21 geriausias „Chrome“ plėtinys studentams (ir mokytojams)

Čia yra kuruojama 21 geriausių ir nemokamų kolekcija „Google Chrome“ plėtiniai studentams kad galėtumėte panaudoti savo naršyklės galią tapti geresniu ir efektyvesniu studentu.


Didžioji dalis šiuolaikinių studentų darbų atliekama interneto naršyklėje. Jei esate koledže ar universitete, labiausiai tikėtina, kad dirbate, o studijos taip pat vyksta naršyklėje.

Šiame straipsnyje apžvelgsiu keletą iš: geriausius „Chrome“ plėtinius, kuriuos privalo turėti kiekvienas studentas. Kai kurie iš jų padės jums tapti produktyvesniais; kai kurie padės jums išvengti klaidų rašant.

Visus šiuos „Google Chrome“ plėtinius galima nemokamai įdiegti, o programas naudoti yra labai paprasta.

geriausi „Google Chrome“ plėtiniai studentams ir mokytojams

Gramatika & Rašybos įrankiai

Gramatika

gramatiškai chromo pratęsimas

Gramatika yra patobulintas gramatikos tikrinimo įrankis, kuris patikrina jūsų rašymą su šimtais gramatinių klaidų.

nemokama versija šios programos padės jums užkirsti kelią gramatinėms klaidoms daugumoje jūsų raštų. Geriausia šio plėtinio dalis yra ta, kad jis veikia beveik visose svetainėse, įskaitant „Gmail“, „Google“ dokumentus ir kt. Skirtingai nuo daugumos kitų gramatikos įrankių, jis suteikia galimybę pasirinkti, kurią anglų kalbą rašote – britišką ar amerikietišką..

premium versija šios programos padės ne tik patikrinti gramatikos klaidas, bet ir padės patikrinti jūsų tekstą plagiatas. Tai taip pat padeda nustatyti rašymo toną ir atitinkamai siūlo pakeitimus.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

„LanguageTool“

chromo prailginimas

Nors integruotas „Chrome“ rašybos tikrintuvas gali padėti ištaisyti kai kurias rašybos klaidas, jis nėra pritaikytas padėti ištaisyti gramatines klaidas. „LanguageTool“ padeda ištaisyti gramatikos klaidas daugiau nei 20 skirtingų kalbų.

Jis veikia beveik visose svetainėse, įskaitant socialinę mediją ir el. Pašto dėžutes. „LanguageTool“ pabrėžia tekstą, kurį reikia taisyti, ir leidžia jums taisyti gramatines klaidas tik vienu paspaudimu. Tai žymi tekste tiek rašybos, tiek gramatinės klaidos.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

„GrammarBase“

gramatikos bazės chromo pratęsimas

„GrammarBase“ yra nemokamas gramatikos tikrinimo įrankis, kuris patikrina viską nuo skyrybos iki stiliaus. Tai gali jums padėti ištaisyti gramatines klaidas rašydami tik vienu paspaudimu. Tai taip pat tikrina jūsų tekstą prieš plagiatą.

Geriausia šio gramatikos tikrinimo priemonės dalis yra ta visiškai nemokama ir nereikia jokių atnaujinimų, kad atrakintumėte daugiau funkcijų. Jis veikia beveik visose svetainėse, įskaitant „Gmail“ ir „Facebook“.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

Mano gramatikos patikrinimas

mano gramatikos tikrinimo chromo plėtinys

Mano gramatikos patikrinimas yra nemokamas gramatikos tikrinimo įrankis, kuris gali jums padėti ištaisyti pagrindines gramatines klaidas. Jis veikia beveik visose svetainėse ir leidžia taisyti gramatikos klaidas tik vienu paspaudimu ar dviem.

Taip pat tikrina rašybą klaidas ir siūlo taisymus, kuriuos galite pritaikyti vos vienu spustelėjimu.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

Imbierą

imbiero chromo prailginimas

Imbierą yra viena iš populiariausių gramatikos tikrinimo priemonių internete. Tai leidžia jums ištaisykite gramatikos klaidas tik vienu paspaudimu. Tai taip pat padeda jums gauti pasiūlymai aiškumui ir sakinio perfrazavimui.

Tai taip pat leidžia jums versti tekstas tik vienu paspaudimu. Nemokama „Ginger“ versija leidžia ištaisyti beveik visas pagrindines gramatikos klaidas rašant internete. Jis veikia su „Gmail“, „Google“ dokumentais, „Facebook“, „Reddit“ ir beveik visomis kitomis svetainėmis.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

Plagiato tikrintojai

„ProWritingAid“

Pro rašymo priemonė chromo pratęsimas

„ProWritingAid“ yra nemokamas įrankis, kuris tikrina, ar jūsų gramatika nėra parašyta klaidas ir teikia pasiūlymus, kaip pagerinti savo rašymo stilių. Tai gali padėti išvengti klaidų ir sustiprinti jūsų rašymą. Tai taip pat ateina su plagiato tikrintojas.

Jis veikia beveik visose interneto svetainėse, įskaitant el. Pašto dėžutes, „Twitter“ ir kitas populiarias svetaines. Jis ateina su įmontuotas tezauras kuriame pateikiami pasiūlymai patobulinti jūsų rašymą.

Visus pasiūlymus galima pritaikyti vienu paspaudimu tiesiai iš teksto, nes šis plėtinys automatiškai paryškins tekstą, kurį reikia taisyti ar patobulinti.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

Plagly

paprastas chromo pratęsimas

Plagly yra gramatikos tikrintojas ir plagiato tikrintojas. Jis patikrina jūsų tekstą, palyginti su tūkstančiais puslapių internete, ir praneša apie jūsų teksto ištraukas. Jame taip pat pateikiami pasiūlymai, kaip ištaisyti gramatikos klaidas jūsų darbe.

Nors pirmieji keli veiksmai yra nemokami, turite mokėti prieinamą mėnesinį mokestį, kad galėtumėte naudotis visomis priemonėmis ir neribotą laiką tikrinti plagiatą..

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

Plagiato tikrintojas

plagiato tikrintojo chromo pratęsimas

Plagiato tikrintojas yra nemokamas chromo plėtinys, kuris tikrina, ar tekste nėra plagiato. Galite pasirinkti bet kurią pastraipą ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pasirinkimą, kad patikrintumėte, ar jame nėra plagiato.

tai yra visiškai nemokama ir nereikalauja, kad sumokėtumėte, kad gautumėte visišką prieigą. Nors tai nėra tobulas plagiato tikrinimo įrankis, jis yra visiškai nemokamas ir siūlo pagrindinį plagiato tikrinimą.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

Citavimo generatoriai

„MyBib“

Mybib chromo pratęsimas

„MyBib“ yra nemokamas citatų generatorius „Google Chrome“ plėtinys. Šis chromo pratęsimas pataria, ar šaltinis yra patikimas. Tai taip pat padeda generuoti citatas pagal daugiau nei 9000 palaikomų, iš anksto apibrėžtų citavimo stilių, įskaitant Čikagoje, MLA, APA, AMA ir Harvarde.

Jūs galite arba nukopijuokite bibliografiją į mainų sritį arba atsisiųskite kaip „Word“ dokumentą. Tai gali padaryti tai, ką daro „EasyBib“ ir „Cite This For Me“, ir padaryti geriau. Aš rekomenduoju šį pratęsimą, palyginti su kitomis dviem galimybėmis.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

Cituok tai man

cituoju tai man chromo pratęsimas

Cituok tai man automatiškai sukuria svetainių citatas ir nuorodas dokumentuose, kuriuose yra daugybė skirtingų stilių. Stiliai apima Čikagoje, APA, MLA ir Harvarde.

Tai viskas daroma tik spustelėjus mygtuką. Tai leidžia jums sukurti gražias citatas, kurios atrodo gerai ir yra priimtinos akademiniam naudojimui.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

„EasyBib“

chromo pratęsimas

„EasyBib“ yra nemokamas „Chrome“ plėtinys cituoja svetaines vienu paspaudimu ir tai taip pat pataria dėl patikimumo svetainių, kurias cituojate. Daug geriau pasikliauti „EasyBib“, nei spėlioti savo jėgomis.

Tai gali pasakyti, kurios citatos yra patikimos ir gali būti naudojamos, o kurių turėtumėte vengti, kaip maras.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

Žodynas & Tezauras

„Google“ žodynas

google žodyno chromo plėtinys

„Google“ žodynas yra oficialus „Google“ „Chrome“ plėtinys, leidžiantis pamatyti apibrėžimus tiesiogiai iš Oficialus „Google“ žodynas. Nebeieškokite žodžių „Google“, kad patikrintumėte jų reikšmę ar rašybą.

Galite spustelėti chromo plėtinio piktogramą ir įvesti / įklijuoti žodį, kurį norite apibrėžti „Google“. Arba galite tiesiog du kartus spustelėti žodį bet kurioje puslapio vietoje, o šis plėtinys jums parodys prasmę mažame tiesioginiame iššokančiame lauke.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

Galios tezauras

galios tezauro chromo pratęsimas

Galios tezauras yra nemokamas „Chrome“ plėtinys, kuris gali parodyti jums antonimai ir sinonimai neišeidamas iš tinklalapio, kuriame radai žodį. Tai gali padėti jums patobulinti jūsų rašymą, nes tai padaryti labai lengva rasti panašius, galingesnius žodžius pakeisti savo silpnus žodžius.

Galite patikrinti tezaurą naudodamiesi šiuo plėtiniu, pasirinkdami žodį ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami pasirinkimą. Arba galite spustelėti išplėtimo piktogramą meniu juostoje, rankiniu būdu įvesti žodį ir ieškoti tezaure.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdbfhkndjk

„Quillbot“

„quillbot“ chromo plėtinys

„Quillbot“ yra nemokamas chromo plėtinys, kuris jums padeda pakeisti žodžius jų alternatyvomis iš tezauro vos vienu paspaudimu. Užuot ieškoję kiekvieno žodžio alternatyvų, galite tiesiog įterpti pastraipą ar sakinį į šį įrankį ir spustelėti mygtuką Quill it, kad sukurtumėte naują pastraipą su alternatyviais žodžiais.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

Produktyvumo įrankiai

Lik susikaupęs

išlikti sutelktas į chromo plėtinį

Jei nekenčiate kaltės jausmo po to eikvoti valandas socialinėje žiniasklaidoje ar „YouTube“, tada Lik susikaupęs yra plėtinys, kurio ieškojote. Tai padeda sumažinti 5 minučių trukmės socialinės medijos registraciją, kuri virsta valandomis blokuojant blaškančias svetaines.

Šis plėtinys leidžia jums: nustatyti dienpinigių limitą „socialinei žiniasklaidai ir atitraukiančioms svetainėms“. Numatytasis nustatymas yra tik 10 minučių. Jūsų dienos išmoka yra minučių skaičius, kurį jums leidžiama naršyti jūsų blaškymo sąraše esančiose svetainėse.

Jei esate sunkus produktyvumo geikas, galite įjungti branduolinę parinktį nustatymuose, kurie visiškai blokuoja visas svetaines. branduolinė galimybė gali blokuoti visas svetaines jei norite leisti laiką neprisijungę prie sunkių dalykų, kai negalite leisti blaškytis.

Jei norite laisvai naršyti internete savaitgaliais ar po darbo, galite tinkinti „Aktyvių valandų“ ir „Aktyvių dienų“ parinktis. Į atitraukimų sąrašą galite įvesti visas svetaines, kurias norite blokuoti, iš parinkčių meniu arba galite spustelėti plėtinio piktogramą meniu juostoje ir pridėti dabartinę svetainę prie sąrašo iš ten.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

„Evernote Web Clipper“

„evernote“ chromo pratęsimas

Evernote yra labiausiai populiari užrašų programa, kuria naudojasi milijonai žmonių aplink pasauli. Tai gali ne tik padaryti jus našesnį, bet ir padėti prisiminti viską, ko išmokote. Geriausia Evernote naudojimo dalis yra galimybė fiksuoti užrašus iš internetinio turinio pvz., tinklalapius, el. laiškus ir kitą turinį tik vienu paspaudimu.

„Evernote“ užrašų rašymo procesas gali pagreitinti jūsų darbo eigą ir pasiūlyti paprastą būdą saugoti viską, ko išmokote.
„Evernote Web Clipper“ leidžia užfiksuoti beveik viską internete. Nuo tiriamosios medžiagos iki meemų galite sviską atiduokite į savo „Evernote“ sąskaitą vos keliais paspaudimais.

Šis pratęsimas taip pat leidžia jums fotografuoti ekrano kopijas. Geriausia šio plėtinio dalis yra tai, kad jis leidžia užfiksuoti tik puslapio dalis. Be to, jis gali lengvai pasirinkti tinklalapių, tokių kaip „Reddit“ žinutės, „Tweets“, tinklaraščių įrašai ir kt., Turinį.

Geriausia turinio išsaugojimo dalis naudojant „Web Clipper“ yra tai, kad „Evernote“ turite išsaugotą kopiją, net jei (arba) po to, kai internetinis puslapis tapo neprisijungęs.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

Todoistas

todoist chromo pratęsimas

Todoistas yra viena iš labiausiai populiarių todo sąrašo programų. Čia siūlomos visų prietaisų, įskaitant „Android“, „iOS“ ir kt., Programos. Laikydami galvų sąrašą tik sumažinsite produktyvumą. „Todoist Chrome“ plėtinys leidžia išlikti produktyviam visą dieną, nepamirštant jokių užduočių. Dėl švarios sąsajos lengva stebėti visas dienos užduotis.

„Todoist“ sukurtas atsižvelgiant į bendradarbiavimą. Jūs galite lengvai bendradarbiauti su kitais žmonėmis kurie naudoja „Todoist“ užduotims ir projektams įgyvendinti. Savo komentarus apie užduotis galite palikti savo klasės draugams.

Kas man labiausiai patinka „Todoist“, yra tai automatiškai nurodo laiką ir datą užduotims atlikti pagal jūsų grafiką. Kai sukursite užduotį, ji pasiūlys datą, jei spustelėsite kalendoriaus piktogramą šalia užduoties pavadinimo.

Norėdami patobulinti savo darbo eigą, „Todoist“ leidžia suskirstyti užduotis į projektus ir etiketes. Taip pat galite sukurti filtrus filtruoti užduotis pagal prioritetus, projektai ir kam jie yra skirti. „Todoist“ gali būti minimalus todo sąrašas arba visavertis produktyvumo aparatas, turintis kelias dešimtis funkcijų, tokių kaip Priminimai, pakartojimo užduotys, filtrai, etiketės, ir daug daugiau.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

Dvigubas

dvigubas chromo prailginimas

Dvigubas padeda dirbkite dviem atidaromais langais vienas šalia kito. Vieno monitoriaus darbas gali būti varginantis, nes perjungiami keli langai. Jei negalite sau leisti dviejų monitorių, galite naudoti „Dualless“, kad vos dviem paspaudimais išdėstytumėte du langus vienas šalia kito..

Tu gali vilkite ir numeskite langus vienas šalia kito pats, tačiau šis plėtinys padeda tai padaryti vos keliais paspaudimais. „Dualless“ siūlo daugybę skirtingų išdėstymo variantų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti du skirtukus, kuriuos norite padalyti, ir spustelėkite plėtinio piktogramą, kad pasirinktumėte lango padalijimo išdėstymą.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

Automatinis paryškinimas

automatinis „chrom“ išplėtimas

Automatinis paryškinimas padeda daug greičiau perskaityti internetinį turinį automatiškai išryškindamos svarbiausias puslapio dalis. Tai yra juokingai tiksli ir pabrėžiant didžiąją laiko dalį. Tai gali padėti jums perpus sumažinti skaitymo laiką.

Vietoj to, kad perskaitytumėte visą straipsnį, galite spustelėti automatinio paryškinimo piktogramą meniu juostoje, įdiegę plėtinį, ir jis bus išryškinkite svarbiausias turinio ištraukas. Pratęsimas išryškina ištraukas geltoname fone. Plėtinių parinkčių puslapyje galite redaguoti paryškinto teksto spalvų schemą.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

„Kami“ pratęsimas

kami chromo pratęsimas

Kamis yra nemokamas plėtinys, leidžiantis Redaguokite ir komentuokite PDF dokumentus tiesiai naršyklėje. Tai leidžia jums pridėti tekstą prie dokumentų ar net piešti ant jų. Jis veikia neprisijungus ir turi daugybę funkcijų nemokamai.

Galite redaguoti dokumentus iš „Google“ disko arba „Google Classroom“. „Kami“ sukurta naudoti bendradarbiaujant studentams ir mokytojams. Tai padeda lengvai bendradarbiauti su savo mokytojais ir kitais mokiniais.

Nesvarbu, ar norite anotuoti savo užrašus, kad jie būtų lengviau skaitomi, ar norite, kad mokytojas peržiūrėtų užduotį, „Kami“ gali jums padėti. Tai suteikia sklandų darbo procesą abiem komentuoti PDF dokumentus ir bendradarbiauti virš jų.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

Nimbus

nimbus chromo pratęsimas

Nimbus padeda fiksuoti ekrano kopijas ir įrašyti ekrano transliacijas savo naršyklėje. Tai leidžia jums fiksuoti viso puslapio ekrano kopijas, taip pat fiksuoti tik pasirinktas sritis puslapio. Tai taip pat leidžia komentuoti ir redaguoti ekrano kopijas tiesiai naršyklėje. Taip pat vos keliais paspaudimais galite pridėti savo vandens ženklų prekės ženklą prie visų ekrano vaizdų.

Tai gali jums padėti redaguoti savo ekrano kopijas neišeinant iš naršyklės. Tai leidžia jums pridėkite įterptus vandens ženklus, tekstą ir vaizdus ant ekrano kopijų. Taip pat vos keliais paspaudimais galite išpūsti dalis vaizdų. „Nimbus“ gali padėti jums užfiksuoti svarbią informaciją taip, kaip ji rodoma puslapyje.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

„LastPass“

paskutiniojo chromo plėtinys

„LastPass“ yra vienas iš geriausi slaptažodžių tvarkytojai kurios saugiai saugo jūsų slaptažodžius debesyje ir suteikia saugią prieigą prie kiekvienos svetainės, prie kurios prisijungiate iš kiekvieno kompiuterio ir mobiliojo įrenginio.

„LastPass“ prisimena visus jūsų slaptažodžius, todėl jums nereikia pasirinkti silpnų ar lengvai įsimenamų slaptažodžių. Tai daugiau nei tik slaptažodžių tvarkyklė. Čia galima saugoti ne tik slaptažodžius, bet ir kitą svarbią informaciją, tokią kaip jūsų kreditinės kortelės informacija, banko sąskaitos informacija.

„LastPass“ pateikiamas su nemokamu planu arba galite atnaujinti į „premium“ planus, pradedant nuo 3 USD per mėnesį.

Nuoroda: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Čia galite naršyti daugiau programų, skirtų studentams ir mokytojams, įskaitant mokomuosius žaidimus, užsienio kalbų mokymosi programas, skaičiuotuvus ir dar daugiau krovinių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map