A2 Hosting İncelemesi

Mükemmel web hosting şirketi bulmak pek çok mevcut seçenek arasından seçim yapmak zordur. Kullanmanız gereken en iyi radar altı web hosting şirketlerinden biri A2 Hosting.


Bugün piyasadaki ilk 5’i bildiğimizi düşündüğümüzde, diğer tüm hosting çözümlerinden daha fazla hızla daha büyük ve daha iyi özellik setleri sunan yeni bir tane ortaya çıkıyor. Sana bunu söyleyebilirim bugün piyasadaki en iyi web hosting sağlayıcılarından biri A2 Hosting.

Ve bunu söylerken yalnız değilim.

a2 hosting twitter üzerinde değerlendirmeTwitter’da iyi ve kötü puanlar

İşte burada A2 Hosting incelemesi, Ben daha yakından bakmak ve sadece bu benzersiz, bağımsız olarak sahip olunan ve işletilen web barındırma sağlayıcısı sizin gibi web sitesi sahipleri sunmak zorunda olduğunu görmek için gidiyorum böylece onlar ihtiyaçlarını karşılamak ya da değil karar verebilirsiniz.

Bana zamanınızın 10 dakikasını verirseniz, size A2 Hosting hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri vereceğim ve.

 • A2 Hosting müşterilerine hangi özellikleri sunar??
 • A2 Hosting’in hızı ve performansı nasıl artıyor??
 • Farklı planlar nelerdir?
 • Web sitemi taşımama yardımcı olacaklar mı?
 • A2 barındırma maliyeti ne kadar?
 • A2, web sitesi sahiplerine ne tür bir barındırma sağlıyor??
 • Sunucuları hakkında çok iyi olan şey?
 • Turbo Sunucuları sayfaları 20 kat daha hızlı yükleyecek mi??

Bu A2 Hosting incelemesini okumayı bitirdiğinizde, mutlaka bunun ihtiyaçlarınız için doğru web barındırma hizmeti olup olmadığını söyleyebileceksiniz.

Bu özel promosyon kodunu kullanın: webrating51 ve Al % 51 indirim tüm web hosting planları

Contents

Bu derlemeden ne öğreneceksiniz

 1. Hosting çözümleri & özellikleri

Burada, müşterilere sağladıkları farklılıkları ve temel farklılıklarının neler olduğunu açıklayacağım.

Ayrıca her birini ayrıntılı olarak tartışacağım .

 1. Artıları ve eksileri listesi

Burada her ikisine de yakından bakacağım (veya doğrudan veya.

 1. Paylaşılan planlar & Fiyat:% s

Burada her birini ve her biri için ne tür özellikler alacağınızı detaylandıracağım.

 1. A2Hosting’i Önerir miyim??

İşte size söyleyeceğim ya da bir rakip kullanarak daha iyi olacağını düşünürsem.

2001 yılında kurulan A2 Hosting bağımsız bir hosting firmasıdır. Bu, Endurance International Group (EIG) adı verilen tanınmış web sunucularının büyük holdinglerinin bir parçası olmadığı anlamına gelir.

Eğer bilmiyorsanız, en iyi şöhrete sahip değilsiniz. Aslında, HostGator ve Bluehost gibi bazı barındırma sağlayıcıları EIG’ye aittir ve sadece bu nedenle müşterilerini kaybedebilir.

Ama A2 Hosting değil. Onlar bağımsız olarak sahip olunan ve gayet iyi yapmak.

Ne kadar iyi, iyi, karar vermek size kalmış.

A2 Hosting tüm boyut ve tipteki web sitesi sahiplerine hitap ettiği için detaylardan herhangi birini bilmemesine rağmen, yüzeyde harika bir web barındırma seçeneğidir..

Ayda birkaç yüz benzersiz ziyaretçiye sahip yeni bir web sitesi veya günde binlerce benzersiz ziyaretçiye sahip iyi kurulmuş bir web sitesi olun, sizin için bir barındırma çözümü var.

Web Hosting Çözümleri

İşte A2 Hosting web sitesi sahiplerine sunduğu farklı hosting çözümleri.

Paylaşılan Evsahipliği

Söz konusu olduğunda paylaşılan barındırma paketleri, üç ayrı planı var – .

Her biri sınırsız depolama alanı, transferler ve tüm hesap bilgilerinizi ve web sitesi özelliklerini kontrol etmek için özel bir cPanel sunar.

Ayrıca web sitesi sahiplerine ücretsiz SSL sertifikaları ve ücretsiz SSD veriyorlar. Ayrıca, alışveriş sepeti uygulamalarını kolayca entegre edebilir ve web sitenizi bir e-Ticaret mağazasına dönüştürebilirsiniz.

A2 Hosting - Paylaşımlı Hosting Fiyat Planları

Bu planların her biri WordPress, Joomla ve Drupal ile iyi çalışır. Unutmamak gerekir ki paylaşılan barındırma planları bu incelemenin odağı olacak.

Bayi Barındırma

Bayi barındırma web sitesi sahiplerinin web sitelerini üçüncü taraflar adına barındırmak için ayrılan sabit disk alanını ve bant genişliğini kullanmalarına izin verir.

Kısacası, A2’nin bayi barındırma planlarından birinde sağlanan barındırma hizmetlerini satın alır ve daha sonra bunları muhtemelen kâr amacıyla başkalarına satarsınız. 30 GB’tan 200 GB’a kadar depolama alanına sahip A2 Hosting, çok çeşitli bayi barındırma seçeneklerine sahiptir.

Aylık 13.19 $ ‘dan 40.91 $ / ay’ a kadar değişen bayi barındırma planları için fiyatlandırma.

VPS Barındırma

A2 Hosting ile aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz: yönetilmeyen veya yönetilen VPS barındırma web siteleri üzerinde daha fazla kontrol ve daha kullanıcı dostu bir atmosfer isteyenler için.

Teknik olarak hala paylaşılan bir ortam olmasına rağmen, sunucu başına daha az kullanıcı olduğu için VPS barındırma daha az iş yüküne sahiptir. Buna ek olarak, herkesin kendi sunucu pastasından kendi dilimi olduğundan, sitenizi çökertme şansı ortadan kalkar.

Aylık 5 $ ‘dan 32.99 $ / ay’ a kadar değişen 3 adet VPS hosting planı var. Buna ek olarak, ayda 32,99 $ ‘dan başlayan ve ayda 65,99 $’ dan başlayan daha güçlü yönetilen VPS barındırma çözümleri sunuyorlar.

Bulut Barındırma

Web sitenizin kısa sürede önemli ölçüde ölçeklenmesini bekliyorsanız, Bulut barındırma seçenek.

Bulutunuzu, ihtiyaçlarınızı karşılayacak gerekli özellik ve kaynaklarla tasarlayın ve web siteniz büyüdükçe yeniden boyutlandırın. Sonunda, yalnızca Bulut barındırma hizmetini seçtiğinizde kullandığınız kadar ödersiniz.

Bulut barındırma fiyatları, bireysel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak aylık 15 ABD doları ile 25 ABD doları arasında değişir..

Özel Sunucu Barındırma

Geliştiriciler veya sistem yöneticileri için komut satırı ile rahatça geliştirme yapmak için A2 Hosting yönetilmedi adanmış sunucu barındırma seçenekleri.

Çok fazla kaynak gerektiren ancak ana bilgisayarla ilgili herhangi bir şeyle uğraşmak istemeyen büyük web siteleri için A2 Hosting, kapsamlı yönetilen özel sunucu barındırma seçenekleri sunar.

9,31 $ / ay’dan 141,09 $ / ay’a kadar, bulunduğunuz web sitesi sahibinin türüne bağlı olarak yönetilmeyen veya yönetilen özel bir sunucu barındırma çözümü seçebilirsiniz..

Bu özel promosyon kodunu kullanın: webrating51 ve Al % 51 indirim tüm planlar

Ana Özellikler

A2 Hosting’in paylaşılan barındırma planları, web sitesi sahiplerine ton özellik. Uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planlarından biriyle giderseniz neler bekleyebileceğinize bir göz atalım.

 • Sınırsız bant genişliği. Başka bir yerden yeni barındırılan web sitenize kadar ücretsiz veri aktarın. Ayrıca, web sitenizi geçiren uzman destek ekibinden yardım alın.
 • Ücretsiz site taşıma. Sitenizi başka bir barındırma hizmetinden ücretsiz olarak taşımanıza yardımcı olmak için hareket edecekler – siteniz cPanel kullanıyorsa (çoğu web barındırma şirketinin yaptığı).
 • Rakiplerden 20 kata kadar daha yüksek hızlar. 20 kat daha hızlı yükleme web siteleri sunan Turbo sunucular & A2 Site Hızlandırıcısı 1-tıkla önbellekleme. ()
 • Tek tıkla WordPress kurulumları. WordPress’i kolayca yükleyin ve hemen başlayın. Ayrıca WordPress, hız ve güvenlik için önceden yapılandırılmış olarak gelir
 • “Sürekli güvenlik”. Sitenizin bilgisayar korsanlarına, KernelCare yeniden başlatmayan çekirdek güncellemelerine, çift güvenlik duvarına, virüs taramasına, kaba kuvvet savunmasına ve daha fazlasına site güvenliğinin üstesinden gelmemesi için ücretsiz HackScan Korumasının tadını çıkarın.
 • Garantili çalışma süresi. % 99,99 çalışma süresini garanti ederler.
 • WP-CLI WordPress için komut satırı arayüzü. Gerekirse, önceden yüklenmiş WP-CLI’ye sahip olabilirsiniz.
 • Ücretsiz Cloudfare CDN. Dünya çapında sunucular, web sitenizin içeriğini site ziyaretçilerine ulaştırmanın en hızlı yolunu belirler.
 • 24 saat destek. Canlı sohbet, bilet, e-posta veya telefon yoluyla 7/24/365 yardım alın.

Ama hepsi bu değil. Aslında, A2 Hosting, nihai satın alma kararı vermeden önce ilgili tüm müşterilerin bilmesini sağlamak için sevdikleri 5 farklı özelliğe sahiptir:

 1. Geliştirici Dostu Hosting
 2. Alan Adı Tescili
 3. Alan Adı Transferi
 4. SSL Sertifikaları
 5. hızlı & Turbo Sunucular Hızlı Hosting

Geliştirici Dostu Hosting

A2 Hosting - Geliştirici Dostu Yazılım

A2, müşterilerine en güncel geliştirme yazılımını sunmaya kendini adamıştır. En dikkate değerlerinden bazıları:

 • PHP uyumluluğu
 • En son PHP sürümleri için temel olan PHPNG, PHP 7.x (web sitelerine PHP 5.6 hızını 2 kat verir)
 • Python 2.6, 2.7 veya 3.2 – en popüler, yüksek seviye ve genel amaçlı programlama dili
 • Dünyanın en yaygın kullanılan web sunucusu yazılımı Apache 2.2
 • FTP ile bilgisayarınız ve sunucu arasında kolayca dosya aktarabilirsiniz
 • Ve daha fazlası…

Alan Adı Kaydı ve Transferi

A2 Hosting - gTLD'ler, Alan Adı Transferi veya Kayıt

Onlarla gitmeye karar verdiğinizde yeni bir alan adı kaydedin veya mevcut alan adınızı aktarın. Aslında, en popüler genel üst düzey alanlara (gTLD’ler) erişebilirsiniz. Tercih ettiğiniz alan adını yazın ve kendi alan adınız olarak kaydedin.

A2 Hosting - Ülkeye Özgü TLD'ler, Alan Adı Transferi veya Kayıt

Ayrıca, web siteniz belirli bir ülke gibi belirli bir coğrafi yeri hedefliyorsa, ülkeye özgü bir TLD al ayrıca.

Site ziyaretçileri, özellikle çevrimiçi satın alımlar söz konusu olduğunda ülkeye özgü TLD’lere güvenme eğilimindedir. Ülkeye özgü bir TLD uygulayarak itibarınızı artırın, güven oluşturun ve uluslararası markanıza hitap edin.

Alan adınızı A2’ye kaydederken bekleyebileceğiniz diğer bazı özellikler şunlardır:

 • “Whois” aramalarında alan adınızın bilgilerinin görüntülenme şeklini özelleştirin
 • Teslim almak ücretsiz DNS yönetimi ve daha az gecikme sayesinde site hızının yükselmesini izleyin
 • Kimlik Koruması Seçeneği ile kişisel bilgilerinizi koruyun
 • Alan adı ele geçirme veya yetkisiz hesap aktarımlarını önleme
 • Destek ekibine günün herhangi bir saatinde erişin

SSL Sertifikaları

A2 Hosting ile seçim yapabileceğiniz birkaç SSL Sertifikası seçeneği vardır, bu da sadece bir veya iki sağlayan diğer barındırma sağlayıcılarından hoş bir değişikliktir.

Sitenizi korumak, site ziyaretçilerinden her türlü ödemeyi tahsil ettiğinizde özellikle önemlidir.

Sonuçta, müşteriler çevrimiçi mağazanızdan alışveriş yaparken kişisel ve finansal bilgilerini emanet ediyorlar. Bu bilgi yanlış ellere geçerse, kendinizi çok fazla belada bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

 • Şifreleyelim. Gelişmiş site güvenliği sağlayan ücretsiz bir SSL çözümü. Ayrıca, sunucunuz tarafından herkes tarafından görülmeyen bağlantıyı da korur.
 • Tek Site SSL. Premium, tek tıklamayla, tek site SSL seçenekleri yıllık 49,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Ücretsiz bir SSL’nin sağladığı tüm koruma ile birlikte, tek bir site SSL’si 256 Bit Şifreleme, resmi bir Site Mührü ve doğrulanmış etki alanı durumu ile birlikte gelir.
 • Joker karakter SSL. Bu SSL sertifikası, tümü tek bir düşük fiyata sınırsız sayıda alt alana uygulanacaktır. Wildcard SSL sertifikaları yılda 149,95 ABD dolarından başlar.
 • Gelişmiş SSL. Bu gelişmiş SSL sertifikası, Olağanüstü Kuruluş Kimlik Doğrulaması ve Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikalarıyla birlikte gelir.

SwiftServers & Turbo Barındırma

A2 Hosting’in özel SwiftServer platformu kullanıcılara site performansı ve hızında en üst düzey. Aslında, A2 Hosting ve SwiftServer platformunu seçerek elde ettiğiniz avantajlar şunlardır:

 • Hesap başına artan kaynak tahsisi
 • Her paylaşılan sunucuda daha az müşteri
 • Apache ile karşılaştırıldığında daha hızlı barındırma performansı

Buna ek olarak, üç paylaşılan barındırma planından ikisiyle, A2 Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcı, 1 tıkla önbellek kurulumuyla tamamlayın.

A2 Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcı

Önbellek çözümleri birçok paylaşılan barındırma planının sağladığı bir şey değildir, ancak A2 Hosting ile bunu paylaşılan barındırma planlarının çoğunda alırsınız.

İşte doğrudan cPanel’inizden seçebileceğiniz mevcut önbellekleme çözümlerinin bir özeti:

 • Turbo Önbellek. Web sitenizin tüm HTML içerikleri Turbo Cache tarafından saklanacak ve herhangi bir PHP betiği çalıştırılmadan sunulacaktır..
 • OpCache / APC. Bu olağanüstü özellik ile PHP yanıt sürelerini yarıya indirin.
 • memcached. Daha hızlı erişim için önemli verileri bellekte tutarak MySQL veritabanlarınızın hızını artırın.

SwiftServer Hosting ile ücretsiz SSD’ler de alırsınız. Eski sabit disk sürücülerinin (HDD’lerin) yerini alan katı hal sürücüleri (SSD’ler) sunan ilk barındırma şirketlerinden biri olarak, SSD’ler hareketli parçaları ortadan kaldırdığı ve sonuç olarak okuma ve yazma sürelerini artırdığı için web sitesi sahipleri sayfa yükleme hızını artırdı.

Çünkü A2 Hosting kendinden emin web siteniz 300 kat daha hızlı çalışır SSD’lerini kullanan standart paylaşılan barındırma şirketlerine göre, tüm kullanıcılara ücretsiz bir tane veriyorlar.

SwiftServers vs Turbo Hosting – Fark nedir?

A2’nin tüm planları SwiftServer sunucu altyapısı tarafından desteklenmektedir, ancak Turbo planları ek hız teknolojileriyle birlikte gelir ve 20 kata kadar daha hızlı yükleme web siteleri vaat eder.

a2 hosting turbo

Uzun lafın kısası. Turbo Web Hosting sunucuları Swift Web Hosting sunucularıyla neredeyse aynı şekilde davranır, ancak ekstra hız sağlar!

Turbo sunucular, standart barındırma ile karşılaştırıldığında 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükü yükleyen bir Apache yedeklemesi sağlar. Turbo sunucularını ekstra hızlı yapan nedir?

 • Sunucu başına daha az kullanıcı
 • A2 Optimize Edilmiş – APC / OPcache ile güçlendirilmiştir & Turbo Önbellek
 • Apache’den daha az CPU ve bellek kullanır
 • Bağlantıları daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yönetir
 • Geliştirilmiş kararlılık sağlar

Bu özel promosyon kodunu kullanın: webrating51 ve Al % 51 indirim tüm planlar

A2 Hosting’in Artıları ve Eksileri

Herhangi bir hosting sağlayıcısında olduğu gibi, nihai bir karar vermeden önce ele alınması gereken artıları ve eksileri vardır. A2 Hosting öncelikle paylaşılan bir barındırma çözümü olduğundan, bugün piyasadaki yönetilen web sitesi barındırma sağlayıcılarından bazıları ile yan yana karşılaştırıldığında bazı kesin dezavantajlar olacaktır..

Profesyoneller

A2 Hosting, çoğu insan için işi yapabilen sağlam bir özellik setine sahiptir. Bir bakalım ve ne demek istediğimi görelim.

Site Hızı

A2 Hosting, hangi hosting planından bağımsız olarak bir numaralı önceliklerinden birinin site hızı ve performansı olduğunu vurgular..

Süper hızlı sunucularla birlikte, barındırma hesabınızda kolayca etkinleştirilen Memcached, Turbo Cache ve OpCache / APC kaynaklarını alırsınız.

Sadece bu da değil, daha az sunucu zorlaması, Apache sunucuları üzerinde gelişmiş performans, paylaşılan bir barındırma planı olmasına rağmen sunucu başına daha az kullanıcı, ücretsiz Railgun Optimizer % 143’e kadar daha hızlı HTML yükleme süresi, ve ücretsiz SSD’ler.

Buna ek olarak, A2 Hosting’in özel Performance Plus hizmetine abone olabilir ve sitenizde trafikte büyük bir dalgalanma olduğunda hesabınıza fazladan GB GB eklenmesini sağlayabilirsiniz..

Birden Çok Veri Merkezi

Bu kadar hızlı yanıt sürelerine hizmet verebilmelerinin temel nedenlerinden biri, web içeriğinizi site ziyaretçilerine olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırmak için dünya çapında üç veri merkezine sahip olmalarıdır..

 • Amerika Birleşik Devletleri – Michigan
 • Avrupa – Amsterdam
 • Asya – Singapur

Buna ek olarak, tüm müşterilerin ücretsiz Cloudfare CDN site ziyaretçinize giden en hızlı rotayı seçen.

Bu, web sitesi verilerinizin daha hızlı alınması, daha hızlı içerik teslimi ve daha hızlı sayfa yükleme süreleri anlamına gelir. Tüm bu kombinasyonlar, tekrar tekrar geri gelmeye devam edecek daha mutlu site ziyaretçileri ile eşittir..

Çalışma Süresi Garantisi

Çoğu barındırma sağlayıcısında olduğu gibi, A2 Hosting sitenizin çökmeyeceğini garanti eder % 99.99, koşullar ne olursa olsun. Bu, paylaşılan bir barındırma planında olanlar için bile geçerlidir.

Biri insanların paylaşılan barındırma yatırım var korkusu diğer kullanıcıların sunucu kaynaklarını “paylaşım” bir şey kendi sitelerinde bir şey olduğunda web sitesi aşağı çekmek için potansiyele sahip olmasıdır.

Çalışma Süresi Garantisiyle, uzman ekibinizin sunucunuzun her zaman çalışır durumda olduğundan emin olmak için 24 saat çalıştığından emin olabilirsiniz..

A2 Hosting tarafından kullanılan sunucular bağımsız olarak sahip olunur ve en iyi uygulamaları izleyen, yalnızca en iyi sunucu veri merkezlerini kullanan ve tüm güvenlik sorunlarını en kısa sürede çözen uzman sistem yöneticileri tarafından yönetilir..

Ölçeklenebilirlik

A2 Hosting ile, doğru barındırma sağlayıcısının seçilmesi söz konusu olduğunda büyümek için büyük bir artıya sahipsiniz. Yeni başlayanlar için paylaşılan barındırma planı mükemmel bir seçenektir.

Sitenizi güvenceye almak ve genel hızını ve performansını vaat etmek için yeterli özellikler sunar. Oradan VPS hosting yatırım yapabilirsiniz ve hatta gerekirse özel bir hosting planına geçebilirsiniz.

A2 Hosting - Ölçeklenebilirlik

Sonunda, A2 Hosting ile şunları yapabilirsiniz: istediğiniz kadar büyütün hosting şirketlerini değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan.

En İyi Güvenlik Önlemleri

A2 Hosting - Güvenlik

A2 Hosting, web sitesi verilerinizin korunmasını sağlamak için bir dizi güvenlik önleminin yanı sıra web sitenizde ödeme yapanların kişisel bilgilerini sunar.

 • 1 Zamanında Site Temizliği. Siteniz saldırıya uğradıysa, destek ekibi sitenizi sizin için düzeltir. Buna kesmek temizleme, kara liste uyarısı kaldırma ve SEO spam onarım dahildir. Sizi tekrar çevrimiçi duruma getirmenin yanı sıra, başka bir hack’in olmasını önlemek için gelişmiş güvenlik önlemleri ekleyecekler.
 • Sucuri Web Site Kontrolü. Sürekli web sitesi izleme için, Sucuri Web Site Kontrolü’ne 5 $ / ay karşılığında yatırım yapabilirsiniz. Bununla, sürekli taramalar ve uyarılar, uzak ve sunucu tarafı taramaları, web sitesi uygulaması güvenlik duvarı koruması ve bilgisayar korsanlarının ve DDoS saldırılarının önlenmesi alacaksınız.
 • Sucuri Hesap Güvenlik Duvarı. Ayda 15 $ ek bir ücret karşılığında, DDoS / kaba kuvvet / kötü amaçlı yazılım koruması, sitenizin sanal yama ve sertleştirme ve yazılım ve siteler arası komut dosyası oluşturma güvenlik açığı engelleme ile birlikte SQL enjeksiyon engelleme alarak sitenizi saldırılara karşı gerçekten koruyabilirsiniz..

Her şeyi isteyenler için yılda bir kez 274,88 $ ödeme yapabilir ve yukarıdaki güvenlik önlemlerinin tümünü web sitenize uygulayabilirsiniz.

e-Ticaret Desteği

Online mağazasına ev sahipliği yapmak isteyenler için, paylaşılan barındırma planınıza dahil edilmiş birçok e-Ticaret özelliği olduğunu bilin:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç SSL Sertifikası
 • Anında Satıcı Hesabı Kimliği (yalnızca ABD)
 • PayPal Satıcı Hesapları
 • Magento, OpenCart, PrestaShop ve AbanteCart 1 tıklama kurulumları

Küresel Bir Kitleye Hitap Edin

A2 Hosting - Global Kitleye Hitap Edin

A2 Hosting’in anladığı şeylerden biri, küresel bir kitleye hitap etme ihtiyacıdır. Birçok hosting şirketinin İngilizce konuşan müşterileri hedeflediğini biliyorlar, bu da uluslararası alanda birçok kaçırılmış fırsatla sonuçlanabilir.

Ve dünyayı kapsayan üç büyük veri merkezi ile – Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya – diğer dilleri konuşanların her şeyi anlayabilmeleri çok önemlidir..

Neyse ki, A2 Hosting sadece Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Hindistan, İngiltere ve Güney Afrika’da olanlar için bir çeviri açılır menüsüne sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda doğru fiyatlandırmayı da yapabilirsiniz..

Bu strateji yalnızca kullanıcı deneyimi için değil, aynı zamanda satışları artırmalarına ve uluslararası müşteriler için mevcut olan markalarını genişletmelerine yardımcı olur..

Eksiler

Ne kadar mükemmel olursa olsun her şirketin dezavantajları vardır. Ve bol miktarda pozitifleri olsa da, bunları bir sonraki barındırma sağlayıcınız olarak kabul etmeden önce düşünmeniz gereken bazı şeyler var.

Göç Ücretleri

Planlar arasında yükseltme ve indirme yapmak nispeten kolaydır. Ancak, bilinmesi gereken belirli ücretler vardır. Barındırma planları arasında geçiş yapmaya karar vermeniz durumunda neye mal olabileceğini veya olmayacağını bir göz atın:

 • Yükseltmeler. Yüksek fiyatlı bir plana geçmeniz, hesabınızı taşımak için size ek bir ücret ödemeyecektir. Hesabı taşırken veri merkezlerini değiştirmeye karar verirseniz, veri merkezi taşıma ücretinizden de feragat edilir. Ancak, yeni sürüme geçmeden başka bir veri merkezine geçmek 25 dolar ücrete mal olur.
 • notunu düşürdü. Daha düşük fiyatlı bir barındırma planına geçiyorsanız, 25 ABD doları tutarında eski sürüme geçiş ücretine tabi olabilirsiniz.
 • Diğer Ana Bilgisayarlardan Göçler. Bir cPanel sahibi olmayan başka bir barındırma sağlayıcısından geçiş yapıyorsanız, taşıma ekibi tarafından belirlenen ücretlere tabi olabilirsiniz. Ancak, bir cPanel ana bilgisayarından taşıma işlemi yapılıyorsa, taşıma ücretleri uygulanmaz.

Bu ücretler görünüşte küçük olsa da ve bunları ödemek zorunda kalmanın bazı yolları olsa da, A2 Hosting’i kullanırken karşılaşabileceğiniz çeşitli ücretleri not etmek hala önemlidir..

Sınırlı Bonus Özellikleri

A2 Hosting, web sitenizi süper hızlı hale getirirken, Turbo Sunucu, A2 Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcısı (Turbo Önbellek, OpCache / APC ve Memchached gibi) gibi özelliklere erişmenin tek yolu en yüksek yatırım yapmaktır. -priced paylaşılan barındırma planı mevcut.

Bu, diğer iki hosting planının, A2 Hosting’i yeni başlayanlar veya daha düşük hosting bütçelerine sahip olanlar için son derece uygun hale getirenlerin, diğer tüm standart hosting planlarına uygun olduğu anlamına gelir..

A2 Hosting, hız ve performans söz konusu olduğunda diğerlerinin üzerinde bir kesim olduklarına inanmanızı istiyor. Ve haklı olarak. Sonuçta, en zorlu rekabette bile bu şekilde öne çıkıyorsunuz.

Ancak, üç paylaşılan barındırma planından ikisinin barındırma hizmetleri sektöründeki rakiplerle karşılaştırıldığında “ortalama” olarak test edeceğinden bahsetmemek biraz yanıltıcıdır.

A2 Hosting’in Turbo Sunucularının tipik hosting şirketlerinden 20 kata kadar daha yüksek hızlar sunmasıyla çok fazla odaklanarak, sadece mevcut en pahalı barındırma planına yatırım yaparak bundan faydalanabileceğiniz gerçeğini kaçırmak kolaydır..

Paylaşılan Hosting Planları ve Fiyatlandırma

A2 Hosting - 3 Fiyatlandırma Planı

Paylaşımlı barındırma hizmetleri için üç ayrı plan sunuyorlar: Hafif Sürüm, Hızlı ve Turbo.

A2 Hosting Lite Planı

Bu plan ayda $ 3.92 ‘dan başlıyor

 • 1 web sitesi, 5 alt alan ve 25 park edilmiş alan barındırın
 • 5 veritabanının tadını çıkarın

Zorunlu özellikler:

 • Sınırsız veri aktarımı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası ve SSD çözümü
 • 7/24/365 destek
 • 3 mevcut veri merkezi
 • Ücretsiz Cloudfare CDN
 • Ücretsiz site taşıma
 • % 99 Çalışma Süresi Garantisi
 • PHP sürüm 7.x mevcut
 • 25 e-posta adresi
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Çeşitli e-Ticaret özellikleri

Toplamda, böyle düşük bir fiyata paylaşılan bir barındırma planı için, özellik seti tek bir web sitesine sahip olanlar için yeterlidir.

A2 Hosting Hızlı Planı

Bu plan ayda 4,90 $ ‘dan başlar

 • Sınırsız web sitesi, alt alan, park edilmiş alan ve ek alan barındırın
 • Sınırsız veritabanının tadını çıkarın
 • Sınırsız RAID-10 depolama alanına sahip olun

Zorunlu özellikler:

 • Sınırsız veri aktarımı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası ve SSD çözümü
 • 7/24/365 destek
 • 3 mevcut veri merkezi
 • Ücretsiz Cloudfare CDN
 • Ücretsiz site taşıma
 • Sunucu Geri Alma Yedekleri
 • % 99 Çalışma Süresi Garantisi
 • PHP sürüm 7.x mevcut
 • Sınırsız e-posta adresi
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Çeşitli e-Ticaret özellikleri

Yine, nispeten düşük bir fiyat noktası için, birden fazla web sitesine sahip olanlar, A2 Hosting’in Swift Planı ile iyi bir özellik kümesi alırlar..

A2 Hosting Turbo Planı

Bu plan ayda 9.31 $ ‘dan başlıyor

 • Sınırsız web sitesi, alt alan, park edilmiş alan ve ek alan barındırın
 • Sınırsız veritabanının tadını çıkarın
 • Sınırsız RAID-10 depolama alanına sahip olun

Zorunlu özellikler:

 • Sınırsız veri aktarımı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası ve SSD çözümü
 • Turbo Sunucu
 • 7/24/365 destek
 • Turbo Cache, OpCache / APC ve Memcached ile eksiksiz A2 Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcı
 • 3 mevcut veri merkezi
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY ve Kenar Tarafı İçerir (ESI)
 • Ücretsiz site taşıma
 • Sunucu Geri Alma Yedekleri
 • % 99 Çalışma Süresi Garantisi
 • PHP sürüm 7.x mevcut
 • Sınırsız e-posta adresi
 • cPanel Kontrol Paneli
 • A2 Optimize Edilmiş Magento özellikleri
 • Çeşitli e-Ticaret özellikleri

Bir şüpheli olarak, en yüksek fiyatlı paylaşılan barındırma planı en özellikleri sunuyor.

Toplamda, A2 Hosting’in Turbo paylaşılan barındırma planına yatırım yaparak en yüksek hızları ve performansı yaşayacaksınız.

Bu, çok fazla site trafiğine, kaynak yoğun web sitelerine sahip olanlar veya A2’nin sunduğu tüm özellikleri isteyenler için en iyi barındırma planıdır..

A2 Hosting SSS

Burada en sık sorulan soruların yanıtlarını bulacaksınız.

A2Hosting.com nedir?

A2 Hosting bir web hosting şirketi Ann Arbor merkezli web gibi paylaşılan, bayi, VPS, Bulut ve adanmış sunucu barındırma hizmetleri çeşitli barındırma hizmetleri sunuyor. Michigan (ABD), Amsterdam (Avrupa) ve Singapur (Asya) arasında seçim yapabileceğiniz üç veri merkezi var. A2 Hosting’in BBB’den A derecesi var.

A2 Hosting para iade garantisi sunuyor mu??

Evet. Hizmetlerini kullandıktan sonraki ilk 30 gün içinde hesabınızı iptal ederseniz tam bir geri ödeme sunarlar. Buna ek olarak, A2’nin sizin için olmadığını 30 gün sonra herhangi bir zamanda karar verirseniz orantılı bir geri ödeme alabilirsiniz. Alan adı kayıtları, kurulum ücretleri ve taşıma ücretleri iade edilmez.

A2 Hosting müşterilerine ne tür destek sağlıyor??

A2 Hosting, seçtiğiniz barındırma planından bağımsız olarak tüm müşteriler için olağanüstü bir desteğe sahiptir. Bir destek bilet sistemi, e-posta, canlı sohbet ve telefon desteği sunarlar. Daha da iyisi, destek her gün, her zaman, yıl boyunca mevcuttur.

A2 Hosting mevcut sitemi ücretsiz taşıyacak mı??

Evet. Sundukları en ucuz paylaşılan barındırma planı için bile ücretsiz site geçişi sunarlar. Ayrıca, mevcut müşteriler için site geçişi çoğu durumda ücretsiz olarak sunulur.

A2 Hosting’in Çalışma Süresi Garantisi nedir?

Birçok barındırma sağlayıcısından farklı olarak,% 99.99’luk bir çalışma süresini garanti ederler.

Sürekli güvenlik önlemleri uygulandığında (KernelCare, çift güvenlik duvarı, kaba kuvvet savunması, virüs taraması, sunucu sertleştirme ve 7/24/365 güvenlik izleme gibi) A2 Hosting neredeyse hiçbir site kesintisi vaat edemez.

Sitenizde aksama süresi yaşanıyorsa, sorunları çözmek için deneyimli destek ekibi hazırdır. Sorun, bir sitenin ihlali nedeniyle oluşuyorsa, sitenizi temizlemenize ve sitenizi tekrar çalışır duruma getirmenize yardımcı olacak destek ekibi mevcuttur..

A2 Hosting SSL Sertifikaları, SSD ve CDN sunuyor mu??

Kesinlikle. Tüm planlar Let’s Encrypt aracılığıyla ücretsiz bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. Ayrıca, Solid State Drive Hosting, web sitenizin tüm dosyaları, işletim sistemleri ve veritabanları için dahildir. Bu mümkün olan en yüksek hızı sağlar. Son olarak, tüm kullanıcılara web içeriğinizi site ziyaretçilerine hızlı ve verimli bir şekilde sunmak için ücretsiz bir Cloudflare CDN sağlar.

A2 Hosting site yedeklemeleri sunuyor mu??

Web sitesi yedeklemeleri söz konusu olduğunda iki çözüm sunarlar. Sundukları ilk hizmete Sunucu Geri Alma Yedeği denir. Lite barındırma planı için mevcut olmasa da, bu özellik Swift ve Turbo paylaşılan barındırma planları ile birlikte geliyor.

Sunucu Geri Alma Yedeği ile, cPanel’inizden erişebileceğiniz ve web sitenize istediğiniz zaman geri yükleyebileceğiniz otomatik yedekleme anlık görüntüleri düzenli olarak alınır.

Ek olarak, A2 Hosting, cPanel’inizde kolayca erişilebilen eklenti hizmeti DropMySite Backup’ı kullanarak web sitenizi (web sitesi, veritabanı ve e-posta) güvenli ve tesis dışı bir konuma manuel olarak yedeklemeyi kolaylaştırır. Bir kopyayı el altında tutmayı asla unutmamak için düzenli yedeklemeler bile planlayabilirsiniz.

A2 Hosting sunucularını bu kadar hızlı yapan nedir?

SwiftServer platformları (sunucu konumu seçiminize göre hız optimize edilmiş sunucular ve ücretsiz katı hal sürücüleri (SSD) kullanarak sunucuları hızlıdır.

A2, Turbo sunucu olarak adlandırdıklarını da sunar. Bu, diğer web barındırıcılarından 20 kata kadar daha hızlı sayfa yüklediklerini iddia ettikleri optimize edilmiş bir site hızlandırıcısıdır..

A2 Hosting ucuz hosting planı nedir?

A2 Hosting ucuz hosting planı, giriş seviyesi paylaşımlı hosting planı olan Lite planıdır. Lite ayda 3,92 ABD doları başlar.

A2 Hosting’e WordPress yükleyebilir miyim?

Evet kesinlikle! A2 Hosting, WordPress destekli web sitelerini, blogları veya e-ticaret mağazalarını mükemmel bir şekilde yönetir. WordPress’i önceden yüklemeyi ve sizin için yapılandırmayı seçebilir veya cPanel kontrol panelinizle birlikte gelen Softaculous 1 tıklamalı WordPress yükleyicisini kullanabilirsiniz.

İyi A2 Hosting alternatifleri var mı?

Evet var ama bana sorarsanız A2 Hosting oldukça mükemmel bir web ile gitmek için hosting şirketi. Sonra tekrar, ben araştırma yapmak ve orada da diğer web barındırma içine bakmak öneririz. A2 Hosting’e bakmaya değer iki iyi alternatif InMotion Hosting ve SiteGround.

Reddit ve Quora’daki A2 Hosting incelemelerine dikkat etmeliyim?

Evet, Quora ve Reddit’in yorumları okumak için iyi yerler olması konusunda güvenebilirsiniz. Reddit ve Quora ile ilgili yorumları okuyun. TrustPilot ve Yelp gibi sitelerde de incelemeler var.

Kullanabileceğim A2 Hosting kupon kodu var mı?

Evet, bu özel A2 Hosting promosyon kodunu kullanmalısınız: tüm web hosting planlarında size% 51 indirim sağlayan webrating51.

A2 Hosting’i öneririm?

Kısacası, ucuz bir paylaşılan barındırma çözümü arayanlar için, evet A2’yi denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bağımsız olarak sahip oldukları anlamına gelir, tüm sunucularının tam kontrolü altındadırlar, bu da orada barındırma sağlayıcılarının tekelinde büyük bir artıdır.

Ayrıca en önemli üç barındırma özelliği büyük – hız, özellikler ve destek.

A2 Hosting’in sunduğu tüm özelliklerin tadını çıkarmak için daha yüksek fiyatlı bir barındırma planına yükseltmeniz gerekse de, iyi haber, yüksek bir hız, performans ve destek tüm planlarında yerleşiktir.

Sonunda, her zaman para iade garantisi ile, A2 Hosting denememek için hiçbir neden yoktur. Yani, onları kontrol edin ve nasıl gittiğini görün. Asla bilemezsin. Benzersiz, bağımsız barındırma sağlayıcısı sizin ve web sitenizin ihtiyacı olan şey olabilir.

Bu özel promosyon kodunu kullanın: webrating51 ve Al % 51 indirim tüm web hosting planları

FTC ifşası: Size mümkün olan en ucuz fiyatı almak için, bağlantılarım üzerinden kaydolmaya karar verirseniz küçük bir komisyon kazanacağım.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map