Tüm bu parlayan şeylerden yeterince aldın mı Bluehost için değerlendirme, mükemmel beş yıldızlı derecelendirme ile? Ben de. Onlar hakkında dürüst bir inceleme okuduğunuzu düşünün. Tüm mükemmel beş yıldızlı puanlar olmadan, önyargı ve gereksiz ve yardımcı olmayan tüyler.


Muhtemelen burada, bu incelemelerden sadece bir tanesi olduğunu düşünüyorsunuz. Bunların bir diğeri olduğunu Bluehost incelemesi onları numero uno olarak sıralayan siteler!

Sire yok, uh-uh, bu konuda yanılıyorsun. Bu değil bunlardan başka biri. Çünkü bu benim kişisel, tarafsız ve acımasızca dürüst yorumum.

Tabii, onlar ilk sitenize başlarken için çok yönlü, ucuz ve genel olarak iyi bir web barındırma vardır ama insanlar ya onları seviyorum ya da nefret ‘eğilimindedir.

twitter hakkında değerlendirmeTwitter’da karışık bir derecelendirme çantası

Onlarla kaydolmayı düşünüyorsanız, bana on dakikanızı verin ve size bilmeniz gereken tüm gerçekleri vereceğim ve.

 • Fiyatı ne kadar?
 • Herhangi bir iyi mi, yoksa başka bir web barındırma seçmeliyim?
 • Onlarla kaydolursam, mutsuzsam paramı geri alır mıyım?
 • Bunları kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir??
 • Almak için en iyi plan hangisidir?
 • Hosting paketlerine neler dahildir (ve dahil değildir)?
 • Bluehost SSD ile birlikte mi geliyor? Sınırsız depolama alanı & Bant genişliği?
 • Üzerinde birden fazla web sitesi barındırabilir miyim?
 • Ücretsiz olarak dahil edilen ekstralar var mı?

Bu Bluehost incelemesini (2020 güncellemesi) okumayı bitirdiğinizde, kaydolmanız için doğru (veya yanlış) web barındırıcısı olup olmadıklarını bileceksiniz..

Bu bağlantıyı tıklayarak, 65% indirim Normal fiyat ve web sitenizi yalnızca Aylık 2,95 ABD doları.

Contents

Bu incelemede neler öğreneceksiniz?

 1. Artıları & Eksileri

Bluehost iyi bir web barındırıcısı mı? Burada artılar ve eksiler onları kullanma. Çok fazla pozitif var ama olumsuzlar da var.

veya atla veya

 1. Planlar & Fiyat:% s

Burada size barındırma planlarına genel bir bakış sunacağım. Neyin (neyin olmadığını) bulun paylaşılan barındırma planlarına dahil edildi.

ve

 1. SSS

Bu web barındırma hakkında özel bir sorunuz mu var? Sonra muhtemelen benim en sık sorulan sorular Bölüm.

 1. Onları Tavsiye Edermiyim?

Bulmak iyi bir web barındırma olduklarını düşünüyorsanız. Kaydolursanız veya bir rakiple kaydolurken daha iyi misiniz??

Bluehost’un gidecek yol olduğunu düşünüp düşünmediğimi bulmak için bakın.

İncelemeye geçmeden önce size hızlı bir özet vereceğim.

Bluehost Hakkında

 • Bluehost kuruldu 2003 tarafından Matt Heaton ve karargahı Provo, Utah.
 • Çoğu plan birlikte gelir sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği.
 • bir ücretsiz alan adı bir yıl boyunca çoğu plana dahil.
 • Bluerock onların yeni ve ( & güvenlik) geliştirilmiş kontrol paneli (cPanel).
 • Bedava SSD sürücüler tüm paylaşılan barındırma planlarına dahil olun.
 • Sunucular tarafından desteklenmektedir PHP7, HTTP / 2 ve NGINX + önbellekleme
 • Onlar ücretsiz sunuyoruz SSL sertifikaları (Şifreleyelim) ve CloudFlare CDN.
 • Bir teklif 30-gün para iade garantisi.
 • WordPress.org’un resmi ortağıdır
 • Web sitesi: www.bluehost.com

Şimdi incelemeye dalalım ..

Bluehost Artıları & Eksileri

Artıları ve eksileri neler olduğunu öğrenelim. Çünkü asla bir sepet içinde tüm yumurta koymak gerekir ve bu web hosting satın almak için de geçerlidir.

Bir web barındırma ilk araştırması yapmadım ve tüm gerçekleri kontrol etmediğim için yıllar boyunca birçok yumurta kaybettim.

Yani web hosting alırken satın almadan önce araştırma yapmak emin olun. Bunları kullanmanın artılarını ve eksilerini tartmalı ve gerçeklerin kendileri için konuşmasına izin vermelisiniz.

Bu şirkette öne çıkan şey, 2003’ten beri var ve 2 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Mevcut en popüler, ucuz, paylaşılan barındırma seçeneklerinden biridir.

Ama onlar iyi mi?

bluehost incelemesi

Başlangıçta sadece paylaşılan barındırma planları sundular, ancak şimdi alanlar, bulut barındırma ve WordPress ve WooCommerce için barındırma da dahil olmak üzere çeşitli barındırma seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyorlar.

Her şirket gibi, hem artıları hem de eksileri ile geliyorlar. Ve, dünyanın en büyük barındırma sağlayıcılarından biri olarak, birçok kişi onlara güveniyor. Tüketici Sıralamasına Göre, 10 üzerinden 9,7 kullanıcılar tarafından.

Tüketici Sıralaması incelemesinden öne çıkan bazı özellikler, kullanımlarının kolay olması, kaydolmasının kolay olması ve cPanel’lerinin WordPress’i yüklemeyi kolaylaştırması ve çok iyi organize edilmiş olmasıydı..

Ama korkarım hepsi gül ve güneş ışığı değil. Bazı büyük dezavantajları da var.

Aşağıda aşağıda daha fazla iyi, kötü ve çirkin kendi web barındırma hizmetlerini kullanarak.

Bluehost profesyonelleri

Onlar gerçekten bir çift var iyi şeyler onlar için gidiyor.

Gerçekten ucuz web hosting

Onlar sektöründe en ucuz barındırma planları var. Planlar bu yazı yazıldığı sırada ayda 2,95 ABD dolarından başlar.

Bu bir gerçekten ucuz web barındırma. Ancak, ve biraz gölgeli, bu fiyatı almak için peşin 36 ay ödemek zorunda.

WordPress siteleri için iyi

Bluehost WordPress için iyi bir seçenek çünkü yeni Bluerock platformu WordPress web siteleriyle entegre bir deneyim sunan bir WordPress odaklı kontrol panelidir.

WordPress’i yüklemek çok kolay, ya da Tek tıklamayla otomatik WordPress kurulumu ya da yapabilirsiniz hesap kurulumunda WordPress’i yükleyin kaydolduğunda.

Bluerock, WordPress sayfalarını önceki teknik yığından 2-3 kat daha hızlı sunar ve yerleşik olarak gelir NGINX sayfa önbelleği.

Her WordPress sitesi aşağıdakiler gibi en son güvenlik ve performans özelliklerinden yararlanır:

 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • PHP7
 • WordPress sahneleme
 • SSD sürücüler
 • NGINX + önbellekleme
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • HTTP / 2

Bluehost Bluerock Kontrol Paneli

WordPress tarafından onaylanmıştır

En büyük hosting platformlarından biri olan WordPress, onları tavsiye ediyor. FYI SiteGround ayrıca bir WordPress.org onaylı web barındırıcısıdır.

Bunlar elbette ücretli onaylardır (en azından dolaylı olarak hem Bluehost hem de SiteGround’un dünya çapında WP konferanslarının birçoğu sponsoru olarak), ancak yine de hala resmi bir onay.

wordpress onayı

Cömert para iade garantisi

Olumsuz eleştirilerin aksine, 30 günlük tam geri ödeme politikası sunarak ürün ve hizmetlerinin gerisinde kalıyorlar.

30 gün sonra bile planınızın orantılı bir geri ödemesini alırsınız. Ayrılmaya karar verirseniz, herhangi bir sinir bozucu ceza veya gizli ücret bulamazsınız.

İyi çalışma süresi

Bluehost’un çalışma süresi geçmişi gerçekten iyi. Çalışma süresini izliyorum 5 rastgele web sitesi. 5 web sitesinin 4’ünde geçen ay sıfır kesintisi, yani% 100 çalışma süresi var. 5 kişiden 1’inde% 99,6 çalışma süresi vardı (bu, ay boyunca yaklaşık 4 saatlik bir kesintiye eşit olacaktır).

Güvenlik bir önceliktir

Web siteniz için iyi koruma sağlarlar. Web geliştiricileri ve yöneticilerin yapılandırma dosyalarına güvenli bir şekilde erişebilmeleri için güvenli kabuk erişimi (SSH) sağlarlar. SpamExperts, Apache SpamAssassin ve Spam Hammer istenmeyen posta önleme araçları.

IP adresi kara listesi, şifre korumalı dizinler, e-posta hesabı ve kullanıcı hesabı filtreleri ve dijital sertifikaları ve özel anahtarları yönetmek için erişim gibi diğer güvenlik özelliklerini sunarlar.

Yararlı kullanıcı destek portalı

7/24 teknik destek sağlarlar. Buna ek olarak, bilgi veritabanı kullanıcıların video eğitimlerine göz atabileceği, destekleyici belgeleri inceleyebileceği ve daha pek çok şey.

Dürüst olmak gerekirse birçok kişi @bluehost’tan nefret ediyor. Kötü bir deneyim yaşadıkları üzücü. Bizimki harikaydı. Paylaşılan temel plan 2 + yıl harika hizmet. Tek bir ayda 100.000 sayfa görüntülemesini aşana kadar barındırma şirketlerini değiştirmeyi düşünmedik bile.

– The Savvy Couple (@TheSavvyCouple) 25 Kasım 2018

Bilgi veritabanı, telefon veya sohbet desteği için beklemek istemeyenler için iyi çalışır. Ayrıca YouTube kanallarında tonlarca yararlı eğitici video bulunur.

Ortaklık Programı

Bluehost en çok aranan web hosting ortaklık programları arasında yer alıyor. İştiraklere 2018 yılında 11 milyon dolar komisyon ödendi.

Ortaklık Programı

Kaydolmak kolay ve ücretsizdir; hiçbir gereklilik karşılanmamaktadır. Komisyonlarda sınır yoktur ve sevk başına 65 dolar ödüyorlar.

Çeşitli barındırma seçenekleri

İşletmeniz büyüdükçe yalnızca bir barındırma şirketiyle uğraşmak istiyorsanız, Bluehost’un buna bir cevabı var. Dört plan sunarlar, bu nedenle siteniz büyüdükçe sunucu yükseltmelerine geçmek zorunda kalmazsınız: paylaşılan barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma VPS, özel ve bayi barındırma planlar mevcut.

Hızlı Başlangıç ​​Planı

Nereden başlayacağına dair hiçbir fikri olmayanlar için 79.99 dolara Hızlı Başlangıç ​​Planı var. Bu 45 dakikalık oturum size Bir şirket uzmanıyla bire bir eğitim.

Hesapta cPanel rehberli tur, web oluşturucu önerisi, tema ve eklenti yükleme yardımı, sayfa oluşturma ipuçları, e-posta hesabı rehberliği ve sahip olabileceğiniz diğer genel öneriler gibi tüm araçları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz..

Şimdi birçok barındırma sağlayıcısı ücretsiz eğitim sunuyor, bu yüzden bazıları Hızlı Başlangıç ​​Planı için ödeme yapmayı kötü bir özellik olarak düşünebilir. Ama beklemek için zamanınız yoksa ve tüm bu eğitimlere tek bir oturuşta ihtiyacınız varsa, bu sizin için bir artı olabilir.

Cömert ekstralar

Hosting planlarının bir parçası olarak, ilk yıl için ücretsiz alan adı. Ayrıca, iş pazarlamalarını artırmak isteyenler için reklam kredileri Google’ın AdWords, Bing ve diğer önde gelen sitelerinde.

Bluehost WordPress Pro

WordPress Pro WordPress web sitelerinin hızlı yüklenmesi ve güvenli olması için optimize edilmiş Bluehost’un yeni başlatılan yönetilen WordPress barındırma platformudur. WordPress Pro, SEO, e-posta pazarlama ve sosyal medya araçlarının dahil olduğu hepsi bir arada pazarlama merkezi ve gösterge tablosuyla birlikte gelir.

bluehost wordpress prohttps://static.websitehostingrating.com/wp-content/uploads/bluehost-wordpress-pro.jpg

WordPress Pro, Bluehost’un diğer planlarından daha pahalıdır ve Fiyatlar aylık 19,95 $ ‘dan başlıyor. Hız ve güvenlik ana özelliklerdir, ancak otomatik WordPress çekirdeği ve eklenti güncellemeleri, düzenli yedeklemeler ve bir hazırlama ortamı gibi geeky özellikleriyle birlikte gelir.

Nelerin dahil olduğunu görmek için WordPress Pro sayfasına bakın. Grow ve Scale ile canlı destek aldığınızı ve bu planların size gerçek WordPress uzmanlarından 7/24 tasarım, işlevsellik veya genel sorular konusunda uygulamalı yardım sağladığınızı belirtmek gerekir..

Bluehost eksileri

Bir sürü pozitifleri var, ama dezavantajları var ayrıca.

Kafa karıştırıcı fiyatlandırma

2,95 ABD doları kadar ucuz olabileceği gibi, kullanıcılar bunun iyi olduğunu fark etmek için ince baskıyı okumazlar. tanıtım ücreti 36 aylık bir süreye göre. 12 veya 24 aylık planları seçme seçenekleriniz var, ancak bu aylık fiyatlar daha fazla.

Örneğin, en popüler Artı planını 36 ay boyunca 4,45 $ ‘dan seçebilirsiniz. Ancak, 24 ay veya 12 ay boyunca, fiyat sırasıyla 5.45 $ ve 6.45 $ ‘a yükseliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç ve altı aylık fırsatlar yok.

Ücretsiz otomatik yedekleme yok

Yedekleme sunarken, yedeklemeler nezaket. Bu, günlük olarak yedeklenecek verilerinize güvenemeyeceğiniz anlamına gelir; bu nedenle burada garanti verilmez. CPanel ve kendi yerel cihazınıza kendi yedeklemenizi kurmalı ve çalıştırmalısınız.

Buradaki bir diğer kötü özellik ise, son 30 gün içinde yedekledikleri verilerin üzerine yazılmasıdır. Şartları, bunun için hiçbir sorumluluk taşımayacaklarını açıkça belirtmektedir..

Başka bir deyişle, sitenizi geri yüklemek için ihtiyacınız olmasa bile, yalnızca en son yedeklemelerine erişebilirsiniz..

Site Backup Pro ücretli bir eklentidir. Sitenizin düzenli ve otomatik yedeklerini oluşturur. Ancak, yatırım yapmanız gereken premium bir özelliktir.

‘Sınırsız ‘gerçekten‘ sınırlı’ anlamına gelir

Plus, Prime ve Business Pro planları, sınırsız sayıda web sitesi ve istemcilere verilen “ölçülmemiş” depolama alanı, e-posta hesapları, e-posta depolama alanı ve alt alan adlarıyla övünür.

Ancak, Kullanıcı Sözleşmesi, Madde 7 Kullanım Politikaları ve Tanımları aksini açıklar. Sadece belirli bir seviyeye kadar sınırsız.

Sınırsız planları, çoğu sağlayıcıyla karşılaştırılabilir (ör.. Bluehost “sınırsız” web hosting vaat eden tek web barındırma şirketi değil).

Draconian CPU azaltma / koruma

Bunu 2009’da sundular ve birkaç müşteri şaşkına döndü. Önceden CPU azaltmayı da duymamış olabilirsiniz. CPanel’de oturum açarken CPU kısıtlamalarınızı bulabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, web sitenizin çok fazla kaynak aldığını düşünüyorlarsa, CPU kullanımınızı dondurarak sunucu kaynaklarını koruyun.

Ancak, bu sadece bu web barındırma için benzersiz değildir. Aslında paylaşılan tüm web barındırıcıları kaynakların aşırı kullanımını kısıtlar.

Windows barındırma yok

Onlar sadece Linux tabanlı sunucular sunar. Başka bir deyişle, Windows barındırma alamazsınız. Linux web sunucuları için en çok kullanılan ve popüler işletim sistemi olduğu için bu büyük bir endişe kaynağı değildir.

Ancak Windows barındırma tercih edenler için, bu bir sorun.

Çalışma süresi garantisi yok

Çalışma süresi garantisi sunmazlar. Bir barındırma sağlayıcısı seçerken, mümkün olduğunca% 100’e yakın bir çalışma süresi istersiniz. Onlar sana garanti vermiyorum, ancak Ağ / Sunucu Çalışma Süresi Anlaşması “çoğu sorunun yaklaşık 15 dakika içinde çözüldüğünü” belirtir.

Ortalama olarak% 99.94 çalışma süresi. Bu% 0,05’lik kesinti, sitenizin tüm yıl boyunca 4,4 saat kapalı kaldığı anlamına gelir. Genel olarak, çalışma süreleri güvenilirdir, ancak yine de, sitenizin çoğu zaman çalışır durumda olacağının garantisi yoktur..

Yükleme süreleri yavaş olabilir

Yükleme süreleri de her zaman en hızlı değildir. Kissmetrics araştırmasına göre, tüketicilerin% 47’si bir site 2 saniyeden daha kısa sürede yüklenmelidir. Ve tüketicilerin% 40’ı yüklemesi 3 saniyeden uzun sürerse siteden ayrılacak.

Web barındırıcınız size hızlı yükleme süreleri sağlayamıyorsa ve web sitenizi hız ve performans için optimize etmiyorsanız, çok fazla site trafiğini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Yukarı satış bir iş modelidir

Onların yukarı satış uygulamaları bunları satın almanız için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, sizi daha fazla satın almaya ikna etmeye çalışırken can sıkıcı pop-up pencereler ve uyarılar olacak.

Örneğin, kontrol etmeden ve onlarla kaydolmayı bitirmeden önce seçmek için yukarı satışları vardır. Ayrıca, normalde yerleşik barındırma özellikleri olarak diğer barındırma sağlayıcılarına dahil edilen satın almanız gereken yükleme eklentileri vardır.

Yavaş destek yanıt süreleri

7/24 teknik desteğe sahip olmalarına rağmen, her zaman kolayca erişilemezler. Tepki süreleri on dakikadan bir saate kadar değişir. İlk yanıt bazı durumlarda otomatik olarak oluşturulur.

yavaş destek

İyi haber, destek kanallarına müşteri deneyimi ve başarısına önem vererek önemli yatırımlar yapmış olmaları. Destek ekibinin ses destek kanalı, 2018 için müşteri memnuniyeti puanlarını 4.86’da (5 üzerinden) 4’e yükseltti..

Pahalı yenileme oranları

Diğer hosting şirketleri gibi, tanıtım fiyatları müşterileri cezbetmektir. Ayrıca oldukça yanıltıcıdır. Yenileme zamanı geldiğinde, fiyat artışlarını yaklaşık% 90 oranında keşfettiğiniz için şok olacaksınız.!

Kaydolmaya karar verirseniz indirimli tanıtım fiyatlandırmasına 24/36 aylık bir süre için kaydolmanız daha iyi olur.

Ücretsiz site taşıma dahil değildir

Ana bilgisayar değiştirmek istiyorsanız, unutmayın site geçişi sunuyorlar, ancak bir ücret karşılığında.

En fazla 5 site ve 20 e-posta hesabını 149,99 $ fiyatla transfer edecekler. Diğer web barındırma sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında, çoğu sitenizi taşımak için hiçbir şey ücret almaz gibi bu bir soygun.

Bluehost’un hosting paketleri

Şimdi onların paylaşılan barındırma planlarının her birinde neler bekleyebileceğinizden biraz bahsedeceğim. Var dört plan: Temel (veya başlangıç ​​planları), Plus, Prime ve Business Pro.

Birçok yorum Bluehost’tan dört plana sahip olduğunu söylemiyor; genellikle sadece üçünü kapsar.

(Onları denemeye karar verirseniz) temel planla başla, çünkü en ucuz ve en kolay başlangıç. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz daha fazla güç ve özellik istiyorsanız.

Yalnızca küçük bir işletme web sitesi veya kişisel web sitesi çalıştırmak istiyorsanız, daha pahalı pakete ihtiyacınız olmamalıdır.

planlar ve paketler

Temel plan

Şu anda olduğu gibi, Temel Plan ayda 2,95 $ ve yeni başlayanlar için ideal. Bir web siteniz için bir alanınız olacak. Bu seçenek, özellikle blogcular için popüler.

Bu plan en fazla 50 GB depolama alanı, 100 MB e-posta depolama alanı, beş e-posta hesabı, 25 alt alan adı ve temel site yedeklemesi.

Yenileme oranları 24 aylık bir dönem için (ilk 36 aylık dönem yerine) 7,99 ABD dolarıdır..

Başbakan planı

Bu planın daha fazla kaynak kullanımı ve aylık 6,95 $ olarak fiyatlandırılır. Bu plan müşteriler arasında popüler değil, çünkü orada daha iyi hosting fırsatları var.

Artı Plan ile aynı özelliklere (aşağıya bakın) ve ekstra 80 $ / yıl’a sahip olacaksınız., alan gizliliği ve Site Backup Pro. Yenileme fiyatları aylık 14,99 ABD dolarıdır.

Artı planı

Artı Planı en popüler planı 4.45 $ / ay.

Bu plan şunları içerir sınırsız web sitesi, depolama alanı, e-posta hesabı, e-posta depolama alanı, eklenti alanları ve alt alanlar.

Yine de sınırsız terimlerini unutmayın. Ayrıca ekstra $ 24 / yıl Bir alandaki Spam Uzmanları.

200 dolara kadar pazarlama teklifi var. Bundan sonra yenileme oranları $ 10.99 / ay.

İşletme yanlısı plan

Business Pro planının maliyeti 13,95 $ ve size Başbakan Planı’nın sunduğu her şey, ancak, bu planla özel IP, 300.000 adede kadar inode ve Spam Uzmanları dahil iki alan için.

Ayrıca bir SSL sertifikası, Site Backup Pro hizmetlerine ücretsiz abonelik ve diğer hizmet avantajları da vardır. Yenileme fiyatları aylık 23,99 ABD dolarıdır.

Bu dört plandan, çoğu insan Temel Plan’ın kendilerine en uygun olduğunu düşünüyor. Çoğu kişi birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmayı düşünmemektedir, bu nedenle ihtiyaçlarınız bu planla karşılanmalıdır.

Kendinizi büyüyor bulursanız (veya birden fazla web sitesi barındırmayı düşünüyorsanız), Prime veya Pro Plan en iyi seçiminiz olacaktır.

Bluehost fiyatlandırma karşılaştırması

PlanterimNormal fiyatÖzel fiyat
Temel plan12 ay$ 8.99 / mo5,45 $ / aylık (39% indirim)
Temel plan24 ay$ 8.49 / mo$ 4.95 / ay (% 41 indirim)
Temel plan36 ay$ 7.99 / mo$ 2.95 / ay (% 50 indirimli)
Artı planı12 ay$ 12.99 / ay8.95 $ / aylık (31% indirim)
Artı planı24 ay$ 11.99 / ay7,45 $ / aylık (% 37 indirimli)
Artı planı36 ay10,99 $ / ay5,95 $ / aylık (% 45 indirim)
Başbakan planı12 ay$ 16.99 / ay8.95 $ / aylık (47% İndirim)
Başbakan planı24 ay$ 15.99 / ay7,45 $ / aylık (53% indirim)
Başbakan planı36 ay$ 14.99 / ay5,95 $ / aylık (% 60 indirim)
Business Pro planı12 ay$ 25.99 / ay$ 18.95 / ay (% 27 indirim)
Business Pro planı24 ay$ 24.99 / ay15,95 $ / aylık (% 36 indirim)
Business Pro planı36 ay$ 23.99 / ay$ 13.95 / ay (% 41 indirim)

Bluehost’un addon fiyatlandırması

AyriyetenFiyat
Ek Alan Adları:Kayıt başına yıllık 15,99 ABD doları
Özel IP Adresi:Aylık 5,99 ABD doları
SSL Sertifikaları:Yıllık 49,99 ABD doları
SpamExperts Posta Filtreleme:Alan adı başına aylık 2,99 ABD doları
Whois Alan Adı Gizliliği:Alan adı başına yıllık 11,88 USD Alan Adı Gizliliği
SiteLock:Aylık 1,99 ABD doları (Yıllık 23,88 ABD Doları olarak faturalandırılır)
Site Yedekleme ve Geri Yükleme Pro:Aylık 2,99 ABD doları (Yıllık 35,88 ABD doları tutarında faturalandırılır)
Süresi Dolmuş Hesap Yeniden Etkinleştirmeleri:$ 30.00
Arama Motoru Hızlı Başlangıç:Aylık 2,99 ABD doları (Yıllık 35,88 ABD doları tutarında faturalandırılır)

Bluehost’un Barındırma Planı Karşılaştırması

Hangi planı almalıyım? Bu bölümün bulmanıza yardımcı olmayı amaçladığı şey…

Peki Basic, Plus, Prime ve Pro hosting paketleri arasındaki farklar nelerdir? İşte bir karşılaştırma Temel ve Artı plan, Artı ve Prime plan ve Prime ve Pro Karşılaştırması plan.

Bluehost Basic ve Plus İncelemesi

Temel planı en ucuz planıdır, bu yüzden en az kaynak ve özellik ile birlikte gelir Temel ve Artı planı arasındaki temel fark, Temel plan ile sadece bir web sitesine ev sahipliği yapma izni var, ancak Artı planıyla şunları yapabilirsiniz: sınırsız web sitesi barındırma. Birden fazla web sitesi çalıştırmak istiyorsanız Artı planını seçmelisiniz.

Bu iki plan arasındaki bir diğer temel fark, sunucuda depolamanıza izin verilen web alanı miktarıdır. Temel plan sadece 50 GB disk alanı, Artı planı sınırsız alanla birlikte gelir. 50 GB oldukça fazla alan ve çoğu durumda yeterli olmalı, ancak çok fazla resim ve video depolarsanız,.

Sonunda e-posta hesabı sayısı ve e-posta depolama alanı miktarı Temel plan üzerinde oldukça sınırlıdır. Çoğu kullanıcı asla 5’ten fazla e-posta adresi kullanmadığından, e-postaların sayısı çok fazla olmayabilir, ancak yalnızca 100 MB’lık e-posta depolama alanına sahip olmak oldukça düşüktür ve alanınız hızla tükenebilir.

Aşağıdaki durumlarda Artı planını seçmeyi düşünmelisiniz:
 • Barındırma hesabınızda sınırsız web sitesi barındırmak istiyorsunuz
 • Temel planla birlikte gelen 50 GB yerine sınırsız disk alanı istiyorsunuz
 • Sınırsız e-posta depolama alanına sahip sınırsız e-posta hesabına ihtiyacınız var
 • Spam koruma aracı olan SpamExperts’i istiyorsunuz

Bluehost Plus ve Prime Review Karşılaştırması

Plus ve Prime hosting paketleri arasında çok az fark vardır. Aslında sadece bu planları ayıran şeyler var. Aldığınız Başbakan planı ile ücretsiz alan adı gizliliği (whois gizliliği olarak da bilinir) ve Başbakan planı da gelir SiteBackup Pro hangi web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmeti.

Bu iki plan arasında savrulansanız, Prime planını seçmenin çok daha iyi bir yoludur.

Aşağıdaki durumlarda Başbakan planını seçmeyi düşünmelisiniz:
 • Ücretsiz alan adı gizliliği istiyorsunuz, whois gizliliği
 • Web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmeti olan SiteBackup Pro’yu istiyorsunuz

Bluehost Prime ve Pro Review Karşılaştırması

Prime ve Pro hosting planı arasında bilinmeye değer birkaç fark vardır. Birincisi ve önemli bir e-ticaret veya daha fazla kaynak yoğun WordPress sitesi çalıştırmak istiyorsanız, Pro planındaki sitelerin barındırılacağı yüksek performanslı sunucular.

Pro planındaki yüksek performanslı sunucular, hesap başına daha fazla kaynak kullanımına izin veren sunucu başına% 80 daha az hesaba sahiptir (daha fazla CPU kullanımı, disk kullanımı, bant genişliği). Daha az kullanıcıyla daha fazla hız, daha fazla güç sunar.

Uzman planı ayrıca size özel IP adresi ve özel (paylaşılmayan) SSL sertifikası.

bluehost pro planı

Aşağıdaki durumlarda Profesyonel planını seçmeyi düşünmelisiniz:
 • Yüksek performanslı sunucular (yani hızlı yüklenen bir web sitesi) ve sunucu kaynaklarını paylaşan daha az kullanıcı istiyorsunuz
 • Ücretsiz özel bir IP adresi ve özel (paylaşılmayan) bir SSL sertifikası istiyorsunuz

Hangi hosting planı sizin için en iyisi?

Yeni Bluerock platformları, WordPress web siteleriyle entegre bir deneyim sunan WordPress odaklı bir kontrol panelidir. Bluerock, WordPress sayfalarını önceki teknik yığına göre 2-3 kat daha hızlı sunar. Bluehost.com’da barındırılan her site aşağıdakiler gibi en son güvenlik ve performans özelliklerinden yararlanır:

 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikası
 • PHP7, HTTP / 2 ve NGINX + önbellekleme
 • WordPress hazırlama ortamları
 • SSD sürücüler
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • İlk yıl için ücretsiz alan adı

Şimdi hangi planları sunmaları gerektiğini biliyorsunuz ve ihtiyaçlarınız için en iyi paylaşılan barındırma planını seçmek için daha iyi bir konumdasınız. Daha fazla kaynak ve özelliğe ihtiyacınız varsa her zaman daha yüksek bir plana geçebileceğinizi unutmayın.

Deneyimlerime dayanarak, size önerim:

 • Bir temel program çalıştırmak istiyorsanız Temel plana kaydolmanızı öneririz. tek web sitesi.
 • Bir uygulamayı çalıştırmak istiyorsanız Artı planına kaydolmanızı öneririz. birden fazla site veya bir WordPress sitesi.
 • Çalıştırmayı planlıyorsanız Başbakan planına kaydolmanızı öneririz. WordPress veya başka bir CMS sitesi, ve istiyorum güvenlik ve spam önleme özellikleri.
 • Çalıştırmayı planlıyorsanız Profesyonel plana kaydolmanızı öneririz. e-ticaret sitesi veya bir WordPress sitesi, ve istiyorum özel IP adresi artı güvenlik ve spam önleme özellikleri.

Sıkça Sorulan Sorular

Burada en sık sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız. Bunun gayri resmi SSS olduğunu düşünün.

Bluehost nedir?

Bluehost bir dizi barındırma hizmeti sunan bir web hosting şirketidir; paylaşılan barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma, WooCommerce barındırma, VPS barındırma ve özel sunuculardan etki alanı adı kaydı ve küçük işletme pazarlama hizmetlerine.

Bluehost’a giriş yapmak ne…?

Bluehost hesabı girişi https://www.bluehost.com/cgi-bin/cplogin. Bluehost web postası girişi https://login.bluehost.com/cgi/webmail şeklindedir. Bluehost üyelik girişi https://www.bluehost.com/cgi/partner.

Bluehost ne zaman kuruldu ve karargahları nerede?

Bluehost kuruldu 2003 – Matt Heaton. O zaman sunulan web barındırma hizmetleri yetersiz olduğunu fark, bu yüzden kendi web barındırma hizmeti oluşturarak düzeltmek için yola çıktı. Şirketin merkezi şurada bulunabilir: Provo, Utah, ABD. Resmi web siteleri www.bluehost.com’dur. Wikipedia sayfalarında daha fazla bilgi edinin.

Bluehost ve HostGator aynı şirket mi?

Hayır, Bluehost ve Hostgator ayrı markalar ve şirketler; ama her ikisi de Uluslararası Dayanıklılık Grubu (EIG). EIG ayrıca iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, A Small Orange, Site5, eHost ve bir grup daha küçük web barındırıcısı gibi barındırma şirketlerine de sahiptir..

Bluehost’ta birden fazla alan adı barındırabilir miyim?

Temel, artı, asal veya işletme yanlısı bir hesabınız olmasına bağlıdır. Birden çok alan ekleyebilir ve bu alandaki birden çok web sitesini barındırabilirsiniz artı, asal ve işletme uzmanı planları. Adresinde yalnızca bir eklenti alanı / web sitesi barındırmanıza izin verilir temel plan. Farklı alan adlarını anlamak da yararlıdır.

Birincil alan adı: Bu, hesabınızın ana alan adı olarak kabul edilen alan adıdır. Hesabınıza giriş yapmak için kullandığınız alan ve temsilcilerle uğraşırken kullandığınız alan adıdır. Hesap başına yalnızca bir birincil alan adı olabilir.

Park edilmiş alan: Park edilmiş alan adları, ana alan adınızın yaptığı içeriğe ve web sitesine yönlendiren alanlardır. Dolayısıyla, ana alan adınız bakingstore.com ise, çok benzer oldukları için park edilmiş alan adlarıyla bakingstore.net, bakingstore.org vb. Benzer adlara sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunlardan 5 tanesini temel bir paketle, artı, prime veya business pro paketleriyle sınırsız olarak elde edersiniz.

Alt Alan: Bunlar, ana alanınıza bir önek eklediğinizde oluşturulan alanlardır. Yani, web sitenizde bir forum bölümü varsa ve insanların siteme mywebsite.forum.com yazarak forumlara erişmesini sağlıyorsanız, bu bir “alt alan adı” olarak bilinir. Bunlardan 25 tanesini temel bir paket altında, sınırsız artı, prime ve business pro paketleri altında elde edersiniz.

Eklenti alanı: Bunlar, ana alan adınızdan tamamen ayrı bir web sitesine bağlantı veren alanlardır. Kendi alan adlarına sahip ayrı web siteleri, ek alan adları olarak kabul edilir. Pakete bakılmaksızın bunlardan sınırsız miktarda alırsınız.

Hangi desteği sunuyorlar??

Evet, sundular 7/24 çağrı desteği, e-posta desteği ve canlı sohbet. Böylece, ne zaman ihtiyacınız olursa olsun uzman yardımı alabilirsiniz..

Bluehost hangi dilleri destekliyor??

Teknik destek ingilizce ve sadece İngilizce.

Bluehost’un çöküp düşmediğini nasıl anlarım??

Onlarda barındırılan web sitelerinin durumunu kontrol etmek istiyorsanız, bluehost.com/hosting/serverstatus adresine gidebilir ve alan adınızı veya hesap adınızı yazabilirsiniz, ardından sitelerin düzgün çalışıp çalışmadığı veya değil. Bu ücretsiz aracı, web sitenizin (veya bu konudaki herhangi bir web sitesinin) kapalı olup olmadığını kontrol etmek için de kullanabilirsiniz..

Bluehost’un bir web sitesi oluşturucusu var mı?

Hayır, şirket içi bir web sitesi oluşturucuları yoktur. Bunun yerine, kullanıcılarını çok kolay kurulabilen Weebly veya WordPress kullanmaya teşvik eder. Her ikisi de Weebly ve WordPress harika web sitesi oluşturuculardır ve özellikle yeni başlayanlar için faydalıdır.

Adım adım WordPress kurulum kılavuzumuza göz atın

Bluehost SSL sertifikaları sunuyor mu??

Evet, SSL sertifikaları satın almak veya yenilemek çok kolaydır; şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 • Hesabınıza giriş yapın ve kontrol panelinize gidin
 • Eklentiler başlığını tıklayın, ardından arama kutusunda “SSL” yi arayın
 • Web sitenizin ihtiyaçlarına en uygun SSL sertifikasındaki “sepete ekle” yi tıklayın
 • Açılır menüde seçilen e-posta adresine bir doğrulama e-postası gönderilir, e-postadaki talimatları izlemeniz yeterlidir ve SSL sertifikanız etkinleştirilir

Bluehost bir içerik dağıtım ağı (CDN) ile geliyor mu??

Web sitenizde çok fazla trafik varsa, yavaşlayabilir ve çok çökebilir. Bu, çok sayıda potansiyel ziyaretçiyi ortadan kaldıracak ve başarı şansınıza zarar verecektir. Bunun bir yolu, bir web sitenizin içeriğinin farklı coğrafi alanlardaki farklı sunucularda barındırılmasını sağlayacak bir içerik dağıtım ağı kullanmaktır. Kullanıcılar içeriği en yakın coğrafi sunucudan indirir. Bluehost Cloudflare ile birlikte gelir doğrudan içine inşa. Cloudflare, satır içerik dağıtım ağının en iyisidir. Sitelerinizden herhangi birinde, tamamen ücretsiz olarak etkinleştirebilirsiniz.

“Tapp’ta İş” nedir?

Tapp üzerinde iş ana şirket Endurance International Group tarafından başlatılan bir mobil uygulama. Ücretsiz uygulama, küçük ve orta ölçekli işletmelere potansiyel müşteriler ve benzer düşünen girişimcilerle doğrudan etkileşim kurma yeteneği verir. Uygulamadaki bazı özellikler şunlardır:

Kartvizit değiştirme: Kendi özel kartvizitinizi oluşturun ve yerel işletmelerle etkileşim kurmak için kullanın.

Uzman Q&bir: Bir soru sorun ve uygulamayı da kullanan uzmanlar topluluğu tarafından yanıtlanmasını sağlayın.

Anketler ve pazar araştırması: Tapp kullanıcıları için Business’ı kullanarak hızlı örnek anketler yapın. İş alanlarındaki son trendler hakkında bilgi alın.

Bilgilendirici editoryal içeriği deneyimleyin: Tapp topluluğundaki İşletme uzmanları tarafından başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz ve ilginç parçaları okuyun.

Bluehost “Arama Motoru Hızlı Başlatma” nedir?

SEO (arama motoru optimizasyonu) web sitenize trafik çekmek için gerekli olduğundan, bir web sitesi çalıştırmanın önemli bir parçasıdır. Arama Motoru Hızlı Başlangıç ​​Paketi bir SEO paketi eklentisi kullanıcıların bir ayda ekstra 1,99 $. Web sitelerinin Google, Bing ve Yahoo’da normalden daha hızlı görünmesine izin verecek.

WHOIS alan adı gizliliği sunuyorlar mı??

Herhangi bir alan adı için whois bilgisini internetteki herkes kullanabilir. Eklediğinizde alan gizliliği kaydınıza, ($ 11.88 whois veritabanında listelenen iletişim bilgileri Blue Host olacaktır. Yine de alan adının sahibi olacaksınız, ancak iletişim bilgilerinize herkese açık whois bilgileri aracılığıyla erişilemeyecek.

Bluehost “SiteLock” nedir?

Bu, kullanıcıların alabileceği bir eklenti Ayda 1,99 ABD doları, standart sağlar web sitesi koruması, gibi:

 • DDoS saldırılarına karşı koruma
 • Kötü amaçlı yazılım taraması
 • Kötü amaçlı yazılımdan arındırma
 • Spam’a karşı koruma

Bluehost “Postini”, bu nedir?

Maliyeti için Ayda 1 $, kullanıcılar Postini alabilir e-posta koruması. Postini Google tarafından güçlendirildi ve en iyi endüstriyel güçlü spam filtresi olarak tanımlanır. Tüm e-postalarınızı gelişmiş anti-spam filtreleri aracılığıyla filtreleyecek, böylece gelen kutunuz asla önemsiz e-postalarla dolmayacak.

Bluehost “Site Backup Pro” nedir?

Site Backup Pro bir isteğe bağlı eklenti. Düzenli oluşturur sitenizin yedekleri, böylece bir şeyler ters giderse, bir düğmeyi tıklayarak sitenizi önceki bir sürüme geri yükleyebilirsiniz. Servis ayrıca web sitenizin kaynaklarının sıkıştırılmış bir sürümünü indirmenize izin verir; kolay restorasyon için.

Bluehost yüksek trafiği kaldırabilir mi?

Yüksek trafiği idare edebilirler, ancak paylaşılan barındırma planları yüksek trafikli web siteleri için uygun değildir. VPS veya özel sunucu planlarıyla devam etseniz iyi olur. Her kullanıcının Cloudflare’ye erişimi vardır, yoğun trafiği olan sitelerin sunucularını çalışır durumda tutmasına ve web sitelerinin hızlı çalışmasına yardımcı olan bir içerik dağıtım ağı. Cloudflare’yi etkinleştirmek kolaydır:

 • Giriş yapın ve kontrol panelinize gidin
 • Alanlar bölümüne gidin ve Cloudflare simgesini bulun
 • Etkinleştir’i tıklayın

İPhone ve Android’e Bluehost e-postası nasıl eklenir?

Kurulum iOS veya Android’inizdeki e-posta kolaydır.

iOS

 • “Ayarlar” düğmesini tıkladığınızda göreceğiniz “posta, kişiler ve takvim” e gidin.
 • “Posta hesabı ekle” düğmesini tıklayın.
 • “Diğer” i ve ardından “posta hesabı ekle” yi tıklayın.
 • İlgili bilgileri ekleyin ve “ileri” yi tıklayın.

Android

 • Gmail uygulamasını açın ve ayarlar bölümüne gidin.
 • “Posta hesabı ekle” düğmesini tıklayın.
 • E-posta adresinizi girin ve ardından ne tür bir e-posta adresi kullanmak istediğinizi belirtin (POP3 veya IMAP).
 • E-posta adresinizin şifresini girin ve ardından “ileri” ye basın.

Bluehost çalışma zamanı garantisi nedir?

İdeal koşullar altında, çoğu sorunu 15 dakika içinde çözme sözü verir; yani çalışma zamanı etrafta dolaşıyor % 99. Ancak, ortaya çıkabilecek sorunlar göz önüne alındığında, bu sayılar değişebilir. Çalışma süresinin kabul edilemez olması nedeniyle kullanıcıları barındırma sözleşmelerini erken terk ettikleri için cezalandırmazlar.

Bluehost CPU azaltma / performans koruması nedir?

CPU ve bellek gibi sunucu kaynaklarını çok yakından takip ediyorlar. Bu nedenle, sunucuyu kullanan her kullanıcının sunucunun kaynaklarından eşit bir pay almasını sağlayabilirler. Kaynak yoğun web siteleri, kötü optimize edilmiş web siteleri ve DDoS saldırıları yine de sunucularla ilgili sorunlara neden olabilir. Bir kullanıcının bir sunucuda sorunlara neden olduğunu düşünüyorsa, o kullanıcı askıya alınabilir.

Bluehost para iade garantisi nedir?

Para iade garantileri sadece bir hosting sözleşmesinin ilk dönemi için geçerlidir. Garanti aşağıdaki gibidir.

 • 30 gün içinde iptal eden kullanıcılar tam bir geri ödeme alır.
 • Otuz günlük süreden sonra iptal eden kullanıcılar kısmi geri ödeme alır.
 • Para iade garantisi yalnızca barındırma planları için geçerlidir, etki alanlarında veya eklentilerde harcanan para iade edilemez.
 • Barındırma sözleşmenizi erken iptal etmeye karar verirseniz ücret alınmaz.

Hangi ödeme seçeneklerini sunuyorlar??

Ödeme açısından kabul ediyorlar tüm kredi kartları (Visa, Mastercard, American Express ve Discover), PayPal ödemeler, satınalma siparişleri, çekler (yalnızca ABD sakinleri bu şekilde ödeme yapabilir) ve havale (sadece ABD doları cinsinden).

Kredi kartları: Hesabınızı oluşturduğunuzda kredi kartı ile ödeme varsayılan ödeme seçeneğidir. Standart kart bilgilerinizi (son kullanma tarihi, kart sahibinin adı vb.) Doldurmanız yeterlidir; ilerideki ödemeler için saklanır.

PayPal: PayPal kabul edilen ödeme seçeneklerinden biridir. Ancak, yalnızca anlık ödemeler kabul edilir. Bu, kabul edilen bir ödeme şekli olması için PayPal hesabınıza bağlı bir banka hesabınızın veya kredi kartınızın olması gerektiği anlamına gelir. PayPal’ı ana ödeme yönteminiz olarak belirledikten sonra, tüm otomatik yenilemeler PayPal hesabınızdan alınır.

Havale veya Çek: Havale ve çek kabul edilir, ancak yalnızca ABD para biriminde yapılır. Barındırma süresi de 12 ay veya daha uzun olmalıdır. Çek veya havale göndermeden önce bir faturanın oluşturulması gerekir; bu, ödenen tutarın doğru olduğundan emin olmak içindir. Aylık yenileme gerektiren hizmetler çek veya havale ile ödenemez; etkin bir kredi kartı veya PayPal hesabı gerektirir. Çekler ve havale siparişleri aşağıdaki adrese gönderilebilir:

Bluehost, Inc.
ATTN: Faturalandırma
560 Timpanogos Pkwy.
Orem, UT 84097
Satın alma siparişleri

Ayrıca çek veya havale ile ödenebilen satınalma siparişlerini de kabul ederler. Ancak, bir satın alma siparişi ile ödeme yaptığınızda, her zaman satın alma siparişlerini kullanarak ödeme yapmanız veya yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Bluehost planımı nasıl iptal edebilirim?

Hesabınızı iptal edebilirsiniz her zaman kısmi geri ödeme için. Geri ödeme yapmadan önce şunları bildiğinizden emin olun:

 • Şifrenizin son 4 hanesi
 • Profilinizde listelenen e-posta adresi hala kullanımda.

Şifrenizi girdikten ve profilinizde listelenen e-postanın hala kullanımda olduğunu onayladıktan sonra, şu adresten yenileme bölümünü arayın: 844-853-6296. Departman size kontrol panelinize götürecek bir bağlantı içeren bir e-posta gönderecektir. Burada aşağıdakileri onaylamanız istenecektir:

 • Önemli dosyalar, e-postalar ve veritabanları dahil tüm önemli verileri yedeklediğiniz
 • Hesabınızı iptal etmenin, hesabınıza bağlı her alan için tüm web sitelerini ve dosyaları sileceğini anladığınızı
 • Alan adları ve alan adı eklentileri için yenileme ayarlarınız
 • kişisel bilgilerin.
 • Ayrılma nedeni.

Bu işlemden sonra, “onayla” düğmesine basın; iptal girişiminin başarılı olup olmadığı size bildirilecektir. Hiç iadeler kredi kartı veya PayPal ile yapılacaktır..

Bir alan adını Bluehost’a (veya Bluehost’tan) nasıl aktarırım?

Nasıl transfer edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır: alan adını Bluehost olarak.

 • Alan adınızın kontrol paneline giriş yapın (alan adınızın şu anda kayıtlı olduğu örn. GoDaddy, Namecheap).
 • Ad sunucularını onlara yönlendirin (kullanarak: ns1.bluehost.com ve ns2.bluehost.com).
 • Alanın kilidini açın ve gizliliği kapatın (etkinleştirilmişse).
 • EPP kodunuzu edinin (kimlik doğrulama kodu veya aktarma anahtarı olarak da bilinir).
 • İşte size tüm adımları gösteren bir video.

Aktarma Mavi Ana Bilgisayardan alan adı çok benzer bir yaklaşım izliyor. İşte size nasıl aktarılacağını gösteren bir video.

Bluehost ad sunucuları nedir?

Ad sunucuları, bir etki alanı adının hizmetlerinin tam konumu hakkında bilgisayarlardan gelen istekleri işleyen özel sunuculardır. Laymen’in terimleriyle, bir telefon defteri gibi düşünün. Birini aramadan önce, emin değilseniz telefon numaralarını aramak için onlara zaman ayırırsınız. İsim sunucularıyla kullanılan mantık budur.

  Varsayılan ad sunucuları:

 • ns1.bluehost.com (IP adresi 74.220.195.31)
 • ns2.bluehost.com (IP adresi 69.89.16.4)

Bluehost sunucuları hangi yazılımı kullanıyor??

Sunucu yazılımları: CentOS 6, Linux Kernel 2.6.32, Apache Web Server, cPanel 11.42.x.

Hangi programlama dillerini destekliyorlar??

Desteklenen programlama dilleri: PHP 5.4, Perl 5.10, Python 2.6.6, Ruby + Rails on Ruby, MySQL 5.5, PostgreSQL 8 ve daha fazlası.

Teknik yığınlarına genel bir bakış sunan bir video:

Bluehost Katı Hal Sürücülerle (SSD’ler) geliyor mu??

Evet onlar SSD sürücüler sağlayın tüm paylaşılan ve bulut barındırma planlarında. SSD barındırma ile daha yüksek sunucu hızlarının, daha iyi veri güvenliğinin ve daha güvenilir performansın tadını çıkaracaksınız.

Bluehost e-posta ayarları nedir?IMAP ve POP3 için önerilen güvenli SSL / TLS ayarları şunlardır:

 • Kullanıcı adı: E-posta adresiniz: ör. [Email protected]
 • Parola: E-posta hesabınızın şifresi.
 • Gelen sunucu: mail.domain.com (burada domain.com, alan adınızdır).
 • Gelen Liman: 993 (IMAP) veya 995 (POP3).
 • Giden sunucusu: mail.domain.com (burada domain.com, alan adınızdır).
 • Giden Liman: 465 (SMTP).
 • Kimlik Doğrulama: Parola.

Bluehost cPanel giriş bilgilerim nedir?

CPanel giriş ayrıntılarını, ilk kaydolduğunuzda aldığınız “hoş geldiniz e-postası” nda bulabilirsiniz. Ad sunucularını ayarladığınızda (yani alan adınızı sunucularına yönlendirdiğinizde), bu URL’yi web tarayıcınıza yazarak kontrol panelinize giriş yapabilirsiniz: http://example.com/cpanel/. Güvenli girişleri tercih ediyorsanız, giriş URL’si: https://example.com/securecontrolpanel. (FYI, “example.com” yerine gerçek alan adınızı yazın).

SSH / Shell erişimi sağlıyorlar mı??

Evet ama SSH / Shell erişimi varsayılan olarak etkin değildir. CPanel’nizde SSH erişiminin etkinleştirilmesi için barındırma hesabınızı doğrulamanız gerekir (aşağıya bakın).

Hesabımı nasıl doğrularım?

ABD veya Kanada’da yaşıyorsanız, doğrulama departmanını şu adresten arayabilirsiniz: 844-460-5819 (06:00 – 19:00 – MST arasında). ABD veya Kanada dışında yaşıyorsanız veya e-postayı tercih ediyorsanız, [Email protected] (e-postada vermeniz gereken bilgiler için buraya bakın).

Yapılandırma dosyalarını düzenlememe izin veriyorlar mı??

Evet, yapılandırma dosyalarına erişiminiz var. Örneğin, varsayılanı geçersiz kılabilir ve düzenleyebilirsiniz .htaccess dosya, özel ekleyin php.ini dosyaya erişebilirsiniz log dosyaları ve özelleştir hata sayfaları.

Bluehost e-ticaret web siteleri için iyi mi?

Woocommerce hosting sunuyorlar. WooCommerce, sitenizi tam teşekküllü bir e-ticaret sitesine dönüştüren WordPress için bir eklentidir. Woocommerce eklentisi tarafından sunulan özelliklerden sadece birkaçı:

 • Ürün sat ve ödemeleri kabul et.
 • Siparişleri ve gönderimi yönetin.
 • Sosyal medyaya entegre edin ve müşteri incelemelerine izin verin.
 • Ücretsiz ve premium uzantılar kullanarak çevrimiçi mağazanızın görünümünü ve hissini artırın.

Seçebileceğiniz üç farklı Woocommerce planı vardır:

  Temel

 • 1 park edilmiş alan ve 5 alt alan.
 • 100 GB web sitesi alanı.
 • Her biri için 500 MB depolama alanına sahip 100 e-posta hesabı.
 • Ekstralar dahil değil.
  Artı

 • Sınırsız web sitesi alanı, e-postalar, e-posta depolama alanı.
 • Sınırsız park edilmiş alan ve sınırsız alt alan.
 • 200 $ değerinde pazarlama teklifi.
  önemli

 • Sınırsız web sitesi alanı, e-postalar, e-posta depolama alanı.
 • Sınırsız park edilmiş alan ve sınırsız alt alan.
 • 200 $ değerinde pazarlama teklifi.
 • Alan adı gizliliği ve site yedeklemesi içerir
  Business Pro

 • Sınırsız web sitesi alanı.
 • Sınırsız e-posta ve e-posta depolama alanı.
 • Sınırsız park edilmiş alan ve sınırsız alt alan.
 • 200 $ değerinde pazarlama teklifi.
 • Site Backup Pro, spam koruması, özel IP adresi, SSL sertifikası ve daha fazlası gibi ekstralar.

Reddit gibi Bluehost incelemelerini bulabileceğim başka siteler var mı?

Web hosting satın almak önemli bir karardır ve araştırma yapmalısınız. Gerçek ve tarafsız değerlendirmeleri bulabileceğiniz bir sürü başka web sitesi var. Örneğin, Reddit ve Quora’da yorumları bulabilirsiniz. Yelp ve TrustPilot gibi sitelerde de müşteri yorumları var.

Mojo Pazaryeri Nedir?

Mojo Marketplace, web siteleri oluşturmayla ilgili ücretsiz uygulamalar yükleyebileceğiniz çevrimiçi bir pazardır. Örneğin, WordPress ve Drupal gibi büyük web sitesi oluşturucularını indirebilirsiniz. Ayrıca web sitesi temalarını, e-Ticaret eklentilerini ve daha fazlasını indirebilirsiniz. Mojo Marketplace’de sunulan uygulamaların çoğu başka bir yerde ücretsizdir, ancak Mojo Marketplace’i bu kadar özel yapan şey, kullanıcıların bir düğmeye tıklayarak uygulamaları indirip yükleyebilmesidir..

Mojo kullanarak WordPress’i nasıl kuracağınızı öğrenin

Bluehost’un bir ortaklık programı var mı?

Evet, bir ortaklık programları var. Web sitelerine gidip en alta kaydırın ve sizi bağlı kuruluş programının sayfasına götürecek bağlantıyı tıklayarak kaydolabilirsiniz. “Başlayın” düğmesini tıklamanız, ardından bilgilerinizi doldurmaya başlamanız yeterlidir; kısa sürede üye olacaksınız.

Bluehost kupon kodlarını nerede bulabilirim?

Yapamazsın. Nadiren promosyon kodları sunarlar çünkü fiyatları her zaman düşük tutulur. Fiyat ve özellikleri dengelemek için harika bir iş çıkarırlar ve mevcut fırsatlar ve indirimli fiyatlandırma için resmi web sitelerini ziyaret etmelisiniz..

En iyi Bluehost alternatifi nedir?

Bu hiç şüphesiz dünyanın en iyi bilinen ve en popüler web hosting şirketlerinden biridir. Ancak sağlayıcıları araştırıyorsanız ve iyi Bluehost alternatifleri arıyorsanız, o zaman benim önerilerim. Bluehost’a daha ucuz alternatifler, Hoster’in ucuz planları ve HostGator’dur (ancak aynı zamanda EIG’ye aittir). EIG’ye ait olmayan en iyi alternatif SiteGround’dur (SiteGround incelememi buradan okuyun)

Bluehost WP Pro nedir?

WP Pro, Bluehost’un WordPress destekli web siteleri için hız ve performans için optimize edilmiş tam olarak yönetilen WordPress barındırma çözümüdür. WP Pro güvenlik, pazarlama ve güvenilirlik için yerleşik araçlarla birlikte gelir. Tüm WP Pro planları Sitelock Fix, CodeGuard Basic ve Domain Privacy dahildir. Öğrenmek için buraya gidin

Bluehost Bluerock nedir?

Bluerock onların yeni ve geliştirilmiş WordPress odaklı kontrol paneli (cPanel) Bu, kayıt olduktan sonra WordPress’in yüklenmesine izin verir. Bluerock’da sitenizin performansı gerçek zamanlı olarak izlenir ve Bluerock WordPress sayfalarını 2-3 kat daha hızlı sunar eski teknik yığınlarından daha.

Bluerock, WordPress web siteleriyle daha entegre bir deneyim sunar. Kurulumu optimize ederek ve entegre ederek WordPress için daha yüksek performans sunar NGINX sayfa önbelleği (önbellek temizleme dahil). Önbelleğe alınmış WordPress sayfaları, hızlı yanan Bluerock teknik yığınıyla 2-3 kat daha hızlı yüklenir!

Bluehost’u öneririm?

Evet ve hayır.

Bu siteyi barındırmak için onlarla kayıt olur muyum? Muhtemelen değil. Oluşturduğum yeni bir site için onlardan web hosting alabilir miyim? Muhtemelen.

Sana doğrudan “evet onları kullan” veya “hayır onları kullanmama” cevabını veremememin nedeni, hepsinin durumunuza, web sitenize ve neye ev sahipliği yapmanız gerektiğine bağlı olmasıdır..

bence Evet kesinlikle yapmalısın kişisel bir blog veya küçük işletme web sitesi başlatacaksanız Bluehost’a gidin ve kaydolun.

Bluehost ucuz (gerçekten ucuz), sahip olmak sağlam çalışma süresi kayıt ve başlamak çok kolay (özellikle yeni başlayanlar ve WordPress siteleri için).

Flip tarafında, kaydolmadan önce kişisel olarak iki kez düşünmem için üç önemli neden var:.

birinci olarak, alacak bir web siteniz varsa yüksek trafik (ticari veya e-ticaret sitesi gibi), çok fazla site trafiğini barındırabilecek bir alternatifle gitmenizi öneririm.

ikinci olarak, eğer birisini yakalamanız gerekiyorsa destek, kritik durumlarda 10 dakika veya daha uzun süre beklemek ucuz fiyatlandırmaya değmez. Ama sonra tekrar, onların hosting ucuz yani sizin için ne ödeme olsun.

üçüncü olarak, bir hayal kırıklığına uğrattı web sitesi taşıma işlemleri ve otomatik yedeklemeler sadece ücretli yükseltmeler / eklentiler olarak gelir. Bunların kendiniz yapabileceğiniz basit şeyler olduğunu biliyorum, ancak bunun ücretsiz olarak dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yine, sizin için ne ödeme olsun.

Hala çitin üzerinde oturuyorsanız, onların cömert olduklarını bilin 30-gün para iade garantisi “satın almadan önce denemenizi” sağlar ve ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası ve Cloudflare CDN gibi özelliklerin tümü kaydolmaya değer sağlam özelliklerdir.

Bu bağlantıyı tıklayarak, önerilen perakende satış fiyatından yaklaşık% 65 indirim kazanabilir ve web sitenizi ayda yalnızca 2,95 ABD dolarına barındırabilirsiniz..

FTC açıklama: Size mümkün olan en ucuz fiyatı almak için, bu bağlantılar üzerinden Bluehost hosting için kaydolmaya karar verirseniz küçük bir komisyon kazanacağım.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me