Geriausi internetiniai šaltiniai moterims, norinčioms išmokti koduoti

Nors pagaliau pradedame matyti nedidelę pamainą, neabejojame, kad daugelis moterų vengia stoti į STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pramonę. Čia surinkau geriausius .


Netikėk manimi? Peržiūrėkite šią stulbinančią statistiką apie moteris technologijų pasaulyje:

 • Moterys valdo tik 5% pradedančiųjų
 • 11 proc. Silicio slėnyje vykdomų pareigų priklauso moterims
 • Tik 25% kompiuterių darbo užima moterys
 • Tik 3% moterų teigia, kad pirmas pasirinkimas buvo karjera technologijos srityje

Ir tai tik pradžia.

Deja, moterys paprastai yra geresnės kūrėjos nei vyrai. 2016 m. Atliktas tyrimas dėl daugiau nei 3 milijonų „Github“ užklausų dėl traukimo parodė 79% moterų vilkimo prašymų buvo priimtos, su vyrais seka 74,6 proc. – bet tik tada, kai lytis nebuvo atskleista.

Šiame tyrime teigiama, kad lyties šališkumas egzistuoja atliekant atvirojo kodo programavimą, nes kai lytį buvo galima nustatyti vartotojo viešajame profilyje, moterų atmetimų skaičius žymiai išaugo.

Nors aš neteigiu, kad esu ekspertas dėl lyčių šališkumo, taip pat nesiekiu pateikti priežasčių, kodėl moterys nėra tokios paplitusios technologijų pasaulyje, aš sakau, kad yra aiškus disbalansas. Galų gale, skaičiai nemeluoja.

Bet tai gali pasikeisti suteikiant moterims daugiau galimybių prisijungti prie technologijų pasaulio ir pasiseks kaip jų kolegos vyrai. Tiesą sakant, bet kuri moteris, norinti išmokti koduoti, šiais laikais gali, jei ji žino, kur kreiptis, kad patobulintų savo įgūdžius..

Nesvarbu, ar esate moteris, norinti pakeisti karjerą, ar jauna mergina, norinti išmokti kelių kodavimo įgūdžių, aš jus įtraukiau. Pažvelkite į šį nuostabų išteklių apimtis skirtas padėti moteriai įveikti kliūtis ir patekti į technologijų pasaulį bet kokiu norimu pajėgumu.

Šaltinių sąrašas moterims, norinčioms išmokti koduoti

Geriausi internetiniai šaltiniai moterims, norinčioms išmokti koduoti

Kad jums būtų lengviau. Aš suskirstiau kiekvieną šaltinį į atskiras kategorijas, kad galėtumėte rasti tik tai, ko ieškote.

Mokymai vietoje

1. Ada kūrėjų akademija

ada kūrėjų akademija

„Ada Developers Academy“ yra pažangi ir labai selektyvi mokymo programa, įsikūrusi Sietle, Vašingtone, skirta moterims ir lytims skirtiems žmonėms, norintiems tapti programinės įrangos kūrėjais..

Remdamasis rėmėjais, finansuojančiais intensyvią praktiką klasėje ir pramonėje (ty nemokamas mokslas), Ada moko moteris „Ruby“, „Rails“, HTML, CSS, „JavaScript“, „Git“ ir „Source Control“..

2. Merginos, kurios koduoja

merginos, kurios koduoja

74% jaunų merginų išreiškia susidomėjimą STEM sritimis ir informatika. Ir vis dėlto, kai ateina laikas nuspręsti, ką studijuoti ir kokią karjerą pasirinkti, kažkas nutinka ir daugelis pasirenka kitą kelią. „Girls Who Code“ buvo sukurta nutraukti šį ciklą ir suteikti jaunoms merginoms įgūdžių ir pasitikėjimo savimi norint žengti į priekį savo karjeros srityje.

Po mokyklos jie siūlo klubus mergaitėms, jaunoms kaip pradinė mokykla, kad jos galėtų pradėti mokytis pradmenų ir ugdyti meilę kodavimui. Vidurinių ir vidurinių mokyklų mergaitėms yra specializuotos vasaros stovyklos, kuriose mokoma kodavimo ir merginos supažindinamos su potencialiomis technologijomis, kurios gali būti įdomios.

3. „Hackbright“ akademija

hackbrighto akademija

Siekdama padėti moterims tapti puikiomis programuotojomis, „Hackbright Academy“ siūlo 12 savaičių pagreitintą mokymo kursą, apimantį tiek tradicinius kursų užsiėmimus klasėje, tiek individualius projekto darbus, kad būtų galima gerai suprasti programinės įrangos inžineriją..

4. „MotherCoders“

pagrindiniai kodai

„MotherCoders“ yra ne pelno siekianti organizacija, skirta padėti mamoms įsiveržti į technologijų pasaulį, kad jos galėtų sukurti tvirtą karjerą. Vykdydama ne visą darbo dieną trunkančią 9 savaičių mokymo programą (kartu su vaiko priežiūra vietoje), „MotherCoders“ siekia padėti tiems, kurie stengiasi naudotis švietimo programomis, grįžti į darbo jėgos dalį, kelti karjerą ar pagreitinti pradėjimą..

5. Mergaitė ją ugdo

mergina ją ugdo

„Girl Develop“ Tai dar viena ne pelno organizacija, apimanti 62 JAV miestus, siūlanti prieinamus būdus moterims mokytis interneto ir programinės įrangos kūrimo. Turėdama asmeninių užsiėmimų ir palaikydama bendruomenę, „Girl Develop It“ tikisi įgalinti moteris pasitikėti savomis žiniatinklio ir mobiliosiomis programomis..

Internetiniai mokymai / kursai

1. Skillcrush

meistriškumas

„Skillcrush“ rengiate specialias internetines klases pagal tai, ko norite išmokti. Pvz., Sužinokite apie interneto svetainių kūrimą, pažangias „WordPress“, interneto svetainių kūrimą, duomenų analizę ir net interneto tekstų rašymą.

Nors mokymo programos neapsiriboja vien kodavimu moterims (apie 25% studentų yra vyrai), mokymo programos buvo skirtos padėti moterims įsitraukti į svajonių industriją..

2. Bėgiai mergaitės

bėgių merginos

„Rails Girls“ yra internetinis šaltinis moterims, norinčioms sužinoti daugiau apie technologijas ir jų idėjų kūrimą. Išmok pagrindinį programavimą, eskizą ir prototipų sudarymą. Be to, pasiekite internetinius internetinius vadovus, medžiagą ir įrankius, kurie padės įgyvendinti jūsų idėjas ir informaciją apie renginius, kad galėtumėte sutikti panašias moteris, norinčias įsiveržti į technologijų pasaulį..

Pamokos

Surasti kodavimo vadovus internete yra taip paprasta, kaip paleisti greitą „Google“ paiešką. Tai reiškia, kad aš šiek tiek palengvinau jūsų darbą, pasidalindamas su jumis keletu vadovėlių, kad jums nereikėtų patiems ieškoti žiniatinklio:

1. CSS vadovėliai

Ar ieškote kelių vadovėlių, kurie padėtų įgyti CSS įgūdžių? „Tripwire“ suapvalino keletą naudingiausių CSS vadovėlių, kad galėtumėte dirbti su savo tinklalapių stiliumi ir išdėstymu. Kiekvienas mokymas yra specifinio pobūdžio, todėl tiesiog suraskite tai, kas tinka jūsų poreikiams, ir patikrinkite.

2. „Code Conquest“ mokymo programos

Sužinokite apie plačiausiai naudojamas svetainių kalbas, tokias kaip HTML, CSS, „JavaScript“ ir PHP, naudodamiesi „Code Conquest“ nemokamų kodų mokymo programomis. Nors šie mokymai nėra skirti tam, kad galėtumėte mokytis bet kuria viena tema, jie gali padėti jums nuspręsti, ar ta kalba yra tinkamas pasirinkimas.

3. „CodeAcademy“

Nors „CodeAcademy“ nėra specialiai orientuota į moteris, ji yra viena populiariausių vietų mokytis koduoti. Prisijunkite prie milijonų žmonių mokydamiesi HTML, CSS, „JavaScript“, „jQuery“, PHP, „Python“ ir „Ruby“ – visa tai nemokamai.

4. Kodo keršytojai

„Code Avengers“ pakelia mokymo programas į kitą lygį, padarydamas jas interaktyvias ir linksmas. Vėlgi, nors ir ne specialiai orientuotas į moteris, yra daug ko išmokti, kaip koduoti žaidimus, programas ir svetaines naudojant „JavaScript“, HTML ir CSS. Ši mokymo programa, kurią galima gauti keliomis kalbomis, trunka tik 12 valandų.

5. Khano akademija

„Khan“ akademija siūlo žmonėms, norintiems išmokti kodavimo žingsnis po žingsnio vaizdo įrašų, kaip programuoti brėžinius, animaciją ir žaidimus. Arba galite sužinoti, kaip sukurti tinklalapius naudojant HTML ir CSS.

Lėtai kanalai / transliacijos / vaizdo įrašai

Štai keletas geriausių „Slack“ kanalų, internetinių transliacijų ir vaizdo įrašų, skirtų moterims, norinčioms išmokti koduoti.

1. „Lėtai“ kanalai moterims technologijų pasaulyje

Jei esate susipažinęs su komunikacijos priemone „Slack“ ir norite užmegzti ryšį su kitomis moterimis, dirbančiomis technologijų srityje, pažiūrėkite, ar prisijungsite prie daugybės šių populiarių „Slack“ kanalų:

 • „Moterys technologijoje“: turinčios daugiau nei 800 narių ir galinčios pasveikinti bet kurį asmenį, nepaisant įgūdžių lygio, galite kalbėtis su kitomis moterimis, kurios rašo kodą, testuoja programinę įrangą, kuria grafiką ir dar daugiau.
 • #FemaleFounders: susisiekite su naujais, įsitvirtinusiais ir trokštančiais technologijų kompanijos įkūrėjais dalytis idėjomis ir rasti problemų sprendimus. Besimokydami vieni iš kitų verslininkai lengviau manevruoja sudėtingame ir kartais vienišame technologijų pasaulyje – ypač kaip moteris.
 • Moterų technikės: Padalyta į tris komandas: ankstyvą karjerą, vidutinio lygio karjerą ir nusistovėjusią karjerą, šis „Slack“ kanalas sujungs jus su panašiais žmonėmis, taip pat informuos apie artėjančius renginius ir šaltinius, kurie padės pagerinti jūsų karjerą..

2. Podcast’ų įkūrėjos moterys

Peržiūrėkite šį geriausių podcast’ų rinkinį, skirtą moterims, norinčioms sulaužyti pelėsį ir tapti jų pačių startuolių įkūrėjomis:

 • „Y Combinator“ „Startup School Radio“: sužinokite iš buvusių įkūrėjų ar investuotojų apie tokius dalykus, kaip jūsų įmonės steigimas, finansavimas ir didinimas..
 • „Girlboss“ radijas: kiekvienas podcast’as yra interviu su sėkminga moterimi, kuri padarė didelę įtaką verslo pasaulyje. Sužinokite, kaip jie tai pagamino ir ko išmoko.
 • Ji tai darė kartu su Amanda Boleyn: išgirsti apie geriausias verslininkes moteris ir apie tai, kaip jos elgėsi savaip.
 • „SheNomads“: jei norite patekti į technologijų pasaulį, dirbti nuotoliniu būdu ir keliauti po pasaulį, tai jums yra podcast’as.
 • „MADWomen“ transliacija, kurią „Women in Wireless“ teikia: ši apklausa skirta mobiliojo ir skaitmeninio pasaulio moterims. Sužinokite apie išskirtines moteris vadoves, sužinokite, ko reikia, kad pavyktų, ir įgalinkite save valdyti savo gyvenimą nepaisant šansų.

3. Vaizdo įrašų grojaraščiai moterų kodekams

Jei verčiau žiūrėtumėte vaizdo įrašo turinį, o ne parašytą tekstą, peržiūrėkite šį naudingų vaizdo įrašų grojaraščių sąrašą, skirtą padėti patenkinti visus jūsų kodavimo poreikius:

 • „CodePath“: programinės įrangos inžinerija yra nuolat besikeičianti pramonės šaka, o tai reiškia, kad jei tik pradedate veiklą, susitvarkyti gali būti sunku. Raskite mentorių, išmokite naujų įgūdžių ir atraskite projektų, kurie palengvina jūsų kodavimo įgūdžių įgijimą ir yra linksmesni.
 • „WomenWhoCode“: šis nepelno vaizdo įrašų grojaraštis padeda įkvėpti moteris tobulėti savo karjeroje. Su daugiau nei 50 000 narių iš 20 šalių (ir galinčių pasigirti daugiau nei 3000 renginių visame pasaulyje) tai yra vieta, kur būti, jei jums reikia šiek tiek pasitikėjimo savimi ir daugybės žinių.
 • „Coding Blonde“: „Coding Blond“ kūrėjas pradėjo šį „YouTube“ kanalą tuo metu, kai ji mokėsi koduoti ir, remdamasi visais stereotipais, jį įbaugino..

Bendruomenės

Technologijų pasaulyje yra tiek daug bendruomenių, jungiančių moteris, kurios nori mokytis iš kitų. Štai keletas geriausių būdų pradėti darbą:

1. „Facebook“ grupės

Moterys technikoje

moterys technikoje

Ši „Facebook“ grupė skirta bet kuriai moteriai, kuri nori susikalbėti su tech. Ja siekiama parodyti žmonėms, kad jie gali įgyvendinti savo svajones, nepaisant kokių kliūčių, ir netgi susieti jus su savo podcast’u „Women in Tech“.

„Global Tech Women“

pasaulinių technologijų moterų

Sužinokite apie naujausius įvykius technologijų pasaulyje ir įsitraukite į pokalbius ir su savo istorijomis. Be to, sužinokite apie visus artėjančius renginius, kuriuos rengia „Global tech Women“, kad galėtumėte dalyvauti ir plėsti savo karjerą.

2. „Twitter“ sąrašai ir pokalbiai

Peržiūrėkite „fempire“, kad gautumėte išsamų viso pasaulio moterų sąrašą technologijų pramonėje, kuria turėtumėte sekti. Be to, „Women in Tech Chat“ yra puikus įkvėpimo, dalijimosi idėjomis ir pokalbių šaltinis.

Norite „Twitter“ ar „Instagram“ hashtag’ų sąrašo? „Girl Knows Tech“ daro puikų darbą, suapvalindama technologijų pasaulyje moterims labiausiai naudojamas žymas.

Štai keletas mano mėgstamiausių:

 • #womenintech
 • #femalefounders
 • #womenwhocode
 • #kodeksai
 • #womeninbiz

Žinoma, tai tik pradžia. Tačiau didžiausias būdas sukurti savo bendruomenę, kuria galite pasikliauti spręsdami problemas, įkvėpdami ir dalijantis naujomis idėjomis, yra tai, kad technologijos pasaulyje rasite kitas moteris, kurios jus sektų (ir atvirkščiai)..

3. Renginiai

Jei norite dalyvauti renginiuose, norėdami užmegzti ryšį su kitais technologijų srityje, patikrinkite juos kitą kartą, kai norite leistis į darbo kelionę:

 • „Grace Hopper“ šventė: prisijunkite prie didžiausio pasaulyje moterų technologų sambūrio. Registruokis kaip pranešėjas ar savanoris, arba tiesiog dalyvauk ir mėgaukis atmosfera.
 • Aukščiausiojo lygio susitikimas lyčių klausimu: šis aukščiausiojo lygio susitikimas skirtas išsiaiškinti, kodėl mokslo ir technologijų pasaulyje egzistuoja lyčių šališkumas ir kaip jį įveikti.
 • „Tapia“ konferencija: šios konferencijos tikslas yra skatinti ir švęsti skaičiavimo įvairovę. Ja siekiama pripažinti įvairovės egzistavimą, sujungti žmones ir kurti bendruomenes, apimančias ne tik konferenciją, gauti patarimų iš pirmaujančių šios srities profesionalų, ir būti įkvėptiems kitų sėkmės..
 • Moterų startuolio iššūkis: jei jūsų verslui reikia lėšų, apsilankykite „Women Startup Challenge“ ir iškelkite savo idėją, kad pamatytumėte, ar kas nors nori finansuoti tai, ką jūs siūlote.

Baigiamosios mintys

Galų gale yra daug šaltinių, prieinamų moterims, norinčioms išmokti koduoti. Nuo klasėje vykstančių mokymo programų iki internetinių kursų, vaizdo įrašų turinio ir internetinių transliacijų iki renginių ir bendruomenės grupių nėra nieko, kas galėtų jus sustabdyti patekti į technologijų pasaulį ir įgyvendinti svajones.

Neleisk, kad stereotipai ir lyčių šališkumas užkluptų tavo gyvenimą. Imkitės kontrolės, sudarykite planą ir tęskite veiksmus. Pasauliui reikia daugiau moterų kodų.

Taigi, jei turite noro ir noro patekti į technologijų pramonę, patikrinkite šiuos išteklius ir pradėkite iškart. Jei kas, galite įkvėpti daugiau moterų sekti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map