Bluehost Diğer Web Hosting Türleri: VPS, Bulut, WooCommerce ve WordPress Hosting

Pekala, yeni oluşturulan web siteniz için Bluehost’tan ne tür bir barındırma hizmeti alıyorsunuz? paylaşılan barındırma biraz daha homurdanıyor?


bluehost vps, bulut, woocommerce ve wordpress barındırma

Bluehost’un giriş seviyesi paylaşılan web barındırma planlarını burada zaten ele aldım. Şimdi Bluehost’un diğer, daha gelişmiş barındırma hizmetleri türlerinden, VPS, Bulut, WooCommerce & WordPress Barındırma seçenekleri.

 1. Bluehost VPS Barındırma

Burada Bluehost’un VPS hosting planlarına hızlı bir genel bakış sunacağım.

 1. Bluehost Bulut Barındırma

Burada Bluehost’s Cloud hosting planlarına hızlı bir genel bakış ve inceleme yapacağım.

 1. Bluehost WooCommerce Barındırma

Burada Bluehost’un WooCommerce hosting planlarına hızlı bir genel bakış sunacağım.

 1. Bluehost WordPress Barındırma

Burada Bluehost’un VPS WordPress hosting planlarına hızlı bir genel bakış sunacağım.

Burada, Bluehost’un farklı web hosting planlarını ve mükemmel web sitenizi oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceklerini karşılaştıracağım. Bluehost’un (“paylaşılmayan”) web barındırma hizmetlerinin karşılaştırılmasına başlayalım.

Bluehost VPS Barındırma

Güvenli ve daha iyi performans gösteren bir web sitesi istiyorsanız, Bluehost’tan VPS hosting. Herhangi bir barındırma planına baktığınızda, plana dahil edilen özellikleri aramanız gerekecektir.

bluehost vps hosting

Sanal Özel Sunucular söz konusu olduğunda, web siteniz üzerinde esneklik ve daha fazla kontrole sahip olabileceğinizi bilmelisiniz. Bluehost tarafından sağlanan farklı paketleri inceleyelim ve bu VPS barındırma planlarıyla keyfini çıkarabileceğiniz özellikler nelerdir?.

Bluehost’un dört farklı VPS barındırma paketi var. standart, geliştirilmiş, premium ve nihai paket. Ancak, doğru plan seçiminin aslında sahip olduğunuz ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlı olduğunu bilmelisiniz..

Geliştirilmiş paket ile, 2 CPU çekirdeği ile birlikte 60 GB SAN depolama alanı ve 4GB RAM. Tüm paketlerinde 7/24 teknik destek sağlarlar.

VPS hostingleri ile, geliştirilmiş cPanel arayüzü VPS barındırma hizmetinizi mümkün olan en iyi şekilde yönetmenize olanak tanır.

Bluehost Bulut Barındırma

İşte en çok aranan Bluehost web barındırma planından biri ve şüphesiz bu Bluehost’un en iyi barındırma hizmetlerinden biri.

bluehost bulut barındırma

Söz konusu olduğunda Bluehost’un bulut barındırma planlarınız varsa, verileriniz birden fazla teknoloji arızasında bile korunacaktır.

Unutmamak için, bulut barındırma kullanıyorsanız o zaman daha fazla almaz bilmelisiniz Herhangi bir web sayfasını yüklemek için 3 saniye. Bulut barındırma ile, önbellekleme olağanüstü, Ve birlikte küresel CDN, sunucu kaynaklarınız doğru yere odaklanıyor.

Bluehost bulut hosting paketleri ile web siteniz için en iyi planları alabileceksiniz. Üç paket var. Başlangıç, Performans ve İşletme Profesyonel. Tabii ki, bir bulut web işiniz için barındırma arıyorsanız, o zaman onların düşünmelisiniz Business Pro paket.

Ancak, en popüler paketleri Performans paketi ile sınırsız web sitesine sahip olmanın avantajlarından yararlanabileceksiniz. ölçülmemiş depolama alanı ve bant genişliği.

Bluehost WooCommerce Barındırma

Adı her şeyi söylüyor. Bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız ve size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak seçeneği arıyorsanız, Bluehost’tan WooCommerce Hosting.

bluehost woocommerce barındırma

Çevrimiçi bir işletmeniz varsa, bu işe başlamak için mükemmel bir yoldur. Bu hosting planı ile, üç farklı hosting planından birini de seçebileceksiniz. Başlangıç, Artı ve Business Pro.

Yönetilen WordPress ve WooCommerce barındırma seçeneğini belirlerken, güvenlikten emin olmanız gerekir. Bluehost, çevrimiçi mağazanızı yönetmek için ihtiyacınız olan tüm güvenliği sağlıyor.

Bluehost, 7/24 teknik destek ile Başlangıç ​​planlarında olumlu SSL sağlıyor. Bu özel plan ile, alacaksınız 100 GB web sitesi alanı ile sınırsız bant genişliği.

Bir çevrimiçi işletme kurduysanız ve bir Plus veya Business Pro hesabı arıyorsanız, sınırsız park edilmiş alan ve alt alan.

Ancak, doğru barındırma paketinin seçimi her zaman ne aradığınıza bağlıdır. Ayrıca, seçeneklerinizi her zaman çevrimiçi olarak karşılaştırmalı ve ayrıntılı bir araştırma sürecinden geçmelisiniz.

Bluehost WordPress Barındırma

Kim daha sonra kurmak zorunda olacak her şeyi sağlayacak bir hosting planı var istemiyor? İle Bluehost’un WordPress Barındırma Bluehost size alan adınızda iyi optimize edilmiş bir WordPress kurulumu sağlayacaktır.

bluehost wordpress barındırma

Bluehost’tan yönetilen WordPress hosting işleri sizin için çok basit hale getirecek ve size hızlı, güvenli ve güvenilir web hosting sağlayacaktır.

Yönetilen WordPress barındırma için Bluehost’un dört farklı planı vardır. Seçim yapabilirsiniz WP standardı, WP Enhanced, WP Premium ve WP Ultimate. Grafiklerini karşılaştırabilir ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun olanı seçebilirsiniz..

Bununla birlikte, WP Standard, seçebileceğiniz en popüler planlarıdır ve SiteLock CDN ve SiteLock Pro güvenliği ile gelişmiş cPanel.

WordPress site güvenliği için bazı güçlü güvenlik araçlarını entegre ettiler ve her paketle, SiteLock Güvenliği ve gelişmiş CDN. Ayrıca, WordPress’i yüklemeniz ve ardından sitenizde optimize etmeniz gerekmez.

Bu paket ile web sitenizi kullanmaya başlamanız yeterli. Bu plan, web sitelerini WordPress’te oluşturmak isteyen herkes için uygundur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map