Kafa kafaya DigitalOcean ve SiteGround Karşılaştırması özellikleri, performans, fiyatlar, artıları ve eksileri, vb nasıl bakarak karşılaştırma bulut hosting seçenekleri sunan bu iki popüler web barındırma hizmetleri arasında seçim yardımcı olmak için.


Toplam puan

DigitalOcean

Toplam puan

SiteGround

sağa kaydır

DigitalOcean

SiteGround

Hakkında:DigitalOcean, makul fiyatlı ve esnek bulut barındırma hizmetleri sunan çok popüler bir bulut barındırma hizmetidir. Yüksek kriterleri ve% 99 çalışma süresi garantisi ile tanınırlar.SiteGround’un, beraberindeki teknik özellikler ve şaşırtıcı müşteri desteği ile birlikte müşterileri için makul fiyatlı planları olduğu bilinmektedir..
Da kuruldu:20112004
BBB Değerlendirmesi:bir+bir
Adres:101 6th Ave, New York, NY 10013SiteGround Ofisi, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofya 1776, Bulgaristan
Telefon numarası:(347) 903-7918(866) 605-2484
E:Listelenmemiş[Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Londra, Amsterdam, Frankfurt, San Francisco, Toronto ve Singapur.Chicago Illinois, Amsterdam Hollanda, Singapur ve Londra İngiltere
Aylık Fiyat:Aylık 5,00 $ ‘dan başlayan fiyatlarlaAylık $ 3.95
Sınırsız Veri Transferi:Hayır (1 TB’tan itibaren)Evet
Sınırsız Veri Depolama:Hayır (25 GB’den itibaren)Hayır (10GB – 30GB)
Sınırsız E-posta:HayırEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet (Başlangıç ​​planı hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:DigitalOcean arayüzücPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.99% 99.90
Para iade garantisi:30 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:Hayır (yalnızca Cloud kullanılabilir)Evet
Bonuslar & Ekstralar:En ucuz bulut barındırma aylık 5 $ ‘dan başlıyor. 5 $ damlacık 1GB RAM, 1GB RAM ve 25GB SSD depolama içerir Aktif geliştirici topluluğu ve forumu.CloudFlare içerik dağıtım ağı (CDN). Ücretsiz yedekleme ve geri yükleme araçları (Başlangıç ​​planı hariç). Bir yıl boyunca ücretsiz özel SSL sertifikası (StartUp hariç).
İyi: Hızlı kurulum: Sahip oldukları yarıiletken sürücüler nedeniyle, sunucunuzun dönmesi yaklaşık 55 saniye sürer.
Yüksek Karşılaştırma Puanları: DigitalOcean ?? s disk karşılaştırma puanları diğer şirketlere göre çok yüksek.
Ücretsiz Statik IP: Bazı bulut barındırma siteleri ek bir fiyatla statik IP sunar, ancak DigitalOcean’da ücretsiz olarak gelirler.
Yalnızca SSD sunucuları.
Ücretsiz Premium Özellikler: SiteGround otomatik günlük yedeklemeler, CloudFlare CDN ve SSL sertifikalarını her planla şifreleyelim gibi gelişmiş özellikler içerir.
Optimize Edilmiş Planlar: SiteGround, WordPress, Drupal ve Joomla gibi içerik yönetim sistemlerinde veya Magento, PrestaShop ve WooCommerce gibi e-ticaret platformlarında en iyi performans için özel olarak tasarlanmış barındırma paketleri sunar.
Harika Müşteri Desteği: SiteGround, tüm müşteri destek kanallarında neredeyse anında yanıt sürelerini garanti eder.
Sağlam Çalışma Süresi Garantisi: SiteGround size% 99,99 çalışma süresi vaat ediyor.
Kötü: Bulut barındırma mutlak yeni başlayanlar için ideal değildir. Sınırlı Kaynaklar: SiteGround’un daha düşük fiyatlı planlarından bazıları, alan adı veya depolama alanı sınırları gibi sınırlamalarla örtülüdür.
Yavaş Web Sitesi Taşıma İşlemleri: Mevcut bir web siteniz varsa, çok sayıda kullanıcı şikayeti SiteGround ile uzun bir transfer sürecine hazırlanmanız gerektiğini belirtir.
Windows Barındırma Yok: SiteGround’un artırılmış hızı kısmen en yeni Linux kapsayıcı teknolojisine dayanmaktadır, bu nedenle burada Windows tabanlı barındırma beklemeyin.
Özet:DigitalOcean kullanıcıları bir Damlacık döndürüp yaklaşık 55 saniye boyunca bir bilgisayar örneğine kök erişimi elde edebilir. Bu, büyük ölçekli üretim iş yüklerine izin veren sezgisel ve basit bir API’ye sahip ilk ve tek tüm SSD bulut ana bilgisayarıdır. Gerektiğinde 16 TB’a kadar yüksek oranda kullanılabilir depolama alanı eklenebilir ve ayrıca yıldırım hızında bir ağ da sağlanır. Yük dengeleme, önceden oluşturulmuş açık kaynaklı uygulamalarla izleme ve uyarı ile birlikte bir hizmet olarak da sağlanır.SiteGround (inceleme), kullanıcıların bloglarını veya web sitelerini barındırmaları için mükemmel bir temel çerçevedir. Tüm planlar için SSD sürücüleri ve NGINX, HTTP / 2, PHP7 ve ücretsiz CDN ile geliştirilmiş hızlı performans gibi özellikler şaşırtıcı. Diğer özellikler arasında ücretsiz SSL sertifikası ve bir kullanıcı uygulaması güncellenir. Tescilli ve benzersiz güvenlik duvarı güvenlik kuralları, kullanıcıların sistem güvenlik açıklarından kaçınmalarını sağlar. Ayrıca üç kıtaya yapılan ücretsiz web sitesi transferi ve hizmetleri de mevcuttur. Son derece duyarlı canlı sohbetin yanı sıra WordPress için premium özellikler de var.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me