DreamHost İncelemesi

DreamHost, cömert ve endüstri lideri 97 günlük para iade garantisi ile ünlü oldu ve web sitenizin hızlı, güvenli olduğuna söz veriyorlar & Her Zaman Yukarı.


En uzun saltanat web bugün pazarda sağlayıcıları barındırma biri olarak, DreamHost özellikleri, satın alınabilirliği ve müşteri desteğini bilir. Bu DreamHost incelemesi, bu web barındırma hizmeti sizin için iyi bir seçim olup olmadığını size bildirecektir..

Bununla birlikte, size sundukları her şeyde size rehberlik etmek istiyoruz, bu nedenle “belki” listenizde yer alıyorlarsa, DreamHost’un sitenizin verilerine güvenmek istediğiniz web barındırıcısı olup olmadığını daha iyi belirleyebilirsiniz..

Bu DreamHost incelemesinden öğreneceğiniz şey bu

 1. Profesyoneller listesi

Burada DreamHost’u kullanmaya daha yakından bakıyorum. Bu web barındırma hakkında iyi şeyler bir sürü olduğundan.

 1. Eksileri listesi

Ancak DreamHost’un da birkaç dezavantajı var. Burada ne olduğuna daha yakından bakıyorum.

 1. DreamHost Planları & Fiyat:% s

Burada bu bölümde daha ayrıntılı olarak ele alacağım.

 1. DreamHost.com Tavsiye Edermiyim?

Burada size DreamHost’a bir alternatifle daha iyi olduğunuzu veya olmadığını düşünüyorum.

Şimdi bu DreamHost incelemesine geçelim …

DreamHost Artıları

DreamHost, Endurance International’ın hosting tarihinin en büyük isimlerinden bazılarını (ör. İPage, Hostgator ve Bluehost) devralmasına rağmen, zaman testini kaldıran bağımsız bir sahip ve işletilen bir hosting şirketidir..

DreamHost’un bunu yapması ve başarılı kalması için, karlı bir web sitesi çalıştırmak için gereken her şeyle birlikte gelen güvenilir barındırma arayan müşterileri memnun etmek için çok çalışmak zorunda kaldı..

Öyleyse bir bakalım ve neler sunabildiklerini görelim, bu harika.

1. Hız

Bir web barındırma seçerken hızlı sunucular çok önemli bir faktördür. Araştırmalar, çoğu site ziyaretçisinin web sitenizden ayrılacağını (ve asla geri dönmeyeceğini) gösterdi 2 saniye veya daha kısa sürede yükleme.

Web siteniz ne kadar hızlı yüklenirse o kadar iyidir!

Site sahipleri hızlı yükleme sitelerine ihtiyaç duyar, DreamHosts’un hız “yığını”?

Bu gerçekten bizimle olan hizmetlere bağlıdır, ancak web’deki en duyarlı WordPress deneyimlerinden birini sunmak için yönetilen WordPress teklifimiz DreamPress’i oluşturmak için çok zaman harcadık!

PHP OPcache ve Memcached ile sunucu düzeyinde önbelleğe alınır, yüksek hızlı PHP7 üzerinde çalışır ve Nginx web sunucusu ile WordPress için optimize edilmiş MySQL veritabanı sunucusu arasında dağıtılır. DreamPress ile gurur duyuyoruz ve onu web’in en güçlü WordPress barındırma seçeneklerinden biri haline getirmek için çok çalıştık.

dreamhost logosu
Brett Dunst – DreamHost Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı

DreamHost, sitenizin hızlı yüklenmesini sağlamak için en son hız teknolojilerinden bazılarını sunar:

 • Yarıiletken sürücüler. Sitenizin dosyaları ve veritabanları, HDD’den (Sabit Disk Sürücüleri) çok daha hızlı olan SSD’de depolanır.
 • Gzip Sıkıştırma. Tüm barındırma planlarında varsayılan olarak etkindir
 • OPcache Önbellekleme. OPcache, PHP’de yerleşik bir önbellek motorudur ve varsayılan olarak da etkindir.
 • İçerik Dağıtım Ağı. Cloudflare, web sitesi koruması ve hızlandırma sağlayan bir CDN hizmetidir. DreamHost, Cloudflare’nin “Optimize Edilmiş Barındırma Ortağıdır”.
 • PHP7. Bu PHP’nin en son sürümüdür ve daha hızlı performans ve daha az kaynak sağlar.

Hız testi – DreamHost ne kadar hızlı?

Yükleme süresini test etmeye karar verdim. Barındırılan bir test web sitesi oluşturdum (Paylaşılan Başlangıç ​​planında) ve sonra WordPress’i yükledim (Argent temasını ve kukla lorem ipsum içeriğini kullanarak).

Kontrol Paneli

Kutunun dışında test sitesi oldukça hızlı yüklendi, 1.1 saniye, 210 kb sayfa boyutu ve 15 istek.

dreamhost hızı

Hiç fena değil .. ama daha iyi oluyor.

DreamHost zaten ile geliyor dahili önbellekleme ve gzip sıkıştırma varsayılan olarak etkin olduğundan, burada optimize edilecek ayar yoktur.

Ama işleri daha da hızlandırmak için devam ettim ve Autoptimize adlı ücretsiz WordPress eklentisi ve sadece varsayılan ayarları etkinleştirdim.

eklentiyi otomatik optimize et

Bu, tıraş olurken performansı daha da geliştirdi 0.1 saniye, ve toplam sayfa boyutunu 199 kb ve istek sayısını 11.

dreamhost yükleme süresi hızı

DreamHost’ta barındırılan WordPress siteleri oldukça hızlı yüklenecek ve burada size işleri daha da hızlandırmak için kullanabileceğiniz basit bir teknik gösterdim.

2. DIY Remixer Web Sitesi Oluşturucu

DreamHost’taki ekip, özellikle herhangi bir kod bilmediğinizde sıfırdan bir web sitesi oluşturmanın ne kadar zor olabileceğini biliyor.

remixer

Bu nedenle, trafik çekmeye ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmeye yönelik web sitelerini öne çıkarmak için Remixer web sitesi oluşturucusunu tüm müşterilere sunarlar..

Yerleşik web sitesi oluşturucunuzla birlikte gelen bazı özellikler şunlardır:

 • Bir barındırma planı altında sınırsız web sitesi oluşturma
 • Sayfa limiti yok
 • Mobil uyumlu temalar
 • Özel renkler ve yazı tipleri
 • Remixer web sitesine alan adı ataması (ücretsiz)
 • Ücretsiz ve profesyonel görünümlü stok fotoğrafçılığına erişim
 • Yerleşik SEO optimizasyonu
 • Sitenizde fotoğraf, video ve ses yayınlayabilmeniz için bireysel medya kitaplığı

remixer temaları

Özel web sitesi oluşturucularını kullandığınızda sıfırdan bir web sitesi oluşturmak çok basit.

3. Alan Adları ve Daha Fazlası

DreamHost sadece barındırma planları ile ücretsiz alan adları sunmakla kalmaz (aynı zamanda başlangıç ​​paylaşılan barındırma planı için kaydet), bir dizi ek özellik de içerir, bu da anlaşmayı biraz daha tatlı hale getirir.

Başlamak için, büyüyen web siteniz için mükemmel URL’yi bulmak üzere uygun alan adı arama çubuğunu kullanın.

alan isimleri

Ardından, aşağıdakilerin tadını çıkarın:

 • Otomatik yenilemeler. Her yıl alan adınızın size ait olduğundan ve hiç kimsenin sıkı çalışmanızdan yararlanmamasını sağlamak için kendi alan adı otomatik yenilemelerinizi ayarlayın.
 • DNS Yönetimi. Bilgisayarlara IP adresleri yerine adlarla gönderme.
 • İhtiyacınız kadar alt alan adını ücretsiz olarak alın.
 • Özel Ad Sunucuları. Alan adınız için DNS isteklerine yanıt vermek üzere alan adınızla markalı özel ad sunucuları oluşturun.
 • Alan Adı Yönlendirme. Daha kolay içerik yönetimi için site ziyaretçilerinizi otomatik olarak başka bir URL’ye veya alan adına yönlendirin.
 • İsteğe Bağlı Alan Adı Kilitleme. Yetkisiz hiçbir değişiklik yapılmaması için alan adınızı ek güvenlik için ücretsiz olarak kilitleyin.

Alan adınızı DreamHost ile kaydetmek, hosting sağlayıcınız olarak da kullandığınızda en basit çözümdür.

Bununla birlikte, başka bir şirketle alan adınız varsa, hazır olduğunuzda kolayca DreamHost’a aktarabilirsiniz..

4. Çevreye Adanma

DreamHost, bir hosting şirketi çalıştırmanın çevreye zarar verdiğini anlar. Örneğin, sunucuları çalışır durumda tutmak için elektrik, ofisleri çalıştırmak için kağıt ve hatta çalışanların her gün işe gidip gelmeleri için gereken gaz, hepimizin paylaştığı ortamı etkiler.

Yıllar boyunca ve uzun yıllar boyunca DreamHost’un büyüdüğü ve dünyanın değerli kaynaklarından daha fazlasını kullanan daha büyük bir işletmeye dönüşmeye devam edeceği anlayışı var..

Yanıt olarak DreamHost, kendi karbon ayak izini azaltmak için aşağıdakileri yapar:

 • Ofisleri enerji tasarruflu cihazlar ve aydınlatma ile çalışır ve hareket kontrollü, düşük akışlı sıhhi tesisat armatürleri kullanır
 • Veri merkezleri, yüksek verimli soğutma altyapısı, belediye ve geri kazanılmış su kullanımı, güç verimli işlemciler ve rüzgar çiftlikleri, güneş panelleri ve hidroelektrik santralleri gibi yenilenebilir kaynaklardan gelen gücü içerir
 • Çalışanlar ofislerinde ücretsiz geri dönüşüm kutuları, toplu taşıma araçlarını kullanmak için mali teşvikler, evden çalışma fırsatları ve e-dosyalama ve video konferans erişimine sahiptir.

Çevreyi korumak için üzerinize düşeni yapmak önemliyse, DreamHost’un sizin tarafınızda olduğundan ve çevreye karşı sorumlu barındırma hizmetleri sunmak için elinden gelenin en iyisini yaptığından emin olabilirsiniz..

5.% 100 Çalışma Süresi

Gerçek bir% 100 kesintisiz çalışma garantisi sağlayacak bir hosting şirketi bulmak nadirdir. Ve yine de, DreamHost bir şekilde yapıyor.

Yükü ve arıza süresi, yedekli soğutma, acil durum jeneratörleri ve sürekli sunucu izleme tehditlerini ele almak için birden fazla veri merkezi konumu kullanan DreamHost, web sitenizi her zaman çalışır ve çalışır durumda tutar.

Siteniz herhangi bir zamanda kesinti yaşıyorsa (DreamHost’a göre olmayacaktır), ancak olması durumunda, ayrıca telafi edilecektir..

garantili çalışma süresi

Ayrıca, kritik sorunların, kesinti sürelerinin ve sistem güncellemelerinin mevcut durumunu kontrol etmek istiyorsanız, DreamHost Durum Web Sitesini istediğiniz zaman kontrol edin.

dreamhost geçerli durumu

Üstelik, DreamHost’ta meydana gelen herhangi bir sunucu sorununun geçmişini kontrol etmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz:

sunucu güncellemeleri

Bu şeffaflık, müşterilerin takdir ettiği harika bir özelliktir. Dünya mükemmel değil ve ne piyasada herhangi bir web hosting sağlayıcıları.

İşlerin gerçekleştiği gerçeği gizlemek, ödeme yapan müşterilerle iyi oturma eğiliminde değildir, bu nedenle DreamHost, işlerin ne zaman gerçekleştiğini ve nasıl ele alındığını göstermek için çaba gösterir, böylece paranızın değerini aldığınızdan ve web siteniz korumalı.

6. Etkileyici Para İade Garantisi

Yine, DreamHost, başarılı bir web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan barındırma hizmetlerine sahip olduğunu garanti etme konusunda gerçekten kendini aşar.

Paylaşılan tüm hosting planları bir 97 Gün Para İade Garantisi ve tüm DreamPress planları 30 Günlük Para İade Garantileri ile birlikte gelir.

InMotion’ın 90 Günlük Para İade Garantisinin bile rekabet edemediği için bu olağanüstü bir şey. Ve çoğu diğer barındırma sağlayıcıları memnun değilseniz iptal etmek için sadece 30 veya 45 gün verir.

DreamHost, sizin için uygun olduklarından (veya olmadığından) emin olmanızı istiyor. Ve böylesine cömert bir geri ödeme politikasıyla, DreamHost’un tüm müşterileri başından beri onlara güvenmeye başlar ve bu da iş için yol kat edebilir.

Sonuçta, birçok e-ticaret mağazası, geri ödeme süresini uzattıklarında, geri ödemelerde bir düşüş ve satışlarda bir artış gördüğünü iddia ediyor.

7. Mükemmel Müşteri Desteği

Muhtemelen destek veren biriyle iletişime geçmeniz gereken zamanlar olacaktır. Bu yüzden her zaman size yardımcı olacak bilgili bir ekip üyesi olacağını bilmek çok önemlidir..

DreamHost, her sorununuzu çözmenize yardımcı olmak için gerçek hayatta bekleyen insanlara sahiptir. Web hosting ve WordPress ile deneyimlidirler (yönetilen WordPress hosting planını seçerseniz) ve karşılaştığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilirler..

Ayrıca şunları yapabilirsiniz:

 • 7/24/365 canlı sohbet yoluyla müşteri desteğiyle iletişime geçin
 • Sorularınızı yanıtlamak için destek personeline, teknik desteğe veya servis ekibine e-posta ile erişin
 • Diğer DreamHost müşterilerinin ne düşündüğünü görmek için topluluk forumunda bir ileti dizisi başlatın
 • Hesap yönetimi / faturalandırma, SSL sertifikaları, ürün desteği ve diğer konularla ilgili makaleleri içeren kapsamlı Bilgi Bankası’nı kullanarak sorun giderme

DreamHost Eksileri

Kısacası, DreamHost, müşterilerine başarılı bir web sitesi çalıştırmak için gereken özellikleri sunan basit bir barındırma sağlayıcısıdır.

Ancak, DreamHost’un sizin için olduğuna karar vermeden önce bilmeniz gereken harika olmayan bazı şeyler var.

1. cPanel yok

Geleneksel olarak, barındırma sağlayıcıları müşterilerine cPanel veya Plesk’te hesap yönetimi ve faturalandırma, e-posta hesapları, FTP bilgileri ve daha fazlasına, her ikisi de kullanımı kolay gösterge tablolarına sahip sezgisel kontrol panelleri olan erişim sağlar..

DreamHost bunu yapmaz, bu da öğrenme eğrisini barındırmaya yeni başlayanlar veya cPanel’e aşina olanlar için biraz zorlaştırabilir.

dreamhost kontrol paneli

DreamHost’un tescilli kontrol panelindeki sorun, aradığınız şeyleri bulmanın zor olabileceği, gösterge panosunun sınırlı görünebileceği ve müşteri destek taleplerinin artmasıdır, çünkü insanlar en basit görevleri bile tamamlarken çok fazla sorun yaşıyorlar.

2. Telefon Desteği Yok

Elbette, DreamHost desteğine e-posta veya canlı sohbet yoluyla erişebilirsiniz. Ancak gerçek bir canlı kişiyle konuşmak istediğinizde ulaşabileceğiniz telefon numarası yok.

Teknik destekten geri arama isteğinde bulunabilmenize rağmen, bu destek hizmeti barındırma planınıza dahil edilmediğinden bu size ekstra maliyet getirecektir..

Bunun yerine, aylık ücret karşılığında hesabınıza üç geri arama ekleyebilir veya belirli bir ücret karşılığında bir kerelik geri aramaya yatırım yapabilirsiniz..

En güvenilir hosting sağlayıcılarının tüm müşteriler için ücretsiz olarak e-posta, destek bilet sistemleri, canlı sohbet ve telefon hizmetine sahip olduklarını görmek, bu birçok müşteri için iyi bir şey değildir..

Buna ek olarak, e-posta desteğinde olduğu gibi canlı sohbet desteği 7/24 mevcut değildir. Bunun yerine, onlara her gün yalnızca 05:30 – 21:30 Pasifik Saati arasında erişebilirsiniz..

Bu normalde bir sorun olmasa da, hepimiz gece yarısı derhal desteğe ihtiyaç duyduğumuz bir zamanı düşünebiliriz. Ayrıca, canlı sohbet desteğine erişmenin tek yolunun, kontrol panelinizden geçiyor gibi görünüyor, bu da hemen cevaplanmak istediğiniz satış öncesi sorularınız varsa yardımcı olmuyor. Bunun yerine, çevrimiçi iletişim formunu kullanmanız gerekir.

DreamHost Hosting Planları

DreamHost’un paylaşılan barındırma, özel sunucular, sanal özel sunucular (VPS) ve WordPress barındırma dahil olmak üzere birçok barındırma planı vardır.,

Ancak, paylaşılan ve WordPress barındırma planlarına bir göz atacağız.

Paylaşılan Evsahipliği

DreamHost’un paylaşılan barındırma çok basit.

paylaşılan barındırma planları

Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece iki plan var:

 1. Paylaşılan Başlangıç. Bu yeni başlayanlar için harika. Bir web sitesi, düşük bir fiyat için bir .com alan adı, sınırsız trafik, hızlı SSD depolama alanı, SSL sertifikası ve bir e-posta hesabı eklemek için yükseltme seçeneği içerir. Bu plan şu saatte başlıyor: $ 2.95 / ay.
 2. Paylaşılan Sınırsız. Bu plan, birden fazla web sitesine sahip olanlar için harikadır. Sınırsız web sitesinin, ücretsiz alan adının, sınırsız trafik ve SSD depolama alanının, birden fazla SSL sertifikasının ve e-posta barındırma hizmetinin keyfini çıkarın. Bu plan şu saatte başlıyor: 7,95 $ / ay.

Paylaşımlı barındırma ile tescilli kontrol paneline,% 100 kesintisiz çalışma garantisine, 7/24 desteğe ve etkileyici 97 Günlük Para İade Garantisine erişebilirsiniz.

DreamHost Paylaşılan Sınırsız planındaki diğer özellikler şunlardır:

 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Sunucu Tarafı İçerikleri (SSI)
 • IPv6 desteği
 • Tam Unix kabuğu
 • PHP 7.1 desteği
 • Raylar, Python ve Perl desteği
 • Ham günlük dosyalarına erişim
 • Crontab erişimi
 • Tam CGI erişimi
 • Hazır CGI betikleri

DreamHost’un Windows sunmuyor ASP.NET veya Windows Server dahil işletim sistemleri. Bunun yerine, yalnızca Linux desteği sunuyorlar.

WordPress Barındırma

DreamHost ve DreamPress’iniz neden WordPress’e bu kadar bağlı?

İçerik oluşturucularını çevrimiçi başarıya ulaşmalarına yardımcı olarak güçlendirmek için çok çalışan bir şirket olarak, WordPress konusunda çıldırmamak için deli oluruz – web’in üçte birine güç verir!

WordPress, insanların yaratıcılığını ve bilgisayarların gücünü, birkaç web platformunun başarabileceği şekilde bir araya getirir. WordPress topluluğu inanılmaz ve bizi şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor!

Seslerini çevrimiçi duymak isteyen herkesin bu şansı elde etmesini sağlamak kadar temel platformu geliştirmeye odaklanan binlerce yardımcı insanla doludur..

Aslında, Vizyon ve Misyon beyanlarımız açık bir web ve demokratik yayıncılıkla çok yakından uyumludur:

“İnsanlar dijital içeriklerinin nasıl paylaşılacağını seçme özgürlüğüne sahipler” Vision beyanımızdır. “Seçtiğiniz açık web platformunu sağlayarak başarıyı artırın” Misyonumuz.

dreamhost logosu
Brett Dunst – DreamHost Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı

DreamHost en WordPress Barındırma ayrıca çok basit.

wordpress hosting planları

Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece iki plan var:

 1. Paylaşılan Başlangıç. Bu, küçük WordPress web siteleri, yeni başlayanlar ve sıkı bir bütçeye sahip herkes için iyidir. Paylaşılan bir barındırma sunucusu ile birlikte gelir, bir web sitesini destekler ve sınırsız trafik, hızlı SSD depolama alanı, tek tıklamayla SSL sertifikası, 7/24 destek ve e-posta hesabı eklemek için yükseltme şansı ile birlikte gelir. Bu plan şu saatte başlıyor: $ 2.59 / ay.
 2. DreamPress. Bu, yoğun trafiğe sahip sitelerinde sorunsuz performans isteyen büyük web siteleri ve işletmeler için güçlü bir WordPress hostingidir. WordPress için ve yerleşik araçlarla optimize edilmiştir. Hızlı bir bulut sunucusu ile birlikte gelir, bir web sitesi, aylık 10 bin site ziyaretçisi, 30 GB SSD depolama alanı, tek tıklamayla SSL sertifikası, e-posta barındırma, 7/24 destek ve ücretsiz bir Jetpack ön kurulumu içerir. Bu plan şu saatte başlıyor: $ 16.95 / ay.

DreamHost WordPress barındırma ile hızlı aydınlatma, yerleşik güvenlik özellikleri ve sorularınız ve endişeleriniz konusunda size yardımcı olmak için eğitilmiş WordPress Uzmanları elde edersiniz.

Ayrıca, tüm WordPress barındırma planları aşağıdakilerle birlikte gelir:

 • Otomatik WordPress güncellemeleri (WordPress çekirdek ve güvenlik güncellemeleri)
 • Başlamak için bir WordPress yüklemesi ve popüler eklentiler ve temalar
 • Alan adı gizliliği
 • Sınırsız e-posta adresi
 • Özel DreamHost kontrol paneli
 • Yerleşik Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF)
 • Eksiksiz alan adı yönetimi
 • SFTP ve SSH erişimi
 • WP-CLI

DreamPress barındırma planını seçerseniz, sunucu düzeyinde önbellekleme, nesne önbellekleme, anlık site lansmanları, vernik önbellekleme, Brotli sıkıştırma, anında yükseltme, varsayılan HTTP durumu ve HTTP2 etkinleştirilmiş NGINX.

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz:

 1. DreamHost nedir? DreamHost, Los Angeles merkezli bir web hosting şirketidir. 1996 yılında Dallas Bethune, Josh Jones, Michael Rodriguez ve Sage Weil tarafından kuruldu. Resmi web siteleri www.dreamhost.com’dur. Wikipedia sayfalarında daha fazla bilgi edinin.
 2. DreamHost ile ne tür barındırma planları mevcuttur?? Paylaşılan, VPS, özel ve yönetilen WordPress barındırma.
 3. Ne tür bir kontrol paneli kullanılır?? DreamHost’un özel yapım kontrol paneli.
 4. SSL sertifikası alacak mıyım? Evet, DreamHost tarafından barındırılan tüm alan adları ücretsiz bir Let Encrypt SSL sertifikası alır ve kontrol panelinde gerçekleştirilen 1 tıklamayla kuruluma sahiptir.
 5. Bir e-posta hesabı barındırabilir miyim? Paylaşılan Başlangıç ​​barındırma planına yatırım yapmadığınız sürece, sınırsız e-posta adreslerine sahip e-posta barındırma hizmeti alırsınız.
 6. DreamHost bir web sitesi oluşturucu sunuyor mu?? Evet, tüm barındırma planları DreamHost’un tıkla ve düzenle web sitesi oluşturucusu olan Remixer ile birlikte gelir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tasarlanmış temalar, yerleşik stok görüntüleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz renk şemaları elde edersiniz. Ayrıca herhangi bir kod bilmek zorunda kalmadan istediğiniz kadar web sayfası da oluşturabilirsiniz..
 7. DreamHost ile ne tür bir müşteri desteği bekleyebilirim? Uzun çalışma saatleri içinde haftanın 7 günü canlı sohbet desteğine, 7/24 e-posta desteğine erişebilir ve premium telefon geri arama desteği için ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca bir topluluk forumu ve çeşitli konular hakkında birçok makale içeren kapsamlı bir Bilgi Bankası da bulunmaktadır..
 8. Ne tür garantiler var? DreamHost% 100 kesintisiz çalışma garantisi (sitenizin kapanması durumunda tazminatla birlikte) ve 97 Günlük Para İade Garantisi sunar.

DreamHost’u Önerir miyim?

Orada çok fazla web hosting seçimi ile, ne DreamHost dinlenme dışında ayarlar?

Tüm kullanıcıların mülkiyet haklarına saygı duyan açık bir web’e gerçekten inanıyoruz. İçerik oluşturucuları, kendi dijital medyalarının sahipliğini alan Hizmet Şartları ile kısıtlanmamalıdır..

Onlara çevrimiçi yayınlayabileceklerini ve yayınlayamayacaklarını söylemek için teknoloji şirketlerine bakmamalıdırlar. DreamHost, kullanıcılarımıza ve içeriklerine gerçek veri taşınabilirliği ve saygısı sunar ve bunu açık kaynaklı yazılımın gücüyle yapıyoruz.

dreamhost logosu
Brett Dunst – DreamHost Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı

Sonunda, DreamHost’un bu kadar uzun süredir var olmasının ve başarısını sürdürmesinin iyi bir nedeni var. Sunduğu anlaşılması kolay barındırma planları, uygun fiyatlandırma ve fazlasıyla özellik sorunsuz bir web sitesi çalıştırmak için.

Bahsedilen, cPanel veya Plesk’e sahip olmamak hesap bilgilerini yönetmek için kontrol paneli, daha geleneksel kontrol panellerinin sezgisel doğasını sevenler için bir sapma olabilir. Bahsetmemek gerekirse, telefon desteği için ödeme yapmak çok fazla potansiyel müşteriyle iyi oturmayacak.

Blogcular, küçük işletmeler ve WordPress web sitelerine sahip olanlar için DreamHost yeterli bir barındırma sağlayıcısıdır. Basitliklerinin siz ve büyüyen siteniz için özellikler yoluyla yeterince sunduğundan emin olmanız önemlidir..

Bununla birlikte, DreamHost hosting ile gitmeye karar verirseniz, en azından sahip olduğunuz gerçeğe dayanabilirsiniz 97 gün sizin için doğru seçim olup olmadıklarına karar vermek.

Bu yüzden, DreamHost’u kontrol edin ve kendiniz görün. Remixer web sitesi oluşturucu, mevcut olmayan trafik sınırları, çevreye adanmışlık ve 7/24 e-posta desteği, başarılı bir web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map