz konusu olduğunda ne bilmeniz gereken tüm gerçekleri ve bilgileri verecektir. Okumaya devam ederseniz aşağıdaki gibi tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız:

 • FastComet müşterilerine hangi özellikleri sunar??
 • Farklı planlar nelerdir?
 • Web hosting maliyeti ne kadar?
 • Web sitesi sahiplerine ne tür hosting sağlıyorlar??

Bu inceleme okuma bittiğinde, mutlaka bu ihtiyaçlarınız için doğru web barındırma hizmeti olup olmadığını söylemek mümkün olacak.

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca 2,95 ABD doları / ay

Bu FastComet incelemesinden neler öğreneceksiniz

 1. FastComet nedir?

Burada web barındırma hakkında ne olduğunu, şirket ve sundukları farklı ve onların paylaşılan barındırma planları hakkında biraz açıklayacağım.

 1. Profesyoneller

FastComet’in ana avantajlarının neler olduğunu ve iş web siteniz veya kişisel blogunuz için bunlara kaydolmanın ne olduğunu öğrenin.

 1. Eksiler

Ama olumsuzluklar da var, burada neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

 1. FastComet.com herhangi bir iyi mi?

Burada bu inceleme özetlemek ve bir rakip kullanarak daha iyi olacağını düşünüyorum veya eğer bildirin.

Burada size bir web barındırma sağlayıcısı olarak hizmetlerinin nasıl bir FastComet incelemesi vereceğim. Tüm özelliklerini, faydalarını göstereceğim, artılarını ve eksilerini tartışacağım ve farklı fiyatlandırma planlarını karşılaştıracağım. Bunu okumayı bitirdiğinizde, web sitenizi onlarla barındırmak isteyip istemediğinize karar verebilmeyi umuyorum.

fastcomet incelemesi

FastComet nedir?

Paylaşılan bir hosting, WordPress hosting, VPS hosting, adanmış sunucu, web siteniz için kullanmak üzere bulut hosting arıyorsanız kesinlikle FastComet’i düşünmelisiniz. Bir barındırma hizmeti şirketidir San Francisco, California, web sitesi sahipleri için en iyi ve en kaliteli barındırma çözümlerinden bazılarını sunuyor.

Onların sunucular 11 konumda bulunmaktadır dünya çapında. Bunlardan birini seçebilirsiniz Tokyo, Singapur, Amsterdam, Londra, Newark, Dallas, Chicago, Frankfurt, Toronto, Mumbai ve Sidney. Fiziksel olarak nerede olursanız olun, artan ping süresi ve web sitesi yükleme hızı düşüşüyle ​​asla karşılaşmayacaksınız.

Bu web hosting şirketi 2013 yılından beri var ve bugün dünya çapında neredeyse 100 ülkede binlerce müşterisi var. Çok çeşitli özellikler sunar, düşük maliyetli planlar sunar. FastComet’in en büyük avantajı yalnızca SSD sürücüler kullanma sunucularında. Destek hizmetleri müşteri dostudur ve 7/24/365 yardıma hazırdır.

barındırma özellikleri

Deneyimli bir web geliştiricisi olmasanız bile, bunları kişisel blogunuz veya çevrimiçi mağazanız için kolayca kullanabilirsiniz. Gerçek şu ki, neredeyse her şeyi birkaç tıklamayla hazırlayın ve kesinlikle ücretsiz. Herhangi bir kurulumu içerir WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart gibi CMS, ücretsiz modüller ve tema şablonu ve herhangi bir platform için bir sürü ücretsiz öğretici ekleyerek.

Şimdi FastComet’in tüm avantajlarına bakalım. Neden bu adamlar bütçe web barındırma alanı diğer birçok rakip daha iyi göreceksiniz.

fastcomet rakiplere karşı

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca 2,95 ABD doları / ay

FastComet Paylaşılan Hosting Planları

Üç paylaşılan barındırma planı sunarlar: FastCloud başlayan TL 2,95 aylık, FastCloud Plus, aylık 4,45 ABD dolarından başlayan fiyatlarla, ve FastCloud Ekstra başlayan aylık $ 5,95 (bu önerdiğim plan,).

fastcomet fiyatlandırma

Bunun farkına varacaksınız gerçekten ucuz ve 3 yıl boyunca bir web sitenize sahip olmayı planlamasanız bile en fazla tasarruf etmek için 3 yıl gitmenize gerek kalmayacak.

FastComet Paylaşılan barındırma özellikleri

Paylaşılan PlanlarFastCloudFastCloud PlusFastCloud Extra
Barındırılan Web SiteleriTek siteSınırsızSınırsız
Depolama (SSD sürücüler)15 GB25 GB35 GB
Benzersiz Ziyaretler25K / ay50K / ay100K / ay
CPU Çekirdekleri2 x AMD EPYC 7501 CPU4 x AMD EPYC 7501 CPU’lar6 x AMD EPYC 7501 CPU
Veri deposu2 GB3 GB6 GB
Anında Hesap KurulumuEvetEvetEvet
Birden Çok Sunucu Konumu11 konum11 konum11 konum
Ücretsiz Web Sitesi Transferi133
Addon Etki AlanlarıHayırSınırsızSınırsız
Günlük Yedeklemeler7730

Ayrıca, bazı eklentiler için ödeme yapın Arama Motoru Gönderme, Alan Adı Gizliliği, Arama Motoru Optimizasyonu Denetimi ve Google Site Haritası gibi. Yıllık 5.95 $ ila 14.95 $ arasındadır ve bunları eklemek isteyip istemediğiniz size bağlıdır (Bu ekstraları her zaman daha sonra ekleyebilirsiniz).

Her üç plan da sunduklarına oldukça benzer ve yalnızca barındırabileceğiniz eklenti sitesi sayısı, RAM, çekirdek ve depolama söz konusu olduğunda farklılık gösterir. Her planı resmi web sitesinde ayrıntılı olarak karşılaştırabilirsiniz.

FastCloud Ekstra Planı (tavsiye ettiğim plan)

FastCloud Extra $ 5.95 / ay’dan başlayarak en pahalı paylaşılan hosting planıdır. Fakat bu plan ciddi bir yumruk atıyor hız, güvenlik ve performans söz konusu olduğunda! Fiyatın bir kısmı için özel bir sunucudan daha iyi performans elde edersiniz.

FastCloud Extra planı ile birlikte gelir Hesap başına 3 kat daha fazla kaynak ve 3x daha az kullanıcı. Siteniz yüksek performanslı bir sunucuda barındırılıyor; PHP7 barındırma ortamı LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, Statik ve Dinamik Vernik önbellek.

İşte bu yüzden FastComet’un FastCloud Extra planı en iyi paylaşılan barındırma planı! Performans çoğu özel sunucudan daha iyidir, ancak fiyatın bir kısmı için!

3 kat daha hızlı VE daha iyi!

Sunucu başına 3 kat daha az kullanıcı ve 3 kat daha fazla CPU ve RAM, siteniz için daha fazla güç anlamına gelir.

RocketBooster

RocketBooster onların gelenekleri dahili inşa önbellek sistemi Varcish, PHP7, OPcache ile APC ve memcached tabanlı.

BitNinja

BitNinja hepsi bir arada küresel dağıtılmış güvenlik sistemi sunucuları dünya çapında kötü niyetli trafikten koruyan ve aynı zamanda barındırma hesabı kaynaklarını koruyan makine öğrenme algoritmasıyla. BitNinja Sunucu Güvenliği tüm planlarda etkindir.

vernik

FastCloud Extra planı ile birlikte gelir Vernik Önbellek, Bu gerçekten, gerçekten hızlı ve Vernik, web sitenize bağlı olarak TTFB’yi (ilk bayta kadar geçen süre) ve sayfa yükleme sürelerini 3-10x faktörle hızlandırır.

APC ile PHP7 & OPcache

Sunucuları APC ve OPcache ile PHP7 harika sayfa yükleme süresiyle aynı anda daha fazla ziyaretçiyi ele almak için web sitenizin performansını önemli ölçüde artıracak.

memcached

Memcached bir bellek dağıtılmış önbellek sistemi yürütülecek bir işlem için ayrılan kaynak miktarını azaltmak amacıyla veri ve nesneleri RAM’e önbelleğe alarak veritabanı güdümlü web sitelerinin performansını artırır.

FastComet artıları

Hiçbir gizli ücret & 45 günlük para iade garantisi

Tüm planlar sabit fiyatlar ve gizli ücretler olmadan. Şirket% 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Yalnızca gerçekten kullandığınız hizmetler için ödeme yaparsınız.

Herhangi bir ek ödeme ve ücret gizlemezler. Bu yüzden ekstra bir fatura almak için sürpriz olmayacak. Abonelik süresi sonunda tüm fiyatlar yükselmeyecektir. herhangi bir servisi aynı fiyata yeniliyorsunuz.

Herhangi bir nedenle barındırma sağlayıcı kalitesini sevmiyorsanız, tüm paranı geri al. Çoğu rakip 30 günden fazla olmamakla birlikte, FastComet ile 45 günler tam bir geri ödeme için.

Yüksek hız ve performans

Birçok barındırma sağlayıcısı geleneksel sabit disk sürücüleri (HDD) oldukça yavaş. Sonuç olarak, siteniz çok yavaş yükleniyor, ve arama motoru optimizasyonu çabalarınızı olumsuz etkileyebilir. Google’ın algoritmaları daha hızlı web sitelerini daha iyi tanıtır ve arama motoru sonuç sayfalarında daha yüksek sıralamalar alırlar. Böyle harika sonuçlar nasıl elde ediyorlar??

Öte yandan FastComet yalnızca yarıiletken sürücüler (SSD sürücüler). Yardımcı olur web sitesi performansını% 300’e kadar artırın çünkü dosyalarınız ve veritabanlarınız çok daha hızlı yüklenecektir. Ortalama site yükleme süresi yaklaşık 200 milisaniyedir, çoğu rakip ise yaklaşık 500-600 milisaniye * (* Hızlı Kuyruklu Yıldız’a göre) sayfa yükler.

Bu, sitenize gelen ziyaretçilerinizin çoğunun web sitenize, çevrimiçi mağazanıza veya blogunuza çok daha hızlı erişin, ve sitenizin yüklenmesini beklerken geri dönmeyecekler.

Ayrıca, destek ekibi Google Pagespeed Insight ve GTMetrix puanlarını iyileştirerek sayfa yükleme sürelerini nasıl iyileştireceğiniz konusunda size danışacaktır. Herhangi bir önbellek eklentisi kullanmak zorunda kalmayacaksınız çünkü bunlar hız özellikleri yerleşiktir ve varsayılan olarak etkindir.

Ücretsiz Cloudflare CDN

Web sitesi performansını ve hızını artırmak için bir başka harika özellik de Cloudflare CDN. Barındırma hizmetleri için tüm planlarda varsayılan olarak kullanılabildiği için ek bir abonelik satın almanız gerekmez. CDN, bir içerik dağıtım ağının kısa biçimidir. Resimler, JavaScript dosyaları veya CSS stil sayfaları gibi tüm statik dosyalarınızı depolamak için dünya çapında farklı hizmetler kullanır.

Ziyaretçi web sitenizi açtığında, tarayıcı tüm bu statik dosyaları indirir. Ziyaretçi fiziksel olarak ana sunucunuzdan ne kadar uzakta bulunursa, web sitesi yükleme hızı o kadar düşük olur. Bu olumsuz etkiyi önlemek için CDN sağlayıcıları, ziyaretçilerin fiziksel konumuna en yakın sunucudan görüntüler ve diğer statik dosyaları gönderir. Site performansını artırmaya yardımcı olur ve yükleme hızını büyük ölçüde artırır.

Cloudflare bir dünya çapında dağıtılmış sunucu altyapısı. Farklı ülkelerde 100’den fazla veri merkezi bulunmaktadır. Böylece, müşterileriniz başka bir kıtadan olsalar bile, çevrimiçi mağazanızın veya blog sayfanızın en yüksek hızını ve performansını yaşayacaklar.

Cloudflare ile çalışmaya başlamak kolaydır. Web sitenizi onlarla oluşturup başlattıktan sonra, Cloudflare CDN özelliğini etkinleştir barındırma kontrol panelinizde tek bir tıklamayla.

% 99,99 Çalışma süresi garantisi

% 99,99 çalışma süresini garanti ederler. Bu neden bu kadar önemli? Çalışma süresi% 99’dan düşük olduğunda, ziyaretçileriniz genellikle web siteniz mevcut olmadığında durumla karşılaşabilir ve bunu istemezsiniz. % 99,99 çalışma süresi, yalnızca 1m 0,5 saniyelik haftalık kesinti süresine dönüşür. İşte% 100’e yakın mükemmel çalışma sürelerini gösteren bir ekran görüntüsü.

fastcomet çalışma süresi

Tabii ki, bu genel olarak performansı arttırdıkça altyapı bileşenlerini yükseltmek için planlanan bakım ve geçiş pencerelerini hariç tutar, sıklık kadar nadir ve süre kadar kısa.

Güvenlik Ciddiye Alındı

Sitenizi ve ziyaretçilerinizi çevrimiçi tehditlerden korumak için özel bir uygulama kullanıyorlar güvenlik duvarı WordPress, Magento, Joomla ve diğerleri gibi herhangi bir içerik yönetim sistemi için zaten optimize edilmiştir. FastComet (şimdiki değeri) % 99’a kadar engelleyebilir güvenlik tehditleri.

fastcomet güvenliği

Ayrıca, her paylaşılan barındırma hesabında bir yalıtılmış ortam bu nedenle, sizle aynı sunucuyu kullanan bir başkasına virüs bulaşmış olsa bile, dosyalarınız ve web siteniz tehlikede olmaz. Akıllı güvenlik duvarı bilinen tüm açıklara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer virüs saldırılarına karşı koruma sağlar.

Ücretsiz SSL sertifikaları

Herhangi bir web sitesi güvenliğinin en önemli bileşenlerinden biri SSL sertifikası. Özel sertifikalar sağlarlar SHA-256 karma algoritmaları ve 2048 bit RSA anahtarları ile şifrelenmiştir. Sertifikayı tek bir tıklamayla sipariş edebilir ve bir saatten daha kısa sürede alabilirsiniz. SSL sertifikaları geleneksel olanlardan 8 kat daha hızlı güvenli bağlantı sağlar. Her sertifika sahibi 10.000 dolar sigortalıdır.

Bir SSL sertifikası için ödeme yapmak istemiyorsanız, Let’s Encrypt tarafından verilen ücretsiz SSL sertifikaları. CPanel’inize giriş yapıp Güvenlik bölümüne gidebilir veya yalnızca arama alanına Şifreleyelim yazarak bulabilirsiniz..

Yönetilen WordPress barındırma

WordPress web siteleri ve bloglar oluşturmak için en popüler platformdur. Çok kullanıcı dostu ve kullanımı çok kolaydır. Destek ekibi, müşterilere en iyi yönetilen WordPress’e hazır çözümü çok uygun bir maliyetle sunmaya kendini adamıştır..

WordPress bulut barındırma özellikleri

 • Günlük ve haftalık ücretsiz WordPress yedeklemeler güvende tutmak için verilerinizin
 • WordPress web sitenizde barındırılıyor SSD okunur bulut barındırma
 • Uzman WordPress destek ve nasıl yapılır kılavuzları sitenizi mümkün olan en kısa sürede çalışır hale getirmek için
 • Tek Tıkla WordPress Otomatik Kurulum ücretsiz WordPress ile tema kurulumu, uzman WordPress desteği tarafından gerçekleştirilir

Tek tıklamayla kurulumlar ve kolay yapılandırma

WordPress’in yanı sıra Magento, Joomla, Drupal ve 150’den fazla platform. Hepsi için kullanılabilir tek tıklamayla kurulum. Bunları indirmeniz ve manuel olarak yüklemeniz gerekmez, ancak ihtiyacınız olan uygulamayı bulamazsanız (bunun neredeyse sıfıra yakın riski vardır, ancak teorik olarak varsayalım), sunucuya FTP aracılığıyla bağlanma ve manuel olarak kurma sorunu yoktur.

fastcomet 1 tıklama wordpress kurulumu

Onları nasıl kullanabilirsiniz? Herhangi bir programlama ve geliştirme becerisine bile ihtiyacınız yoktur. Kontrol panelinden tek bir tıklamayla kurulabilirler. Tek ihtiyacınız olan sadece kurulum sihirbazı komutlarını takip etmek.

Ayrıca, kurulum sihirbazı web sitenizi tamamen işlevsel hale getirmek için gerekli tüm ücretsiz modülleri kuracaktır. Dahası, bir sürü var ücretsiz tema şablonları seçilebilir.

Web Sitesi Oluşturucu

Tüm bu web sitesi kurulum ve yapılandırma sürecini basitleştirir ve tamamen yeni başlayanlar için bile çok kolaylaştırır. Tasarım, geliştirme ve destek için yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz. Bazı görevleri kendiniz tamamlayamasanız bile, destek servisine başvurun; size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır..

Ücretsiz site transferi / taşıma

Web siteniz başka bir yerde barındırılıyorsa, başka bir barındırma sağlayıcısıyla, sizin için ücretsiz olarak aktaracaklar. Bu hizmet herhangi bir ek ücret ve gizli ödeme olmadan ücretsizdir.

Tabii ki, bunu kendiniz yapabilirsiniz. Ancak manuel transferler çok zaman ve kaynak alabilir – ve doğru yapılmazsa web sitenizin kapanmasına neden olabilir.

Tabii ki, sitenizi sizin için transfer etmesi için birini de kiralayabilirsiniz, ancak ücretsiz olarak yapılabilirse neden para harcayasınız? bir destek uzmanı bir saat içinde yapacak veya web sitesi çok büyük değilse daha az.

Ücretsiz site yedekleme ve izleme

Murphy yasasını duydun mu? “Yanlış gidebilecek her şey yanlış gidecek” mi? Bunun web sitenize olmasına izin verme.

Sağlarlar tesis dışında tutulan günlük yedeklemeler ve son 7 ila 30 gün arasında yedeklemeleriniz olacaktır (planladığınız plana bağlı olarak). Size yedeklemelerinize tam, sınırsız erişim, 1-Geri Yükleme Yöneticisi’ni tıklayın cPanel içinde.

fastcomet ücretsiz günlük yedeklemeler

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, web sitenizi geri yüklemek için yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 teknik destek size yardımcı olmaya hazırdır ve bu ekstra bir ücret ödemeden gelir.

Uygun cPanel

cPanel en güçlü hosting hesabınızı yönetmek için kontrol paneli piyasada. Çok kullanıcı dostu, kullanışlı ve sezgisel bir arayüze sahiptir ve tamamen mobil uyumludur. Arayüz o kadar kolay ve sezgisel ki, tam bir acemi bile nasıl kullanılacağını anlayabiliyor. cPanel’in daha gelişmiş özellikleri, daha deneyimli web yöneticileri için yararlı olacaktır.

cpanel

CPanel ile neler yapabilirsiniz??

 • Müşteri desteğine başvurun herhangi bir cihaz üzerinden: masaüstü, tablet, akıllı telefon. Deneyimli bir web yöneticisi ve geliştirici olsanız bile, desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz durumlar olabilir.
 • Hesabını düzenle, hesabınızı yeniden doldurun, ödeme yapın veya barındırma planını değiştirin.
 • Kullandığınız hizmetleri yönetin: ücretli bir eklenti veya özellik satın alma, etkinleştirme veya devre dışı bırakma.
 • Yeni bir web sitesi başlat planlarında (FastCloud Plus & FastCloud Extra) ile sınırsız sayıda web sitesini destekler. Tek yapmanız gereken bir alan adı seçmek ve bir web sitesi başlatmak.
 • Alan adlarınızı yönetin. Alan adlarınızdan herhangi birini kaydedebilir, aktarabilir veya kapatabilirsiniz. Çok sayıda siteniz olsa bile, hepsini herhangi bir cihazda kolayca kontrol edebilirsiniz.
 • E-posta ve bildirim alıns. cPanel tüm faaliyetlerinizi izler ve yaptığınız değişiklikleri derhal bildirir. Birkaç web siteniz olduğunda gerçekten yararlı olabilir, çünkü her şeyi manuel olarak kontrol etmeniz gerekmez. Sadece bildirimlere veya e-postalara yanıt verin ve gerekli değişiklikleri uygulayın.
 • monitor sizin için tüm önemli şeyleri. İstemci Kontrol merkezi göstergeleri, kullandığınız tüm barındırma hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Hesap durumundan trafik bant genişliğine kadar her şeyi kontrol edin.
 • WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler yazılımları yükleyin.

Ücretsiz 7/24 bilgili destek

Profesyonel desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz durumlar olabilir. Aslında, herhangi bir iyi barındırma sağlayıcısı her durumda yardımcı olabilir hızlı ve yetkin destek personeli olmalıdır.

Desteklerine telefonla (1.855.818.9717 – ABD ücretsiz 7/24), e-posta ve çevrimiçi sohbet yoluyla ulaşılabilir.

Çevrimiçi sohbet en hızlı seçenektir çünkü bir uzman size 10 dakikadan daha kısa sürede cevap verecektir. Bunu denedim ve konuştuğum kişi anadili İngilizce olmasa da, dil seviyesi çok iyiydi, anlaşılması kolaydı ve talimatları çok açıktı.

fastcomet vs diğer web barındırma karşılaştırması

Peki, ne gibi bir yardım bekleyebilirsiniz?

 • Yıldırım hızlı yanıtlar herhangi bir bilete e-posta veya canlı sohbet yoluyla. Takım 10 dakika veya daha hızlı cevap veriyor.
 • Hosting desteği: e-posta, FTP, site kurulumu ve yapılandırması ile ilgili sorunlar ve eski barındırma sağlayıcısından aktarım.
 • Optimize edin ve güvenlik. Destek ekibi web sitenizin hız performansını artırmanıza ve daha güvenli hale getirmenize yardımcı olacaktır.
 • Programlama modülleri yükseltmesi. Bazen herhangi bir modülün yeni sürümünü, özellikle özel programlama becerileri olmadan kurmak kolay değildir. Destek ekibi, herhangi bir yazılım bileşeniyle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.
 • Virüs ve kötü amaçlı yazılımların kaldırılması. Ücretsiz güvenlik izleme sağlarlar ve bazı virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları kaldırırsanız,.

Ücretsiz eğitimler

ücretsiz öğreticiler

Bazen ellerinizi kirletmek ve web sitenizle kendiniz bir şeyler yapmak istersiniz. Takıldığınızda büyük bir ücretsiz eğitim kitaplığı ve nasıl yapılır kılavuzları var sana yardım etmek için.

Web sitenizi nasıl kuracağınız ve yapılandıracağınız, bir blogun veya çevrimiçi mağazanın nasıl başlatılacağı ve diğer pek çok nasıl yapılır kılavuzu gibi çeşitli konularda birçok makale ve video bulabilirsiniz. Gerekli öğreticiyi bulamadığınızda, destekleri sadece bir tık uzakta.

Cömert satış ve yönlendirme programları

Yapabilirsin en fazla beş arkadaş davet et ve ödül olarak ücretsiz hosting kazanırsınız. Arkadaşınızı her davet ettiğinizde üç aylık barındırma hizmeti ücretsiz olarak verilir.

Onların Ortaklık Programı hemen hemen aynı şekilde çalışır. Ücretsiz barındırma almak yerine, size bir her yeni kayıt için komisyon onlara atıfta bulunuyorsunuz. Ne kadar çok kişi referans verirseniz, alacağınız komisyon o kadar yüksek olur.

Global sunucu ağı

Veri merkezleri bulunan küresel bir sunucu altyapı ağına sahiptirler. Dallas, Chicago, Newark, Tokyo, Singapur, Londra, Amsterdam, Frankfurt, Toronto, Mumbai ve Sidney. Kaydolduğunuzda, tercih ettiğiniz sunucu konumunu seçebilirsiniz..

FastComet eksileri

FastCloud planında başka site yok

Negatif, giriş seviyesinin FastCloud planı birkaç alan eklemenize izin vermez. Yapabilirsin sadece bir web sitesine ev sahipliği yapın. Bu gerçekten büyük bir dezavantaj mı? Aslında değil ama ne tercih ettiğine bağlı. Ancak birden fazla web sitesine sahip olmayı planlıyorsanız, diğer planlarından birine kaydolmayı düşünün.

FastComet’i Önerir miyim?

Evet ediyorum. FastComet% 100 mükemmel bir web barındırma değil (yukarıda gösterildiği gibi) artıları eksilerini ağır basar.

Ben özellikle FastCloud Extra planından etkilendi performansı neredeyse özel bir sunucudan daha iyi olduğu için, ancak fiyatın bir kısmı için!

FastComet’a kaydolma nedenleri:

 1. SSD barındırma – site% 300 * daha hızlı yüklenir (* FastComet’e göre)
 2. Günlük ücretsiz & haftalık yedeklemeler
 3. Kullanımı kolay / kullanışlı cPanel
 4. NGINX ve HTTP / 2 kullanarak paylaşılan barındırma
 5. Ücretsiz SSL, SNI ve Cloudflare CDN
 6. 8 global sunucu konumu seçimi
 7. Ücretsiz tema kurulumuna sahip 1 tıklama WordPress otomatik yükleyici
 8. Yerleşik güvenlik duvarı, kaba kuvvet koruması ve ücretsiz kötü amaçlı yazılım taraması
 9. Ücretsiz site taşıma
 10. 7/24/365 Canlı Sohbet ve Telefon Desteği
 11. 45 günlük para iade garantisi

Kısacası, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için FastComet web barındırma hizmetlerini öneriyorum.

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca Aylık 2,95 ABD doları!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map