A2 Hosting ve InMotion Hosting Karşılaştırması

Karşılaştırılması A2 Hosting InMotion Hosting’e Karşı nasıl bu iki web hosting şirketleri arasında karar yardımcı olmak için performans, özellikler, fiyatlandırma, artılarını ve eksilerini ve daha fazla yığınları bakarak.


Toplam puan

A2 Hosting

Toplam puan

InMotion Barındırma

Bu yakın bir çağrı ama A2 Hosting daha uygun fiyatlandırma sayesinde, bu iki web barındırma hizmetleri söz konusu olduğunda biraz daha iyidir. Ancak, her iki web barındırma mükemmel özellikler, hız ve güvenlik sunar. Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda InMotion Hosting ve A2 Hosting hakkında daha fazla bilgi edinin:

sağa kaydır

A2 Hosting

InMotion Barındırma

Hakkında:A2 Hosting, yeni bir blog, popüler bir iş sitesi veya hatta düşük trafiğe sahip bir şey olmasından bağımsız olarak inanılmaz derecede hızlı web barındırma çözümleri sunar. A2, web amatörlerinden profesyonel geliştiricilere kadar özelleştirilmiş gereksinimlerini karşılayan herkese hizmet eder.InMotion Hosting, mükemmel müşteri hizmeti ve 90 günlük inanılmaz para iade garantisi ile birlikte çalışma süresi ve sayfa hızı gibi benzersiz özellikler sunar.
Da kuruldu:20032001
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:2000 Hogback Road Süit 6 Ann Arbor, MI 481056100 Center Drive, Süit 1190 Los Angeles, CA 90045
Telefon numarası:(888) 546-8946(888) 321 4678
E:Listelenmemiş[Email protected] ng.com
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Bilet, SohbetTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Michigan, ABD; Amsterdam, Hollanda ve Singapur, AsyaLos Angeles, Kaliforniya ve Ashburn, Virginia
Aylık Fiyat:Aylık 3,92 $ ‘dan başlayan fiyatlarlaAylık $ 3.49
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:İstediğin zaman90 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:SEO ve Pazarlama Araçlarını çekin. Ücretsiz HackScan ve Güvenlik Araçları. Serbest Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler). CloudFlare İçerik Dağıtım Ağı. Ücretsiz SSL Sertifikalarını Şifreleyelim. Patchman Gelişmiş Güvenlik Aracı. Entegre Yönet Yönet Hesabı.Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler). Dört ayda bir ücretsiz veri geri yüklemesi. Ücretsiz Web Sitesi Transferleri. Güvenli Uygulama Geri Alma. 100 dolara kadar Google AdWords Kredisi. Premium Web Sitesi Oluşturucu.
İyi: Hız için Tasarlandı: A2 Hosting, web sitenizde yıldırım hızında performans sağlamak için SSD sürücüler, özel turbo sunucular, site önbelleğe alma ve daha fazlasını kullanır.
Linux ve Windows Hosting: A2 Hosting, her zamanki Linux destekli planların yanında nadiren Windows tabanlı hosting seçeneği sunar.
Sürekli Güvenlik: A2 Hosting’in tüm planları, çift güvenlik duvarı, kaba kuvvet algılama, virüs taraması, sunucu sertleştirme ve daha fazlasını içeren gelişmiş bir güvenlik protokolü kapsamındadır..
Yıldız Müşteri Desteği: A2 Hosting, son derece yardımsever, bilgili bir ekip tarafından desteklenen 24 saat destek sunar.
Süper Kolay Geçişler: InMotion Hosting, kesintisiz, kesintisiz süreleri olan web siteleri ve alan adı geçişleri için övgü aldı.
Tam Özellikli Yönetilen Hosting: InMotion Hosting, ücretsiz likecPanel / WHMCS, güvenlik özellikleri, veri yedekleri ve sunucu yönetim hizmetlerini içerir.
Harika Müşteri Hizmetleri: InMotion Hosting, müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda mükemmel bir geçmişe sahiptir, böylece emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.
Harika Garantiler: InMotion Hosting, planınıza bağlı olarak en az% 99,9 çalışma süresi ve 90 günlük veya 30 günlük geri ödeme süresi sağlar.
Kötü: Turbo Sunucular Daha Fazla Maliyet: A2 Hosting’in turboşarjlı yeteneklerinin tamamını istiyorsanız, en pahalı planları için kabuk açmanız gerekecek.
İndirim Kodları Bir Zorunluluktur: A2 Hosting, indirimli fiyatlarla otomatik olarak kaydolmaz, bu nedenle web sitelerinde kolayca bulunan kodları girmek için ek adım atmanız gerekir.
Uzun Sözleşme Koşulları: InMotion Hosting planlarının çoğunda en az 12 aylık ön ödeme yapılması gerekir.
Windows Hosting Yok: InMotion Hosting sadece Linux işletim sistemlerini kullanıyor.
Özet:A2 Hosting (inceleme), Blogcular ve şirketler için harikalar yaratan WordPress için oldukça optimize edilmiş bir ortam sağlar. Ve istemciler eşit derecede iyi teslim Windows ve Linux hosting arasında seçim yapabilirsiniz. A2 barındırma diğer özellikleri daha hızlı Sayfa Yükleme, Ücretsiz web sitesi transferi, Ücretsiz Sunucu Geri Alma Yedekleri, Dörtlü Yedekli Ağ ve daha fazlası için isteğe bağlı Turbo Sunucu içerir. A2 ayrıca 24 saat sohbet, e-posta ve telefon desteği sağlar ve hızlı ve duyarlı.InMotio Hosting (burayı inceleyin) hızlandırılmış performans için Max Speed ​​Zone olarak bilinenleri kullanır. Her dört ayda bir yedeklemelerden veri geri yüklemesi tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar ayrıca hesap ve faturalandırma sorunları için ayrı bir hesap yönetim paneli alacaktır. Yanıtlar açısından kullanıcılar için canlı sohbet desteği hızlıdır. Kullanıcılar ayrıca Komut Satırı veya SSH aracılığıyla güvenli uzaktan sunucu erişimine sahip olacaklar. Etkileyici bir 90 günlük para iade garantisi de var.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map